242 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 7 100 EUR

Iphone 7 32GB Во беспрекорна состојба, повеќе инфо на 078-270-081...


135 €
или предлог цена
17 јан 17:54Промовирано

Iphone 11, white neverlock

Prodavam iPhone 11, white, neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen....


По Договор
или предлог цена
23 дек 20:56Iphone12 128gb

.


500 €
или предлог цена
19 дек 09:23SAMSUNG A71 KAKO NOV

TELEFONO RABOTE ODLICNO PRV GAZDA KUPEN OD GERMANIJA FULL PAKET NEMA ...


13.500 МКД
или предлог цена
18 дек 23:13Iphone 11 Pro Max 64 gb

Iphone 11 pro max silver Rabote na site mrezi 64 gb Extra kako nov...


30.800 МКД
или предлог цена
17 дек 16:54Se prodava Apple iPhone 8

Se prodava iPhone 8 (64 Gb) White - vo dobra sostojba - orginalna ba...


9.000 МКД
или предлог цена
04 дек 18:50Mate 20 pro

Mate 20 pro


1.111 €
или предлог цена
29 ное 02:32I phone 11 pro max

Prodavam I phone 11 pro max 64 GB socuvan maksimalno bez nikakva greb...


470 €
или предлог цена
26 ное 10:59iPhone 12

Se prodava odlicno socuvan iphone 12. Otklucen na site mrezi. 64gb vn...


520 €
или предлог цена
24 ное 16:03Се продава Iphone 13 - нов неотпакуван

Се продава Iphone 13 - moonlight blue, меморија 128 GB, RAM 4 GB. Тел...


55.000 €
или предлог цена
23 ное 21:14Samsung Galaxy Z Fold 3 - 5G

Se Prodava Samsung Galaxy Z Fold 3 - 5G , 256 GB , Black NOV Kupen od...


По Договор
или предлог цена
23 ное 17:49iPhone 12 Pro 256GB

Se Prodava Iphone 12 Pro 256GB , Pacific Blue , odlicno socuvan 0702...


По Договор
или предлог цена
23 ное 17:49Prodavam IPhone X

Prodavam Iphone X


199 €
или предлог цена
23 ное 07:28ONEPLUS 7 PRO 12/256gb

prodavam oneplus 7 pro socuvan komplet so kutija i brz polnac 12+7gb...


17.500 МКД
или предлог цена
19 ное 22:44Huawei P20 Lite

Telenofot e kupen od germanija, ima google maps i store, koristen so ...


5.000 МКД
или предлог цена
16 ное 16:22REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


14.500 МКД
или предлог цена
13 ное 16:32Се продава Xiaomi Redmi Note 11 Pro

Телефонот е нов, не користен


250 €
или предлог цена
09 ное 21:57iPhone 8 64 GB Space Gray

Се продава iPhone 8 64 GB, боја Space Gray. Сочуван телефон, без греб...


160 €
или предлог цена
06 ное 21:35Iphone 8 256gb

Se prodava Iphone 8 256gb 87% baterija. Nikogas ne e otvaran, raboti ...


7.300 МКД
или предлог цена
31 окт 12:18Xiaomi Poco X3 NFC 6GB ram 128GB mem

Se prodava Xiaomi Poco X3 NFC Cobalt Blue 6 GB ram +128 GB rom ,telef...


12.200 МКД
или предлог цена
28 окт 18:29Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 ULTRA kupen od germanija koristen 3 meseca 078322...


700 €
или предлог цена
28 окт 11:14PRODAVAM MOBILEN DORO 1370

........................PRODADEN.......................... ............


1.200 МКД
или предлог цена
28 окт 06:25Iphone 11 Pro max 380 evra bez true tone

Se prodava iPhone 11 Pro max bez true tone. 380 evra 078221596


380 €
или предлог цена
27 окт 21:46Novo Mini Telefonce

Novo telefonce Ne prakjam po Kargo


1.999 МКД
или предлог цена
22 окт 07:55Se prodava iphone xs max mnogu socuvan

Se prodava iphone xs max kupen od istyle skopje mnogu socuvan bez zam...


320 €
или предлог цена
14 окт 22:06Honor

Kontakt 078948585


3.000 МКД
или предлог цена
12 окт 12:16Tcl 10

Nov kontakt 078958585


6.000 МКД
или предлог цена
12 окт 12:01Iphone 11

Se prodava iphone 11 vo odlicna sostojba kupen od Germanija ima sitni...


250 €
или предлог цена
10 окт 16:30Iphone 8 plus

Se prodava iphone 8plus vo odlicna sostojba puknato zadno kapace funk...


150 €
или предлог цена
10 окт 16:27Iphone 8

Se prodava iphone 8 bez grepka nikogas ne otvaran fabricna sostojba ...


130 €
или предлог цена
10 окт 16:24Se Prodava Iphone 8

Iphone 8 prv gazda kupen vo avstrija 2018 godina za poveke informacii...


150 €
или предлог цена
08 окт 16:47** SAMSUNG GALAXY NOTE 20 MYSTIC BRONZE 256/8GB **

Se prodava Note 20 vo perfektna sostojba , nula grebnatinki , bez puk...


24.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 10:39PRODAVAM MOBILEN DORO 2404

.........................PRODADEN.......................... ...........


2.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 22:51Samsung S20+

Telefonot e vo odlicna sostojba bez grebnatinki


380 €
или предлог цена
13 сеп 13:26Samsung Galaxy S10 128GB Dual Sim [KAKO NOV]

Bez kutija. Doaga so obicen polnac, wireless quick charger, usb kabe...


199 €
или предлог цена
09 сеп 12:07[CISTO NOV] Blackview BV5500 Pro -Armiski izdrzliv smarphone

KONTAKT: 078 473 254 - NIKOLA KONTAKT: 078 473 254 - NIKOLA KONTAKT...


99 €
или предлог цена
09 сеп 12:04iPhone 13 Pro Max Gold 128GB NEVERLOCK

Se prodava iPhone 13 Pro Max Gold 128GB NEVERLOCK. Ima mala puknatink...


999 €
или предлог цена
08 сеп 23:42PRODAVAM ALCATEL 3080 4G NOV NEOTPAKUVAN

PRODAVAM MOBILEN TEL ALCATEL 3080 4G,NOV NEOPAKUVAN POEDNOSTAVEN MODE...


1.500 МКД
или предлог цена
01 сеп 15:17Iphone 8 Vo Odlicna Sostojba

Prodavam iphone 8 vo odlicna sostojba. Na slikite sto se gleda toa...


1 €
или предлог цена
27 авг 22:11Se prodava Samsung Galaxy S22+ 256gb

Se prodava cisto nov, nekoristen Samsung S22+ kupen od Telekom 55.000...


50.990 МКД
или предлог цена
01 авг 13:28Super cena,5meseca star

400€ bez polnac,zaguben e,eden mesec koristen samo.tel:077 653 954.


400 €
или предлог цена
24 јул 17:39Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам