Прилеп
                   
2064 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT IBIZA 1.9 TDI 2008

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI 77KW 105KS 2008 GODINA Kolata e ...


4.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 20:37Промовирано

Polo 1.4 benzin/plin

Za poveke info na tel 077 790 126


1.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 17:50Промовирано

CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Golf 5 1.9 TDI CH

SE PRODAVA GOLF 5 1.9 4X4 2008 GOD UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭🇨🇭🇨🇭...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 23:51Golf 6

Направен мал сервис пред 5000км M S novi 4 gubi Nov akumulator so...


7.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 23:09Ww fox

Prodavam ww fox vo bezprekorna sostojba ili menuvam za dobro socuvana...


3.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 23:04audi А6 2.7 132kw quattro 2006g.

Се продава audi А6 2.7 132kw quattro 2006г. -навигација -Формула во...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 22:44Seat Leon 2.0 FSI 2005g

se prodava Seat Leon 2.0 FSI 2005g -Сервисиран- Од опрема поседува...


4.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 22:34Peugeot 307 SW 2.0 HDI

Se prodava peugeot 307 sw 2.0 hdi 2003 registrirano do 02.2024 so zel...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 22:09GOLF 1.6 77KW 105 KS 2009G

GOLF VO SUPER SOSTOJBA


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:07Delovi za Pezo Peugeot 106 XND 1.5 dizel 2000godina

Gi ima site delovi. Motor I menjac odlicen Poveke info na brojot 0727...


111.111 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:57Prodavam polovni delovi za Renault Megane

Kolata e kompletna I vo vozna sostojba, motor I menuvac vo odlicna so...


123.456 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:57Se prodava Volkswagen Passat 2011 god

Se prodava Passat , vo perfektna sostojba, so FULL oprema. Moze zamen...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:40Lada Niva Se menuva

Menuvam ww fox 1200cm benzin vo bezprekorna sostojba za dobro socuvan...


3.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:04KIA RIO 1.5 CRDI 110 KS 2006g

KIA RIO 1.5 CRDI 110 KS 2006g Registrirana na 03.05.2022 do 03.05.20...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:59MINI CUPER 1.4 70KV FULL-UNIKAT AUTO-

KOLATA E TOP


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:53BMW 530 F10 FULL-UNIKAT AUTO-

kolata e vo besprekorna sostojba vnatre nadvor e kako od salon redovn...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:53SE PRODAVA OPEL VECTRA 2.0 DTI 101 KS

Se Prodava Opel Vectra 2.0 DTI 101 KS Full Oprema Registriran...


1.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:44SKODA OKTAVIJA 1.6 77KW

KUPENA VO AVTOSTAR DEMIRKAPIJA SERVISIRANA DO POSLEDEN KM VO AVTOSTA...


11.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
12.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 17:40SEAT IBIZA 1.2 EXTRA!!!

SEAT IBIZA 1.2 BENZIN MOTOR SO LANCE, MNOGU EKONOMICEN MOTOR, KLIMA, ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:23  НОВ ОГЛАС

Mercedes ml 270 CDI

Mercedeso e vo fabricna sostojba donesen od svajcarija,prva registrac...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:07  НОВ ОГЛАС

Se prodava Saab 9-5

Se prodava Saab 9-5 so 1,9 jtd motor. Kolata e registrirana so zimski...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:53Audi A7 3.0

Se prodava Audi A7 2012/2011 S Line 240,000 km uvoz od Ch (vtor gaz...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:42OPEL TIGRA 1.4

Opel tigara 1.4


3.499 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:41VW GOLF 5 1.9 TDI

VW GOLF 1.9 TDI 2005g Ful oprema: Klima (klimatronik) Elektrika na si...


4.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:23GOLF 6 VI 1.4 TSI 122HP

CLIMATRONIC ANDROID RADIO SO NAVI LED STOPOVI LED FAROVI I MAGLENK...


7.299 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 16:10Mini One 1.4 2007 95hp

Mini One 1.4 motor so 71kw/95hp. 2ra Generacija. 2007 godina. Full ...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:24Punto 1.3 multidzet ful oprema reg

Odlicno 1.3 ...2004 god


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:18Se prodava Audi 3 TDI 110 klimatronik

Ekstra


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:18Audi a3 2010

Kolata e vo ispravna sostojba so full oprema. Tempomat Greaci Senzori...


7.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:08  НОВ ОГЛАС

Golf 6 bluemotion

Golfot e vo ispravna sostojba 12.2010 Godina so garancija za kilometr...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:04  НОВ ОГЛАС

Golf 6 bluemotion

Golfot e vo ispravna sostojba 2010 Godina plateno e se do registracij...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:01  НОВ ОГЛАС

Pezo 306 ZX 1.4 benzin plin

Prodavam pezo 306 XN vo odlicna sostojba atestiran plin servisirana p...


1.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:43DELOVI ZA VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA MK1

Се продаваат половни делови за: VW Sharan 1.9 TDI 110ks 1993-1999г...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:42DELOVI ZA SEAT LEON 2006-2010

Delovi za seat leon 2006-2010god, 1.9 tdi 105ks Motor, menuvac, turb...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:42DELOVI ZA SHARAN AUTOMATIC GALAXY, ALHAMBRA 1.9 TDI 2.0 TDI

Delovi za sharan galaxy, alhambra Od 1995 do 2010godina imame se sho ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:41Alfa Romeo 146 2000g JTD 1.9 77kw

Kolata e registrirana do 02.2024 vo odlicna sostojba za vozilo od 22g...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:38Volvo c30 R desing 2007g mozna zamena CH

🇨🇭Volvo c30 R desing 2007g -1.6d -registriran do 7 mesec -cen...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:11Hyundai GETZ REGISTRIRAN ODLICEN

Se prodava Hyundai GETZ Motor 1.1 benzin odlicen tivok Domakinsko ...


2.690 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:39Opel Corsa C 1.2Benzin 2004g

✅Se prodava Opel Corsa C 1.2Benzin 2004g ✅Registrirana cela godina 1...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:35OPEL ASTRA H 1.7CDTI 74KW 2005GODINA

Registrirana do 10.01.2024godina Klimatronik Tempomat Kozen volan ...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:21  НОВ ОГЛАС

Seat leon 1.4 tsi

Se prodava Seat Leon 1.4 tsi FR benzin 2009 redizanj 92KW 125PS. Regi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:16Golf VI 1.6

Se prodava Golf VI 1.6 TDI 4 novi letni gumi Napraven golem i mal s...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:06  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам