236 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 7 100 EUR

Iphone 7 32GB Во беспрекорна состојба, повеќе инфо на 078-270-081...


135 €
или предлог цена
17 јан 17:54Промовирано

Honor 7s se prodava nekoristen

Telefonot e kupen od A1, neverlock i raboti na site mrezi. Dovagja so...


60 €
или предлог цена
11 мар 20:05Huawei Honor 9x

Nov tel ne koristen kupen od vip na 18.12.2020 so garancija


7.999 МКД
или предлог цена
08 мар 00:01PRODAVAM SAMSUNG J6

Prodavam Samsung J6 prv gazda sum,telefonceto e zacuvano,so nego ode ...


5.000 МКД
или предлог цена
25 фев 21:50PRODAVAM SAMSUNG J6

Prodavam Samsung J6 prv gazda sum,telefonceto e zacuvano,so nego ode ...


5.000 €
или предлог цена
25 фев 21:49Prodavam redmi c9

Se prodava


5.000 МКД
или предлог цена
13 фев 17:08Se prodava iPhone 6s

Se ptodava iphone 6s vo odlicba sostojba 100proceti bateri helt Tel...


100 €
или предлог цена
11 фев 23:37Redmi 7a

se prodava Redmi 7a malku koristen ima garancija do avgust 2021


4.000 МКД
или предлог цена
07 фев 12:26Samsung a20e NOV OD TELEKOM!

Telefonot e samo ednas uklucen,kupen e od telekom pred 2 nedeli.


8.000 МКД
или предлог цена
29 јан 11:13Prodavam iphone XSMAX 64gb neverlock

za poveke informacii 074600345


470 €
или предлог цена
11 јан 21:42Prodavam iphone 12 neverlock 64gb

za poveke informacii 074600345


730 €
или предлог цена
11 јан 21:38Sony Xperia 10, dual camera, dial sim2 -nov

Provama Sony Xperia 10, kako nov, koristen nekolku meseci. Za podetl...


По Договор
или предлог цена
09 јан 09:40PRODAVAM NOV HUAWEI P SMART 2021

......................PRODADEN............................. ...........


9.500 МКД
или предлог цена
07 јан 12:16Alcatel 1

Se prodava nov telefoni alcatel 1 kupen od a1 na 21.12.2020 telefonot...


3.500 МКД
или предлог цена
30 дек 14:08Iphone 6s 64gb

Prodavam iPhone 6s 64gb bez tragi na koristenje so komplet pakuvanje ...


6.000 МКД
или предлог цена
27 дек 22:43Se prodava cisto nov Samsung Galaxy A71

Се продава Samsung Galaxy A71 чисто нов, не отпакуван и не користен ...


1 €
или предлог цена
26 дек 17:10iPhone 8 eksta kesh

Ekstra kes


По Договор
или предлог цена
21 дек 21:32NOV Samsung Galaxy A21s

Се продава Samsung Galaxy A 21s, нов, неотпакован, 2 години гаранција...


9.500 €
или предлог цена
16 дек 19:54NOV Samsung Galaxy A21s

Се продава Samsung Galaxy A 21s, нов, неотпакован, 2 години гаранција...


9.500 МКД
или предлог цена
16 дек 19:53PRODAVAM MOBILEN XIAOMI REDMI 8T

.......................PRODADEN.......................... .............


7.000 МКД
или предлог цена
12 дек 20:45Xiaomi A2 Lite(Redmi 6 pro)

Se prodava xiaomi A2 Lite


5.000 МКД
или предлог цена
05 дек 22:52PRODAVAM MOBILEN ALCATEL 20O8G

...................... PRODADEN............................ ...........


1.200 МКД
или предлог цена
05 дек 20:50Se prodava iphone 6

Se prodava iphone 6


6.000 МКД
или предлог цена
29 ное 17:59Motorola RIZR Z8 Ferrari LE zamena

Back to search results |Listed in category: Cell Phones & Accesso...


1 €
или предлог цена
24 ное 11:29IPHONE 6S 16GB

Prodavam IPHONE 6S 16GB socuvan e maksimalno kako na slikite poveke i...


6.000 МКД
или предлог цена
23 ное 14:50Iphone 12 nov neotpakuvan

Iphone 12 nov neotpakuvan 077-831-798 Samo ozbilni!!!


780 €
или предлог цена
15 ное 21:30Nov samsung a41

Nov ne uklucuvan samsunga41


11.000 МКД
или предлог цена
05 ное 22:18Mobilno Telefonce

Novo Powerbank neobicno dual sim telefonce so dva elentrika na kopce ...


3.000 МКД
или предлог цена
05 ное 15:27Honor 7s

Se prodava nov Honor 7s


6.000 МКД
или предлог цена
11 окт 23:06IPHONE 8 GOLD Mnogu zacuvan

IPHONE 8 GOLD 64 GB Telefonot e kupen od Germanija Mnogu zacuvan


260 €
или предлог цена
08 окт 03:15Doogee S88 Pro

Se prodava neotpakuvan Doogee S88 Pro.Telefonot ima 10.000 mAh bateri...


20.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 01:31PRODAVAM MOBILEN ALCATEL 2019G

.......................PRODADEN....................... ................


1.200 МКД
или предлог цена
11 сеп 19:32Alcatel Onetouch Pop C1 mobilen zamena za tablet

Se prodava odlicno socuvan alcatel. Telefonot e kupen nov i e koriste...


1.200 МКД
или предлог цена
26 авг 14:10Samsung j3 2017 Huawei y6 2016 mozna zamena

Samsungot e prodaden Huaweito e so skrseno staklo funkcionira moze...


50 €
или предлог цена
26 авг 14:10Prodavam Samsung a8

Продавам Samsung a8 2018, telefonot e zacuvan celosno, brz e, ne koce...


6.500 МКД
или предлог цена
21 авг 23:46samsung a8

Se prodava samsung a8, vo odlicna sostojba, koristen e 1 godina. Tele...


8.000 €
или предлог цена
21 авг 23:36NOKIA C3-01 TOUCH AND TYPE

.....................PRODADEN........................ .................


1.500 МКД
или предлог цена
26 јун 22:46Huawei Y5 2018

Со заштитно стакло и маска. Контакт: 077/871-725 Александар СПЕ...


4.000 МКД
или предлог цена
24 јун 13:26LG GB110

Se prodava socuvan mal telefon lg gb110. Telefonot e ispraven samo tr...


5 €
или предлог цена
23 јун 01:12Samsung GT - E2600 slide, klizanje, lizganje

Se prodava samsung e2600 na klizanje. Telefonot ima problem so flet k...


5 €
или предлог цена
23 јун 01:04Samsung U600 slide, klizanje, lizganje

Se prodava dobro socuvan samsung u600 na lizganje. Telefonot e celosn...


10 €
или предлог цена
23 јун 00:53Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам