Прилеп
                   
2020 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW G30 530 X DRIVE SPORT LINE 2017

.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 јан 15:11Промовирано

Seat Ibiza 1.9 TDI

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

25 јан 08:39Промовирано

Mercedes C220

Se prodava mercedes C220 2012 godina mnogu zacuvan. 4 novi Good Year ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 €
Прилеп

Автомобили

13 дек 21:16Промовирано

SKODA SUPERB,ful oprema,zamena

Колата е со тотална фул опрема, како секое луксузно возило и плус кож...


10.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 14:35Opel cora twinsport 1.2

Kolata e tip top super. novi gumi so aluminski bandazi karoserija st...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 14:23SSANGYONG REXTON 2.7xdi /Delovi - Delovi

Zvonete samo na ovaj broj : 078 / 260 / 477 078 / 260 / 477 078 / ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 14:03Renault Kadjar Рено Каџар

Се продава renault Kadjar,2017 год. 1.5 дци ,110 кс. Возилото е серв...


16.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
16.300 €
Прилеп

Автомобили

29 јан 14:02Astra 1.7 dti klimatroni -Zamena

Samo zamena za pomalo vozilo astrata ima motor 1.7 dti isuzu 2002 god...


1.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 13:18Opel astra 2.0dti

Opel astra 2.0dti registrirana cela godina + zelen karton cela godina...


1.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 12:16Fiat Punto 1.2i NEUVEZUVANO VTOR sopstvenik corsa polo vw

Prodavam fiat punto cist benzin Kolata e vo odlicna sostojba Nikog...


1.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 12:11Се продава BMW 118 2008 god

Се продава BMW 118D 143hp 2008 FACELIFT вистински уникат во одлична с...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 12:06SE PRODAVA FORD GALAXY

Se PRODAVA FORD GALAHY 2009 god registrirano do04. 02.2023 god servis...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 12:06FIAT PUNTO 1,3 MJET REGISTRI.ODLICNO

Se prodava FIAT Punto 1,3 multijet motor odlicen.Servisirano i odrzuv...


2.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 10:53Audi A3 2.0 140 ks (se prodava samo na delovi)

Audi A3 2.0 i 1.9 Tdi 2.0 140 ks BKD motor i 1.9 105 ks Prachame i p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 10:32FORD FIESTA 1.4 TDCI 2006 GOD

Kolata e vo odlicna sostoja registrirana cela godina


3.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 09:57SEAT LEON 1.9 TDI 2008 GOD

Kolata e vo odlicna sostojba so sredeni dokumenti do registracija


4.750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 09:56Mercedes E 220 CDI

Se prodava mercedes e220 w211 Registriran so zelen karton Servisi...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 09:52Se prodava itno VW Touran

Se prodava mnogu zacuvan Volskwagen Touran itno poradi zaminuvanje vo...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 09:22Mitsubishi outlander 4x4 7 sedista full oprema

2012 MODELSKA 2013 PRV GAZDA KUPEN VO MK 4X4 TRI REZIMI NA VOZENJE E...


14.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 08:19VW Caddy

Tovarno so stakla na zadnite vrati. Kupeno od evn.So 2.0 sdi motor s...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 08:11Seat ibiza 1.2 benz

Reg do 08/23 Novi gumi zimski na nea+4 letni so se bandasi Navigaci...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 06:49Alfa miTo 1.3 mjtd

Red do 01/24 Novi giumi Servisirana tip top Moze zamena za pogole...


44 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
4.700 €
Прилеп

Автомобили

29 јан 06:48Citröen C5 2.0 HDi

Se prodava Citroen C5 2009 godina 2.0hdi 136ks,mnogu ekonomicen motor...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 01:50GOLF 5 1.9 TDI

Клима Централно заклучување до далечинско ABS кочници Servo волан ...


5.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 01:23Ford focus

Ford focus 1.6 tdci 110 ks Proizvedena 2005 godina Registrirana ce...


4.600 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
5.500 €
Прилеп

Автомобили

28 јан 21:45Touareg 3.0 tdi v6 2007g

Vw touareg 3.0 2007 god Reg do 8 2023 Dvd radio so navigacija Pano...


8 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 21:35BMW 320TD

Se prodava I zamenuva Bmw 320td 110kw 150ks Ates na folii Klima i...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 21:28BMW F30 316D FACELIFT 2017

BMW F30 316D FACELIFT 2017,116KS so full oprema (Keyless entry, BMW L...


17.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 21:04BMW 520 F10 AUTOMATIC

ZVONETE NA OVAJ BROJ 071862997 Se prodava bmw 520 Uvezeno od svedsk...


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 20:58Citroen xsara picasso

Kolata e vo odlicna sostojba vozena za familijarni potrebi. Servisi...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 20:24Passat 2.0 170ps

Passatot e vo odlicna sostojba Full oprema Parking senzori Greja...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 20:04Mercedes-Benz slk (r170)

Se prodava Mercedes slk vo odlichna sostojba. Mozna e zamena za tere...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 19:40Се продава Opel corsa D

Opel Corsa D 1.4 16v 2007год. Клима Серво Електрика на ретровизо...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 18:33Daihatsu terios

Teriosot e staklo se si raboti sega servisiran novi zimski gumi i no...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 17:26Peugeot bipper

Pezo bipper sega servis novi gumi tovarno 500 kg 14.HDI zvoni 070...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 17:26Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 79KW, 2004g, moze zamena

Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6HDI 79KW(110KS), 2004g.,reg do 08.2022,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 17:01Se prodava LADA za delovi

Lada


350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 16:55Citroen ZX Refleks-fabricka sostojba-unikat-

Se shto ve interesira okolu kolata zvonete na tel.


75.398.574 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 16:44Рено шафране Renault safrane

Рено шафране 2.5 тд не регистрирано нема акомулатор into cenata ne e ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 16:28Peugeot 308

Kolata e mnogu dobra ja ima seta oprema donesena mie od finska malku ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 16:25GOLF 1.6 77KW 105 KS 2009G

GOLF VO SUPER SOSTOJBA UVOZ GERMANIJA SAMO REGISTRACIJA


7.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 16:17BMW 320i Coupe 12/2009

Makedonsko Auto Ne e Uvezeno !!! ➖Bmw E92 320i Benzin 170ks 2010➖ ➖1...


8.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 16:07Mini One 1.4 - 2007 - 78000km

Se prodava mini one 2007 god benzin-plin so pominati 78000 kilometri.


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јан 15:23Страна 4 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам