583 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Set za izvlekuvanje

Комплет алатки за извлекување на оштетени завртки ☑ Издржлива и за...


399 МКД
или предлог цена
27 јан 13:38Semering zaptivki semerinzi lageri

Golem asortiman na semerinzi zaptivki i lageri za avtomobili motori m...


1 МКД
или предлог цена
26 јан 18:15Restoranski stolovi i masi

Prodavam polovni stolovi 350 i masi 900


350 МКД
или предлог цена
26 јан 16:59Metalen Disk za rezba i secenje na drvo

⚙️ Метален Диск за резба и сечење на дрво, пластика, мраз и тврда гум...


450 МКД
или предлог цена
26 јан 13:52Платформа за стакло

се продава оргинал платформа за транспорт на стакло долга 6,30м


1 €
или предлог цена
26 јан 13:12Tocilo za lanec za pila i burgii

Tocilo za lanec za pila . Made in Italy NAPOMENA ADAPTERITE ZA T...


20 €
или предлог цена
26 јан 13:11Morgana FSN masina za perforiranje i numeriranje

Se prodava Morgana FSN masina za perforiranje i numeriranje. Masin...


1.950 €
или предлог цена
26 јан 13:00Sijalici industriski _odlicni za kafici, restorani i barovi

Se prodavaat industriski sijalici pogodni za opremuvanje kafici, rest...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јан 13:00Nosac za nozevi (drebong freza glodalka busilica)

Nosac na nozevi za drebong bugarski c11 us400 i za poveke modeli info...


1 €
или предлог цена
25 јан 23:05Pumpa za vino wine pump

Prodavam dva pati upotrebuvana pumpa za tocenje na vino . So dvonasoc...


130 €
или предлог цена
25 јан 16:29Bakarni Terminali

Комплет бакарни терминали изработени од висококвалитетен бакарен мате...


599 МКД
или предлог цена
25 јан 13:16Libela & Metro & Laser

Мерна лента, со ласер и либела. Може широко да се користи за обработк...


600 МКД
или предлог цена
25 јан 13:16Kupuvam drebong za drvo od 90 cm amaterski 072 259 954

Kupuvam drebong za obrabotka drvo od 90 cm amaterski ponudete na 0...


1.234 МКД
или предлог цена
25 јан 10:52Kompresor za vozduh

Povolno se prodavaat poveke Kompresori za vozduh. Za poveke informaci...


600 €
или предлог цена
24 јан 23:04Profesionalen merac Leica Disto D3

Profesionalen geodetski merac Leica Disto D3 skoro nov koristen 5 pati


180 €
или предлог цена
24 јан 23:04Impulsen zapecatuvac na plasticni kesi

Импулсен запечатувач на топлина за пластични кеси. Импулсно запечатув...


1.799 МКД
или предлог цена
24 јан 13:48Profesionalen cenoven obelezuvac

⚠️ Смачено ви е од пишување и лепење на цени ? ⚠️ Новиот професионал...


550 МКД
или предлог цена
24 јан 13:48Elektricen industriski sporet i friteza.

Fritezata e 20litarska funkcionira perfektno Sporetot e so 4 toki ko...


1 €
или предлог цена
24 јан 12:11masini za sienje i vezenje

brodher PE-180 embrodery 350 eu piavi masini , rupicarka ,ilezi sin...


150 €
или предлог цена
23 јан 21:05Set mrezni Alatki + Tester

📎 Комплет професионални алатки за различни намени. Сетот вклучува 9 ...


1.799 МКД
или предлог цена
23 јан 14:20Set gumeni futroli za zastita na zici

Сет гумени футроли за обложување на различни видови на жици. ⤵️ Ко...


299 МКД
или предлог цена
23 јан 12:53Alatka za otstranuvanje i nanesuvanje Silikon

🆕 Ново Алатка за отстранување и нанесување силикон. Оваа алатка в...


299 МКД
или предлог цена
23 јан 12:53Kompresor 24 litri

Kompresorot e skoro nov


6.500 МКД
или предлог цена
22 јан 21:53Avtomatska busilica sharlah strug,glodalka,drebong,presa

Poveke info na mob 070767941


1 €
или предлог цена
22 јан 20:06Tocila (drebong,strug,godalka,freza,busilica)

Poveke info na mob (070767941)


2 €
или предлог цена
22 јан 20:06Drebong (strug freza glodalka busilica

Drebong vo odlicna sostojba poveke info na mob 070767941


3 €
или предлог цена
22 јан 20:05Busilica sharlah (drebong freza glodalka)

Poveke info na mob 070567837 ispravna


1 €
или предлог цена
22 јан 20:05Futer 315 kompleten (drebong,freza,glodalka,busilica)

Poveke info 070767941


3 €
или предлог цена
22 јан 20:05SKARA NA PLIN i NA STRUJA,SO RABOTNA MASA SFE ROSFRAJNO

SE PRODAVA SKARA NA PLIN I NA STRUJA, SO RABOTNA MASA SFE ROSFRAJNO ...


1 €
или предлог цена
22 јан 10:07Aluminski nitni

Aluminski nitni cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
22 јан 09:03Digitalen Subler

Дигитален Шублер ⤵️ Шублер за прецизно мерење на метали при обрабо...


800 МКД
или предлог цена
21 јан 12:43Nozna Pumpa za Gumi

Пренослива ножна воздушна пумпа, пумпа за гуми со манометар за велоси...


799 МКД
или предлог цена
21 јан 12:42Robland X31 Kombinirka - 5 operacii (Aspirator)

Masinata e odlicna mnogu malku koristena Belgisko proizvodstvo 5 ...


2.600 €
или предлог цена
20 јан 20:40Матетијали текстилни

Материјал црн 100 метра 180гр погоден за пантолони сукњи памук поли...


По Договор
или предлог цена
20 јан 14:18Dijamantski disk za obrabotka

⚙️ Дијамантски диск за обработка и полирање на камен, мермер, керамик...


650 МКД
или предлог цена
20 јан 13:31Set dupcalki za drvo

Комплет 6 дупчалки изработени од челик. Исто така содржат 5% кобалт, ...


350 МКД
или предлог цена
20 јан 13:31Disk za obrabotka na drvo

Диск за темелна обработка на дрво, пластика и останати меки материја...


699 МКД
или предлог цена
20 јан 13:30Prenosna Pila za busilica

Преносна алатка за сечење дрво. Овој производ е корисна алатка во ваш...


750 МКД
или предлог цена
19 јан 11:40Sveki

Производство и продажба на црковни верски свеќи,свеќи за слави крштев...


По Договор
или предлог цена
19 јан 08:00Set 4 celicni alatki za odstranuvanje na podovi

🔧 Сет 4 челични алатки за одстранување на подови (паркет, ламинат, г...


850 МКД
или предлог цена
18 јан 13:38Страна 3 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам