Кочани
                   
1217 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS ECOFLEX FACELIFT 2011 !

SEGA UVEZENA OD ITALIJA - KOMPLETNO SERVISIRANA PALI VOZI - PLAT...


4.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.700 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:11Промовирано

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !

*** CENATA E ZA KESH PARI **** PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PE...


25.500 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
28.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:11Промовирано

Seat Leon 1.2TSI so 93 000km

Seat Leon 1.2TSI 86ks motor Proizvedena 12.12.2013godina Full oprem...


8.500 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:49Промовирано

AUDI A6 40TDI 204HP S-TRONIC QUATTRO SPORT AUTOMATIC

ОПИС Година: 2020 Марка: AUDI Модел: A6 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


49.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 13:55AUDI A6 S-LINE 40TDI 204HP S-TRONIC QUATTRO AUTOMATIC

ОПИС Година: 2019 Марка: AUDI Модел: A6 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


47.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 13:52Opel Insignia 2.0 163ks

Opel Insignia 2.0 163ks Kolata e kupena od Makedonija so relani 180 0...


6.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 13:33Audi A4 ALLROAD Quattro 3.0TDI 218HP S-tronic

INFO TEL: 070 398 715 Godina na proizvodstvo: 29.06.2017 Kilometr...


28.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 13:19Mercedes C200 Kompresor Avantgarde + AMG paket 184HP

INFO TEL: 070 398 715 Godina na proizvodstvo: 06.2007 Kilometraza...


10.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 13:18BMW 5 530D xDrive 3.0d 258HP AUTOMATIC

ОПИС Година: 2015 Марка: BMW Модел: 5 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор: ...


27.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 12:39Fiat Bravo 1.9 multijet 150 ks 2008 god. Reg na MK tabli

Uvezeno od Svajcarija perfektna fabricka sostojba nikade ne farbano. ...


3.699 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
Кочани

Автомобили

26 сеп 12:00AUDI A4 1.9 TDI 131ks CELA ZA DELOVI

AUDI A4 1.9 TDI 131ks 2004g BEZ ZABELESKI CELA ZA DELOVI 078 84...


1.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 11:23VW PASSAT 1.9 TDI 105ks BLUEMOTION

VW PASSAT 1.9 TDI 105ks BLUEMOTION NOVIOT MOTOR SO DPF KLIMATRONIC ...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 11:23Opel Corsa 1.3 CDTI KAKO NOVA

Se prodava Opel Corsa 1.3 CDTI od prv gazda so full oprema so realni ...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Кочани

Автомобили

26 сеп 10:46Astra 1.6 PLIN A-TEST KLIMA REG. 07.2023

Kolata e kupena od vtor gazda koja bila vo sopstvenost 10 godini ima ...


2 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 10:46PREDEN DIFERENCIJAL BMW X3 E83 2.0 d

Se prodava preden diferencijal za X3 2.0 dizel od 2007


170 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 09:45Mitsubushi carisma 2002 078769556

Mitsubushi carisma 2002 078769556


50.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 08:55Nisan mikra

Nisan mikra ...1992 god neregistrirana.....ispravna vozna sostojba.. ...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

26 сеп 06:24Peugeot 508 RXH 2017 2.0HDi 180hp

Најдобрата верзија на 508... ПРОИЗВЕДЕНА: 2017 Километри: 144 000 k...


19.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 22:08Fiat Punto 1.9 Multijet HGT 74 kw 101 ks

Fiat Punto 1.9 Multjet HGT 74 kw 101 ks 2005 godina. Nov set za kumpl...


2.800 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.100 €
Кочани

Автомобили

25 сеп 20:22VW POLO 1.4 TDI 2008/07G. 51KW. ODLICNO

Uvezeno so plateni komplet davacki do reg.So klimatronic servo abs el...


3.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 19:37VW POLO 1.4 TDI.2007G.ODLICNO SOCUVANO

Uvezeno od Italija so plateni davacki do registracija.so klima servo ...


3.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 19:36Mercedes ml 320 Uvezen od Germania

Mercedes ml 320 registriran cela godina zelen Karton full oprema ...


9.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 18:22AUDI A6 2.0 TDI

SE PRODAVA AUDI A6 2.0 TDI, 2005 GODINA, VO ODLICNA SOSTOJBA, NE UVEZ...


5.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 18:17Landrover discovery uaz dizel

Se prodava eden od dvata dzipa. Registrirani, vo ispravna sostojba. ...


7.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 16:30Se prodava Seat Altea XL 1.9 TDI

Se prodava Seat Altea XL 1.9 TDI TEHNICKI NAPRAVENO 4.2022 105ks ...


3.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 16:09VW Golf 6

Se prodava Golf 6 1.4TSI 122ks Napraven golem servis 5.2022 12.2008...


6.500 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 €
Кочани

Автомобили

25 сеп 16:04Peugeot 207 Se prodava ili menuva

Voziloto e vo dobra sostojba, redoven servis, dobro socuvana, garazir...


3.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 14:58Peugeot 406 1.8

Voziloto e servisirano redovno so klima, tel 070 447402 viber WhatsAp...


1.050 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 13:46DELOVI ZA GOLF 5 2.0 TDI 140KS 2006

DELOVI ZA GOLF 5 2.0 TDI 140KS 2006 GODINA


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 13:15DELOVI ZA RENO CLIO 1.2 BENZIN 2003

DELOVI ZA RENO CLIO 1.2 BENZIN 2003 SE STO VI TREBA


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 13:15Delovi za Opel Insignia 2.0 CDTI 160KS 2011

Opel Insignia 2.0 CDTI 160KS 2011 na delovi se sto vi treba 074-224-2...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 13:15Peugeot 407

Se prodava: Peugeot 407 2004/2005 2.0 - 100kw/136hp REGISTRACIJA ...


3.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 13:00Opel Corsa 1.2

Opel Crosa vo odlicna sostojba, so pominati 168000km. --KLIMA LADI O...


2.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 11:27Fiat Croma 1.9tdi

Se prodava Fiat Croma 1.9tdi 2006god Kolata e ispravna i vo dobra so...


2.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.400 €
Кочани

Автомобили

24 сеп 21:24MERCEDES GLE350CDI COUPE AMG PREMIUM

Mercedes gle350cdi coupe amg premium 190kw 258ks Full oprema Servisn...


65 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

24 сеп 17:31LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 2.2 190KS

Land rover range rover evoque 2.2 dizel 140kw 190ks avtomatik Henon ...


22.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

24 сеп 17:31AUDI Q5 2.0TDI 170KS QUATTRO

Audi q5 2.0 tdi 125kw 170ks quattro 4x4 Al.bandasi Parking senzori Ko...


12.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

24 сеп 17:31SEAT LEON 1.6 TDI 105KS EHTRA

Seat leon 1.6 tdi 77kw 105ks Klimatronik Komandi na volan Fabricko oz...


9.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

24 сеп 17:31SEAT TOLEDO 1.6 TDI 105KS 2013

Seat toledo 1.6 tdi 77kw 105 ks Komandi na volan Klimatronik Temlomat...


8.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

24 сеп 17:31GOLF 2.0TDI HIGHLINE FULL

Golf 6 2.0tdi 81kw 110ks highline Komandi na volan Radio navi Alkant...


7.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

24 сеп 17:31SEAT LEON 1.9TDI 105KS

Seat leon 1.9 tdi 77kw 105ks Klimatronik Al.bandasi Radio cd mp3 Cent...


5.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

24 сеп 17:31Subaru Forester

- Atestiran plinski ured vgraden vo Plinmont - Skopje !!! Kontakt...


6.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

24 сеп 13:45Opel Meriva - Одлично семејно возило

- 1,7 CDTI - Клима - АБС кочници - Електронски прозори - ЦД плее...


2.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

24 сеп 12:31Страна 4 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам