3652 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!!

NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!! - EURO 5B ...


8.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:39Промовирано

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV !

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV ! PROIZVEDENO 12-20...


18.750 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
21.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:39Промовирано

☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆

☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆ PLATENI S...


6.499 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.550 €
Кочани

Автомобили

22 сеп 09:17Промовирано

Subaru Forester

- Atestiran plinski ured vgraden vo Plinmont - Skopje !!! Kontakt...


6.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:45  НОВ ОГЛАС

HAMACHI 125 CC

HAMACHI 125 CC REGISTRIRAN OSIGURAN O7 /2023 NOV AKUMULATOR POM...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:39  НОВ ОГЛАС

Mazda 3 1.6 2007

Itno! Itno! Itno! Se prodava MAZDA 3 1.6 HDI 80 KW - 109 KS 200....


3.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00PRODAVAM PORSCHE CAYENE 3.2 FABRICEN PLIN PEEFEKTENA SOSTOJB

.📲📲📲 078 275 212 📲📲📲 💶💶💶 CENA 10 500 EVRA. 💶💶💶 MOZN...


10.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 407

Se prodava: Peugeot 407 2004/2005 2.0 - 100kw/136hp REGISTRACIJA ...


3.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:002X Mercedes-Benz Citaro O 530

Se prodavat gradski avtobusi 2X-CITARO vo odlicna sostojba rabotat s...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Денес 13:00Fiat Bravo 1.9 M-JET 2007g

Fiat Bravo 1.9 M-JET 88kw 120ks Napravan kompletno mal i golem servis...


4.250 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:59Vw Jetta 1.9 2008g

VW JETTA Се продава: Марка: VW Модел: JETTA Година: 2008/9 Го...


5.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:43  НОВ ОГЛАС

Polovni gumi 13,14,15,16,17,18,19

Se prodavaat polovni dumi Po extra ceni i gratis montaza Od 13,14,15,...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:35Opel Meriva - Одлично семејно возило

- 1,7 CDTI - Клима - АБС кочници - Електронски прозори - ЦД плее...


2.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:31  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS 2011 GOD HIGHLINE !!!

- UVEZEN OD GERMANIJA - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - ORIGINALNI...


7.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:29SEAT IBIZA 1.6 TDI 90 KS 2013 GOD !!!

- UVEZENA OD ITALIJA 🇮🇹 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - ORIGINA...


6.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:29FORD FIESTA 1.4 TDCI 68 KS 2007 GOD !!!

- Ford fiesta 1.4 tdci 2007 god full oprema - Uvezena od italija - ...


3.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:28VW EOS 2.0 TDI 2006 GOD PANORAMA !!!

- VW eos 2.0 tdi 2006 god panorama - Registriran do 2023 god - Napr...


5.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:28VW POLO 1.2 TDI 75 KS 2011 GOD BLUEMOTION !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA🇨🇵 EURO 5 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI -...


5.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:28Prodavam Miselin 165/65/14 2br ganc novi

Prodavam 2 gumi ganc novi nestavani na bandaz.. Cena za dvete.


75 €
или предлог цена
Денес 12:06Prodavam Miselin 275/35/19 2br

Prodavam 2 gumi ednata e ganc nova a dr malku vozena.. Cena za dvete....


150 €
или предлог цена
Денес 12:06Prodavam rezerva za mercedes ganc nova 16ka

Prodavam.. Gumata e 195 60 16 danlop.. Ganc nevozena.. Bandazot e ori...


Денес 12:06Prodavam Brigistone 315/35/20 2br dobri

Prodavam Brighstone run flat 2br bez maana.. Za tie pari odlicni..


100 €
или предлог цена
Денес 12:05Prodavam Original VW 16ki 5x112 odlicni

Prodavam bandazi original vw bez maana.. Ne se krivi ni vareni so gar...


160 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
170 €
Денес 12:05Prodavam Brigistone 225/70/15 C 4br kako novi

Prodavam 4 gumi so 500km pominati.. Cena za site 4.. Kako novi se gle...


260 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
280 €
Денес 12:04Peugeot 207 cabrio 1.6hdi full oprema reg.cela godina

Peugeot 207 cc cabrio 1.6hdi full oprema reg.cela godina kolata e pra...


6.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:57Audi A5 3.0tdi 245ks quattro s-line

Kolata e bez nikakva maana so mnogu oprema s-line moze da se proba vo...


10.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:57Passst B6

Se prodava VW PASSAT B6 -2.0 TDI HIGHLINE, na makedonski tablici, voz...


5.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:30BMW 530 X-DRIVE 235HP TOURING M-PAKET

PROIZVEDENA 12 MESEC 2007 GOD REGISTRACIJA ZA CELA GODINA DO 02. MES...


8.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:13Bmw 320d

Se prodava BMW 320d 2002 facelift maximalno zacuvano so orginalna kil...


3.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:17Citroen berlingo

Se prodava pikap citroen berlingo 1.9 dizel vo odlicna sostojba reg c...


1.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:17Seat Leon 1.2TSI so 93 000km

Seat Leon 1.2TSI 86ks motor Proizvedena 12.12.2013godina Full oprem...


8.600 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
9.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:14Акумулатор Топла 75А Нов

Се продава нов акумулатор некористен Топла 75А. Акумулаторот е купен ...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:08FORD FIESTA TITANIUM 1.4 TDCI

FORD FIESTA 1.4 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


4.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:48FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

FORD FOCUS 1.6 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:48FORD FOCUS TITANIUM 1.6TDCI 2013G

FORD FOCUS 1.6TDCI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:48FORD C- MAX TITANIUM 1.6 TDCI NAVI

FORD C- MAX 1.6 TDCI NAVI FULL PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


8.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:48FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007G

FORD FIESTA 1.4 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


3.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:48VW CADDY 1.6 TDI PATNICKO TOVARNO

VW CADDY 1.6 TDI NAVI PATNICKO PLUS TOVARNO...


9.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:48VW POLO 1.2 BENZIN 2010G

VW POLO 1.2 BENZIN KOMPLETNO SERVISIRANO..


5.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:48VW POLO 1.2 TDI NAVI FULL 2011G

VW POLO 1.2 TDI NAVI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


6.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:48VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION 2011G

VW POLO 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:48VW GOLF VI 1.6 TDI NAVI FULL

VW GOLF VI 1.6 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:48VW TURAN 2.0 TDI DSG 7 MESTA

VW TOURAN 2.0TDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


10.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:48Страна 2 од 92

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам