Прилеп
                   
1999 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Ibiza 1.9 TDI

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:48Промовирано

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Прилеп

Автомобили

29 јан 16:15Промовирано

Mercedes C220

Se prodava mercedes C220 2012 godina mnogu zacuvan. 4 novi Good Year ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 €
Прилеп

Автомобили

13 дек 21:16Промовирано

Mini Cooper 1.6 - kupen od CH so servisna kniska

Kolata e vo odlicna sostojba, nikogas ne e farbana, redovno servisira...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:50Audi A6

Se prodava servisiran vo odlicna sostojba pali vozi proverka kade sak...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:47SE PRODAVA BMW 525D XDRIVE F10 M-PAKET

Broj za kontakt:075 208 104


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:09Vw polo

Vw polo 1.9TDI registrirano do 27.9.2023. Informaci Na telefon 07293...


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:07JEEP WRANGLER SAHARA

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ JEEP WRANGLER ✅- Godina 2013 ✅- 90 000 km ...


39.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:36VW Golf 7 1.6 Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ VW Golf 7 1.6 TDI ✅- Godina 2012 ✅- Registrir...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:36Prodavam polovni delovi za Renault Megane

Kolata e kompletna I vo vozna sostojba, motor I menuvac vo odlicna so...


123.456 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:30BMW 318D - 2008 - Servis i Registracija 10.2023

Prodavam BMW 318D 143KS 2.0 motor FULL OPREMA, mejnac so 6 brzini kol...


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:22Passat 1.6 TDI

WV PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION 77 kw, 105 ks 2010 god Poseduva full ...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


5.790 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Ford Fiesta 1.3 atest-plin.

Se prodava Ford Fiesta 1.3 benzin-plin atestiran , klima, kuka. regi...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Голф 5

Целосно среден голф без денар вложувсње


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Nissan X Trail

Se prodava Nissan X Trail 2004 g 2.2 136 ks 4x4 Registriran do 07 m...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Reno Laguna

Se prodava Reno Laguna 1.9 2000ta godina Automatik 250.000km Cena ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA GOLF 7 1.6TDI

Golf 7 1.6 tdi -2013god -Registritan cela godina -Navigacija -Bor...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:52HYUNDAI ix35 2.0 crdi 4x4 2013

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM I E 4X4 SO FULL OPREMA VO ...


12.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:33Polo.1.4tdi1000evra.

Motor zakocen


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:28  НОВ ОГЛАС

Golf 5 1.9 tdi 105ks

Redovno servisiran smeneto maslo site filtri registriran do 10.12 .20...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:25Punto 1.3 multidzet ful oprema reg

Odlicno 1.3 ...2004 god


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:25Se prodava Audi 3 TDI 110 klimatronik

Ekstra


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:25Fiat 500 1.2 benzin

Poseduva full oprema


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:56VW volkswagen passat 2.0 tdi

Пасатот е во одлична состојба


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:56  НОВ ОГЛАС

Pezo 307 2,0hdi 2003g

Se prodava pezo 307 2,0hdi 2003g reg so oprema prva farba zacuvano vn...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:55Mini One 1.4 - 2007 - 78000km

Se prodava mini one 2007 god benzin-plin so pominati 78000 kilometri.


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:23SSANGYONG REXTON 2.7xdi /Delovi - Delovi

Zvonete samo na ovaj broj : 078 / 260 / 477 078 / 260 / 477 078 / ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:05Audi TT Ultra S line 2016

Se prodava ekstra zachuvano Audi TT ultra sline cena po dogovor


25.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:53Delovi od motor 2.0TDI BKD

Se prodava motor 2.0TDI BKD motor na delovi


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:53ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTDM 2013

Продавам Alfa Romeo Giulietta со фул опрема , редовно сервисирана , к...


8.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:43OPEL CORSA D 1.3 Cdti EURO 5 2011

OPEL CORSA D 1.3 Cdti 70 kw 95 hp EURO 5B so 5 STEPEN MENUVAC SERVIS...


1 €
или предлог цена
- 95 % Попуст
21 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:41***SEAT LEON 1.9tdi 105ks 2006g. Perfektna sostojba ***

sredeni dokumenti do registracija


1 МКД
или предлог цена
- 98 % Попуст
47 МКД
Прилеп

Автомобили

Денес 10:41OPEL MERIVA B 1.7 Cdti 2010

KOMPLETNO ISPRAVNA SITE REDOVNI SERVISI NA VREME REGISTRIRANA DO 12...


51 €
или предлог цена
- 59 % Попуст
123 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:40PEUGEOT 208 ..1.4 HDI 51KW ..2013GOD..NEUVEZUVQNO..EKSTRA.

KLIMA EL. NA STAKLA EL. NA FAROFI ESP AIRBAG 8 BOARD KMPJUTER T...


5.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:26Volkswagen Passat 1.9 TDI

/


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:25Volkswagen Passat Variant 2015

Прва регистрација 2016 Регистрација + зелен картон. Можна е и зам...


16.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:25VW POLO 1.6 TDI

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ VW POLO 1.6 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:23MERCEDES CLC C 220CDI..2009 GOD.

Full oprema Servisiran komplet Plus nuv set zamaec Super sostojba ...


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:20  НОВ ОГЛАС

CITROEN C3 1.4 54kw.

CITROEN C3 1.4 BENZIN. 54KW - 74KS. 2006 GODINA. REGISTRIRAN DO 05....


3.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.099 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:18PEZO 207CC 1.6TNG KABRIOLET

Pezo 207 cc 1.6i 120ks 2007god kabriolet 💪 Uvoz Holandija reg na ...


4.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:07MERCEDES E 200CDI 2012GOD

SE PRODAVA MERCEDES E 200CDI 2012GOD 7g TRONIK AUTOMATSKI MENUVAC ...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:07LADA NIVA 1.7i 2011GOD OD PRV GAZDA

- SE PRODAVA LADA NIVA 1.7i - PROIZVEDENA 2011 GODINA - POMINATI ...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:06Страна 1 од 50

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам