583 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KROJAC ZA IVERKA

krojac za iverka BROJ ZA KONTAKT: 075 259 676


1 €
или предлог цена
05 јан 13:04KANTARICA ZA KRUZNO KANTIRANJE

Kantarica za kruzno kantiranje BROJ ZA KONTAKT: 075 259 676


1 €
или предлог цена
05 јан 13:04Avtomatska Klesta za blankiranje

🔌 Автоматска клешта за бланкирање, сечење, кримповање на жици. Алатк...


850 МКД
или предлог цена
05 јан 12:25Polirka

Broj za kontakt: 071-389-516 Mitre


150 €
или предлог цена
04 јан 23:02Se prodavaat BOSCH hilti

Hiltite se vo odlicna sostojba, doneseni se od Svajcarija. Modeli: ...


По Договор
или предлог цена
04 јан 22:18Ger-Cirkular-Pila za metal

Ger-pila za metal so emulzija


900 €
или предлог цена
04 јан 19:41Se prodavaat Bosch hilti

GBH 2-20D cena: 80€ GBH 2-26DFR cena: 90€ GBH 2600 cena: 85€ GBH 2...


80 €
или предлог цена
04 јан 16:36KASA FIOKA ZA PARI

ПРОДАЖБА НА КАСИ ФИОКИ ЗА ПАРИ СЕКОЈА КАСА Е НОВА ИЗДРЖЛИВА И ИМА ГОЛ...


6.000 МКД
или предлог цена
04 јан 13:12Set 125 Gumici

Сет 125 парчиња гумици различни по големина и облик. Парчињата се изр...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Суровини

04 јан 11:43Set Alatki za navoj

🔩 Комплет 5 aлатки + Т-рачка за навој. Изработени од челик што обезб...


650 МКД
или предлог цена
03 јан 19:16Komplet 10 parovi Cetkici

Комплет 10 парови јаглеродни четкици. Четкиците се користат за разли...


350 МКД
или предлог цена
03 јан 12:52karcher pravosmukalka usisivac robot irobot KARCHER CR3000

KARCHER CR3000 robot usisuvac MADE IN GERMANY. Odlicen profesionalen ...


350 €
или предлог цена
02 јан 23:30KAFE MAT -RANCILIO

SE PRODAVA KAFEMAT RANCILIO SO MELNICA NOV MODEL, MALKU VREME KORISTE...


1 €
или предлог цена
01 јан 20:47FRISIDERI, VITRINI ,TENDI,SKARA,-I drugi elementi za restor

SE PRODAVAT-FRIZIDER,MASI,SKARA,, VITRINA,TENDI. Site ispravni i vo...


1 €
или предлог цена
01 јан 20:47Set 5 alatki za rezba, otsekuvanje, zlebuvanje na Drvo

Сет 5 алатки за резба, отсекување, жлебување на дрво. Изработени од ч...


799 МКД
или предлог цена
01 јан 15:03Polnac hitaci

Polnacot e ispraven


25 €
или предлог цена
01 јан 10:33Detektor na napon

Инструментот се користи за детектирање - присуство на напон во вашиот...


299 МКД
или предлог цена
31 дек 13:02stolarska rabotilnica izrabotuva

izrabotuvam drveni aplikacii so razna forma pogodni za tera...


1 €
или предлог цена
30 дек 21:52Pistol - Dispenzer za lepenje

Диспензер за лепење наменет да држи ролни од 40мм или 50мм. Диспензер...


599 МКД
или предлог цена
30 дек 13:50Karcher dizna turbo 50% zgolemena mok 035 do 180 bar

Prodavam profesionalna dizna karcher , “turbo 035” za kopanje cistenj...


80 €
или предлог цена
30 дек 06:05Razlicen Alat Strafcigeri, Cekani, Klucevi Germansko Poteklo

Razlicen Alat Strafcigeri, Cekani, Klucevi I mnogu drug alat. Germans...


По Договор
или предлог цена
29 дек 07:58Razlcen alat za drebon, freza, kamen za brusenje

Razlcen alat za drebon, freza, glodalka, bonsek. Kamen za brusenje.Za...


1 €
или предлог цена
29 дек 07:58Razlcen alat za drebon, freza, glodalka, bonsek

Razlcen alat za drebon, freza, glodalka, bonsek. Kamen za brusenje.Za...


1 €
или предлог цена
29 дек 07:58Aluminiumski U profili

Aluminiumski profili so sirina od 50, 75 i 100 mm i visina od 20 mm. ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Суровини

29 дек 00:26стоматолошки стол

ротирачки 360°; прилагодлива висина; опремен со лифт за гас; прилагод...


250 €
или предлог цена
28 дек 06:55Машина за чистење Hako EB-450/530

Машина за чистење Hako EB-450/530


1.500 €
или предлог цена
28 дек 06:11digalka Haulotte Optium 8

Бренд Haulotte Тип Haulotte Optium 8 Сериски број CE113656 Е...


5.000 €
или предлог цена
28 дек 05:37Set Sestoagolni alatki za odstranuvanje na zavrtki

🔩 Сет шестоаголни алатки за одстранување на завртки ⤵️ Карактерис...


299 МКД
или предлог цена
27 дек 12:14Apkan I valci za kroven lim

Kontakt na 076469736


1 €
или предлог цена
24 дек 23:08Sestoagolni Klucevi

Шестоаголни клулеви со xексагонален пресек што се користи за придвижу...


399 МКД
или предлог цена
22 дек 11:56Magneten stegac

🔩 🧲 Специјален магнетен стегач, држач за магнетни ленти, навртки, з...


250 МКД
или предлог цена
20 дек 10:50Циркулар за метал

Се продава циркулар за метал во одлична состојба. Сила 1.1 kw Вртежи...


730 €
или предлог цена
19 дек 13:04Ugostitelska oprema polovna i nova

Proizvodstvo i prodazba na nova i polovna ugostitelska oprema...


По Договор
или предлог цена
17 дек 12:07BAGAT Masina za sienje

Prodavam masina za sienje Bagat Danica Ispravna i mnogu dobro socuva...


8.500 МКД
или предлог цена
16 дек 00:03Oprema za pekara kako nova(VITRINI,FRIZIDERI)

*** 070 278 111 **** Frizider za pijaloci vgraden Frizider Beko ...


1 €
или предлог цена
14 дек 09:30Neupotrebuvan aparat za tocenje pivo

Se prodava neupotrebuvan aparat za tocenje pivo.


400 €
или предлог цена
13 дек 18:35Prenosliva svetilka

💡 Пренослива електрична рачна светилка. Идеален за употреба во вашио...


399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

13 дек 10:31Se prodava profesionalna oprema za ugostitelski objekti

Se prodava profesionalna oprema za ugostitelski objekti i toa : Konv...


1 €
или предлог цена
12 дек 17:27Set 9 Magnetni Adapteri

Комплет 9 магнетни приклучоци за шестоаголни алатки. Совршен за бушил...


399 МКД
или предлог цена
12 дек 09:37Spoter

Triagolnici za spoter


60 МКД
или предлог цена
09 дек 13:13Страна 5 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам