Прилеп
                   
2078 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 мар 10:17Промовирано

SEAT IBIZA 1.9 TDI 2008

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI 77KW 105KS 2008 GODINA Kolata e ...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

26 мар 20:37Промовирано

CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

VOLKSWAGEN GOLF 1.6TDI 2011GOD. AVTOZLATESKI

VOLKSWAGEN GOLF 1.6TDI 66KW 90KS 2011GOD DIZEL TEMPOMAT CLIMATRO...


7.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 19:52JEEP COMPASS 2.O TDI

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI BORT KOMPJUTER TEMPOMAT KLIMA RABOTI ...


8.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 19:52NISSAN NOTE 2007/8 EXTRA!!!

NISSAN NOTE 12M. 2007G. 1.4 66kw 90k. SO FULL OPREMA, 2 X ORG. KLUCA,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 17:59CITROEN NEMO 2010 1.4 HDI!!!

CITROEN NEMO 12M 2010 GOD. LIMITED EDISHN FULL OPREMA EDEN SOPSTVENIK...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 17:59WV TOURAN 2003/2004GOD. EXTRA!!!

WV TOURAN 1.9 TDI FULL OPREMA: KLIMA , ABS , ESP , ESR , BOARD KOMPI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 17:59WV GOLF 5 PLUS 1.9 TDI NOV!!!!!

WV GOLF 5 12M.2005 G. FULL OPREMA 17" OZ ALUMINIUMSKI BANDASI ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 17:59FORD FIESTA 1.6 HDI 2010 god.

FORD FIESTA 1.6 66KW 2010 GOD. FULL OPREMA, ZIMSKI GUMI, NOV UVOZ OD...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 17:59Motor 1.9TD 66kw za renault 19 reno 19 volvo

Motorot e ispraven seuste e na kola mozi da se proba


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 16:58Se prodava Audi A5 coupe

Kolata e extra za poveke info tel 071 762 953


12.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 16:57Smart ForTwo na delovi 0.8cdi

Voziloto se prodava na delovi Mejnac Dizni Dekla Kompresor za kli...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 16:26FIAT BRAVO 1.9 jtdm 120ks 2007

Fiat bravo 1.9jtdm 120ks 2007 vo super sostojba mnogu zacuvana regist...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 15:15Audi A6 2.0 TDI

Audi A6 2.0 TDI 140ks 2004 Kolata e vo odlicna sostojba, registriran...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 14:11Fiat bravo 1.9 jtd

Bravoto e vo dobra sostojba ima karoseriski zabeleski mnogu mala potr...


780 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 13:43FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCI 100KW 136KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA (FABRIKA) 2.0 TDCI 100KW 136KS PEZ...


3.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 13:35VW PASSAT CC 2011 2.0TDI R-LINE 125KW170KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA FULL SERVIS AVTOMATIK 4...


14.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 13:35Audi A4

Se prodava Audi A4 B7 2005 godina 3.0 Dizel quattro 204 kw ..Golem se...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 13:31Audi A3

Audi A3 2.0 TDI 140KS 2005god informaci Na 076-348-660 ...


5.050 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 12:44DELOVI ZA OPEL ASTRA 1.6 16V

Se prodavaat delovi za opel astra


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 11:50DELOVI ZA OPEL CORSA

Prodavam delovi za opel corsa 2004 godina.Motor 1.2 16v,klima ,plin p...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 11:50DELOVI ZA FIAT PUNTO

Se prodava DELOVI za fiat punto 1.2 8 ventili so 2 i 4 vrati.Poveke i...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 11:50PRODAVAM DELOVI ZA CLIO

Se prodavaat delovi za clio 2000 godina motor 1.4 i 1.2.So 2 ili 4 vr...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 11:50DELOVI ZA FIAT PUNTO

Se prodavaat delovi za punto 1.1 i 1.2 benzin


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 11:49POLOVNI DELOVI ZA RENAULT CLIO 1.2 BENZIN

Clioto se prodava na delovi .Motor 1.2 8v i 1.4 8v .vo super sostojb...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 11:49Audi A5 3.0 TDI Quattro

*Maksimalno zacuvan *Registriran do Maj 2023, so zelen karton *Zims...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 11:21Mercedes B180

2008god 137.000 km so garancija Servisiran i registriran 4 novi g...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 11:14Range Rover 3.0d 2014 god

Dzipot e so mnogu eksta oprema...pokraj osnovnata, poseduva i specija...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 11:07E220 CDI 2005 godina

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 g,cela godina registracija, avtom...


5.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 11:00FORD FOCUS 1.6 TDCI ima reg FUL

ZA KES ODLICNA CENA MNOGU ZACUVAN FORD FOCUS 1.6 TDCI FUL, 2005g. R...


2.650 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
123.456 €
Прилеп

Автомобили

27 мар 11:00FORD FOKUS 1.8 dizel 2001 g. FUL registriran

ITNOOOOO za ODLICNA CENA ODGOVARAM SAMO NA TELEFON Fordot e odlicen...


1.890 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 10:58Vw passat B8

Vw passat b8 1.6 tdi 88kw 2015 registriran do april 2023 so zelen k...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 10:52Audi A3 2007 1.6i Sportback 8P Benzin / Plin Ауди А3

Се продава Ауди А3 2007 со 5врати 1.6 75 / 102 А тест плин STAG Сер...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 10:40Fiat punto EVO 1.3Mjet perfektno

Fiat punto Evo 1.3 dizel 2011/10 .odlicno poseduva mnogu oprema alumi...


4.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 10:04Се продава Peugeot 309 GL 1.4 Бензин/Плин

Се продава Peugeot 309 GL 1.4, бензин со атестиран плин, во добра сос...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 09:53GALANTERIJA PEUGEOT 206

НОВИ НЕКОРИСТЕНИ Топче за мењач - 500 ден Привезок за клуч - 200 де...


200 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 08:30TOYOTA AURIS 1.4 D4D OD 2013/18

KUPUVAM TOYOTA AURIS 1.4-D4D OD 2013 DO 2018 GODINA PONUDETE TEI. O72...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 07:54OPEL CORSA D 1.2 BENZIN 2007 GOD

SE PRODAVA OPLE CORSA D 1.2 BENZIN 2007GOD OD OPREMA POSEDUVA EL.STAK...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 07:10Rover 214si

Pali vozi plin atest registrirana cela godina


600 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
850 €
Прилеп

Автомобили

27 мар 00:32Audi a3 1.9 tdi

Kola bez maana mozi zamena za a5


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мар 00:31Ford Mondeo

Se prodava Ford Mondeo 18td 1997 god registrirano do 9ti mesec 2023t...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 23:22Mini cooper 1.6 kupen od CH so servisna knishka+zelen karton

Kolata e vo odlicna sostojba, nikogas ne e farbana, redovno servisira...


4.250 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.600 €
Прилеп

Автомобили

26 мар 21:18Страна 6 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам