Кочани
                   
1221 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Leon 1.2TSI so 93 000km

Seat Leon 1.2TSI 86ks motor Proizvedena 12.12.2013godina Full oprem...


8.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:37Промовирано

VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN !

VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN ! - SEGA UVEZEN OD ITALI...


7.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.550 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:26Промовирано

☆VW POLO 1.2 BENZIN 64KS 2006G☆

☆VW POLO 1.2 BENZIN 64KS 2006G☆ REGISTRIRANO DO 30.09....


3.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:13Промовирано

VW EOS 2.0 TDI 2006 GOD PANORAMA !!!

- Registriran do 2023 god - Napraven kompleten servis - Novi gumi ...


5.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:00VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS 2011 GOD HIGHLINE !!!

- Uvezen od Germanija - Plateni davacki do mk tablici - Original...


7.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:00Prodavam Fiat cinqeceto sporting kako novo

Prodavam fiat cinq sporting kalo novo.. Bugarski tablici. Top sostojb...


750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:30" GOLF 6 1.6 TDI 77 KW"

Golf 6 1.6 tdi 77kw 105 ks Registriran so zelen karton 234 000 ilja...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:42prodavam vw touran

vo top sostojba 1.9 tdi 105 k 6 brzini servisiran novi gumi ev...


6.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:25VW TOURAN

Vw touran 2.0 tdi 103kw - registriran do juli 2023 so zelen karto...


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.400 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:09Seat Leon 1.2TSI so 93 000km

Seat Leon 1.2TSI 86ks motor Proizvedena 12.12.2013godina Full oprem...


8.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:37VW PASSAT 1.9TDI 110KS '99

Ispravno servisirano i registrirano domakinsko vozilo. Za informacii ...


2.550 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.650 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:05Passst B6

Se prodava VW PASSAT B6 -2.0 TDI HIGHLINE, na makedonski tablici, voz...


5.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:43RENAULT MEGANE SCENIC 1.9DCI 75KW REGISTRIRANA SO KLIMA

RENAULT MEGANE SCENIC 1.9DCI 75KW SO KLIMA VO ODLICNA SOSTOJBA REGIST...


2.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:05Audi A6 2.7 TDI

Marka: Audi A6 Avant☑️ Motor:2.7 T.D.I ekonomicen motor ☑️ Godina ...


3 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 06:50Astra 1.6 PLIN A-TEST KLIMA REG. 07.2023

Kolata e kupena od vtor gazda koja bila vo sopstvenost 10 godini ima ...


999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 00:08Opel Corsa 1.3 CDTI KAKO NOVA

Se prodava Opel Corsa 1.3 CDTI od prv gazda so full oprema so realni ...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 00:08VW Touareg 2004

Voziloto e vo odlicna sostojba so ful oprema Pali vizi ima evro kuka ...


3.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:21HONDA JAZZ 1.25 I ODLICNA***

HONDA JAZZ,1.25 I, PROIZVEDENA 11.2006G.UVEZENA OD ITALIJA PERFEKTN...


5 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:42Peugeot Partner I 1998

Peugeot Partner 1.9 70 konja. Kolata si e vo voznja sostojba samo ne ...


1.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:43Se prodava Seat Leon 1.9 TDI

- Se prodava Seat Leon 1.9 TDI 105 KS. - Full oprema . - Barajte...


4.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.550 €
Кочани

Автомобили

Вчера 14:43BMW 320 E90

Se prodava bmw 320 e90 2009 god uvezena od germanija pred 4 godini so...


7.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:20FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

FORD FOCUS 1.6 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:01FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007G

FORD FIESTA 1.4 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


3.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:01FORD FOCUS TITANIUM 1.6TDCI 2013G

FORD FOCUS 1.6TDCI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:01FORD C- MAX TITANIUM 1.6 TDCI NAVI

FORD C- MAX 1.6 TDCI NAVI FULL PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


8.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:00PEUGEOT 207 1.6 HDI 90KS NAVI FULL

PEUGEOT 207 1.6 HDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


4.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:00CITROEN DS4 1.6 HDI NAVI FULL

CITROEN DS4 1.6 HDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


9.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:00VW POLO 1.2 BENZIN 2010G

VW POLO 1.2 BENZIN KOMPLETNO SERVISIRANO..


5.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:00VW POLO 1.2 TDI NAVI FULL 2011G

VW POLO 1.2 TDI NAVI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


6.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:00VW POLO 1.2 TDI NAVI FULL

VW POLO 1.2 TDI NAVI FULL PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:00VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION 2011G

VW POLO 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:59VW GOLF VI 1.6 TDI NAVI FULL

VW GOLF VI 1.6 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:59VW TURAN 2.0 TDI DSG 7 MESTA

VW TOURAN 2.0TDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


10.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:59VW CADDY 1.6 TDI PATNICKO TOVARNO

VW CADDY 1.6 TDI NAVI PATNICKO PLUS TOVARNO...


9.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:59VW TOUAREG 3.0 TDI NAVI FULL

VW TOUAREG 3.0 TDI FULL OPREMA..


19.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:59HONDA CR- V 2.0 BENZIN GAS 4X4

HONDA CR-V 2.0 BENZIN GAS FULL OPREMA MOZE DA SE CARINI ZA EDEN DEN...


6.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:59NISSAN QASHQAI 2 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 2 1.5 DCI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGIS...


7.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:58NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA..


8.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:58☆ OPEL CORSA 1.2 BENZIN 80KS 2006G ☆

☆ OPEL CORSA 1.2 BENZIN 80KS 2006G ☆ PLATENI SITE DAVACK...


2.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:51☆MERCEDES CLA 200 SHOOTING BRAKE 2015G 2.2 136KS

☆MERCEDES CLA 200 SHOOTING BRAKE 2015 GODINA 2.2 MOTOR 136KS ☆ V...


16.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:51Reno Clio

Clio Bez klima Reg cela godina Zamena za kros so moja doplata


1.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:45FORD FIESTA 1,4 TDCI 2010 TITANIUM MAKS OPREMA !

FORD FIESTA 1,4 TDCI 2010 TITANIUM MAKS OPREMA ! - SEGA UVEZENA OS ...


4.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 08:27OPEL MERIVA 1,3 CDTI 95 KS 2011 SPORT EKSTRA !

OPEL MERIVA 1,3 CDTI 95 KS 2011 SPORT EKSTRA ! - SEGA UVEZENA OD IT...


5.350 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.650 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:27Страна 2 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам