583 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bateriski Pistol

Мини батериска дупчалка изработена од квалитетни материјали за долгот...


950 МКД
или предлог цена
18 јан 13:37Aronija sadnici

Aronija sadnici dvogodisni i trogodisni odma na rod


130 МКД
или предлог цена
17 јан 23:38Hot dog aparat

Prodavam hot dog mashina


6.000 МКД
или предлог цена
17 јан 23:38Drveni gajbi za jabolka

Prodavam drveni gajbi za jabolka edna sezona koristeni Imam 1000 gaj...


100 МКД
или предлог цена
16 јан 20:19Digitalen Kantar so LCD displej - do 200Kg

⚖️ Дигитален Кантар со LCD дисплеј за мерење - вагање на производи. Н...


999 МКД
или предлог цена
16 јан 11:01DEMONTERKA ZA KAMIONI CORMACH

- DEMONTERKA - CORMACH ITALJANSKI PROIZVOD - GODINA : 2020 - IMA ...


4.500 €
или предлог цена
15 јан 19:18Skener - Detektor na metal

Супер Скенер детектор на метал, најпрепознатливиот рачен детектор за ...


1.499 МКД
или предлог цена
15 јан 10:02Lasersko metro so libela

Ласерско метро за мерење на простории. Се користи ултразвучен бран за...


1.299 МКД
или предлог цена
15 јан 10:02Multifunkcionalna alatka

Мултифункционална алатка за пила со компактна големина и практично ра...


450 МКД
или предлог цена
15 јан 10:02Komplet 200 pruzini

🆕 Ново Комплет 200 парчиња различни видови на пружини и федери. П...


599 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

14 јан 16:22Masina za Plastika Battenfeld

Malce koristena vo ekstra sostojba , 150 grama(max)!Mozna e zamena! P...


1.900 €
или предлог цена
14 јан 13:13Se prodava oprema za pekara i slatkara HITNO HITNO HITNO!!!

Fortis pecka na plin edna etazna 399€ Duvalka pecka na plin na 8 spr...


1 €
или предлог цена
14 јан 08:55Krovni i fasadni sendvic paneli,prva klasa, so najdobri ceni

Gara Paneli od Kicevo, kako OFICIJALEN zastapnik za ARKHON PANEL Grci...


15 €
или предлог цена
13 јан 20:10Hidraulicen agregat - pumpa

Se prodava hidraulicen agregat ( pumpa za presi )


1 €
или предлог цена
13 јан 13:31Krimp klesti za kabelski kontakti

Професионална кримп клешта zа кабелски контакти е совршена за стегање...


999 МКД
или предлог цена
13 јан 11:42Се Продава Опрема За Ресторан

Контакт 072 20 80 20


По Договор
или предлог цена
13 јан 09:22Set 4 Magnetni drzaci

🧲 Комплет 4 магнетни држачи со сјајна метална конструкција со со маг...


399 МКД
или предлог цена
12 јан 12:19Plinsko reso

Novo ne koristeno so dve


25 €
или предлог цена
11 јан 20:54Pneumatski vozdusni klipovi

Klipovi na vozduh, dva se novi, yugoslovenski kvalitet


3.000 МКД
или предлог цена
11 јан 19:56MOTORNA PILA

Se prodava MOTORNA PILA stil 064 i pilata e dobro socuvana vo odlic...


1 €
или предлог цена
11 јан 16:18Detektor 3 vo 1

Професионален детектор на метал, дрво, метална и жица за наизменична ...


1.399 МКД
или предлог цена
11 јан 10:39PROMOTIVEN MATERIJAL 2022

Pecatenje sekakov vid na promotiven materijal! - zapalki- penkala- d...


10 МКД
или предлог цена
10 јан 20:46Set Alatki za otstranuvanje na osteteni strafovi

🔩 Сет Алатки за отстранување на оштетени завртки. ✅ Издржлива и з...


350 МКД
или предлог цена
10 јан 12:09Masina za pakuvanje kiselo mleko

Prodavam kruzna avtomatska masina za pakuvanje kiselo mleko so kapaci...


7.000 €
или предлог цена
06 јан 22:21Masina za pakuvanje jogurt vo casa 0.2 l

Masinata e vo rabotna sostojba,pakuva 1500 casi na cas,mozna e zamena...


17.000 €
или предлог цена
06 јан 22:21Masina za pakuvanje vo termosobiracka folija

Se prodava masina za pakuvanje razni proizvodi vo termosobiracka foli...


500 €
или предлог цена
06 јан 22:21Separator za mleko

Separator za mleko so kapacitet od 2000 litri na sat.info.078 212779m...


1.500 €
или предлог цена
06 јан 22:21Komori za ladenje,povolno

Prodavam dve komori za ladenje ,edna od 50m/3 ,paneli 18sm ,cena4500€...


1 €
или предлог цена
06 јан 22:21Elektromotor koncar 15 kw,2920 obrt,

Imam i el.motori so rediktori(29 obrtai /min)trofazni,i razni drugi d...


350 €
или предлог цена
06 јан 22:21Breneri na nafta

Prodavam breneri na nafta,3 kom.info 078212779


250 €
или предлог цена
06 јан 22:20650 - Pin Konektori

🔌 Комплет 650 парчиња терминали за конектор со висок квалитет. Елект...


599 МКД
или предлог цена
06 јан 11:23Celicni prsteni - Pricvrstuvaci za mehanicka industrija

Челични прстени - прицврстувачи за механичка индустрија. Изработено о...


650 МКД
или предлог цена
06 јан 11:23Profesionalna Masina za pod

Masina za otsranuvanje na parket pvc podovi i ostanato


350 €
или предлог цена
05 јан 14:08Oshtrilica poluavtomatska

Se prodava vo ispravna sostojba i sluzi za oshtrenje na vidia cirkula...


1 €
или предлог цена
05 јан 13:05DREVONG

tel za info 075 259 676 -rabotna dolzina 150


1 €
или предлог цена
05 јан 13:05ABRIHTER

rab risina 600mm BROJ ZA KONTAKT: 075 259 676


1 €
или предлог цена
05 јан 13:05DIHT

rabotna sirina 600mm BROJ ZA KONTAKT: 075 259 676


1 €
или предлог цена
05 јан 13:05MASINSKI STEGI

masinski stegi BROJ ZA KONTAKT: 075 259 676


1 €
или предлог цена
05 јан 13:05Eruzimat so elektroda!

Eruzimat BROJ ZA KONTAKT: 075 259 676


1 €
или предлог цена
05 јан 13:05Shlajferica so traka

Vo ispravna sostojba. Kontakt 075 259 676


1 €
или предлог цена
05 јан 13:04Страна 4 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам