Кочани
                   
1037 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 7 1.6 TDI 90 KS 2015 MK TABLI EXTRA !

*** FIKSNA CENA *** VW GOLF 7 1.6 TDI 90 KS 2015 MK TABLI EXTRA ! ...


10.650 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
12.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:03Промовирано

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV !

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV ! PROIZVEDENO 12-20...


18.900 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
21.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:04Промовирано

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007G ☆

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007 GODINA FULL OPREMA 6 BRZINI...


3.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:51Промовирано

VW Touareg 2004

Voziloto e vo odlicna sostojba so ful oprema Pali vizi ima evro kuka ...


3.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 14:25VW POLO 1.4 TDI EKSTRA

Se prodava vw polo 1.4 tdi 51 kw 69 ks.so plateni davacki,carina,tiv,...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 12:53VW FOX 1.2 BENZIN 2006g

VW FOX 1.2 BENZIN 2006g KLIMA AKTIVNA ELEKTRIKA NA STAKLA CENTR...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 11:26Octavia 1.6 tdi 100kw remap 2014g.

Возилото е на фирма може замена за две возила хеџбек дизел над 2007го...


10.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 10:39VW PASSAT 1.9TDI 110KS ODLICEN

Ispravno servisirano i registrirano domakinsko vozilo...za informacii...


2.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 10:10BMW X5 xDrive30D 265HP AUTOMATIC

ОПИС Година: 2019 Марка: BMW Модел: X5 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор: ...


76.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 09:31MERCEDES-BENZ GLC-KLASSE SPORT+ 250CDI 204HP 4-Matic 9G-TRON

ОПИС Година: 2018 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: GLC-KLASSE Горив...


38.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 09:28MERCEDES-BENZ GLC-KLASSE FACELIFT 220CDI 194HP 4-Matic 9G-TR

ОПИС Година: 2019 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: GLC-KLASSE Горив...


49.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 09:24VOLKSWAGEN GOLF 1600sm3 55kw SO ATESTIRAN PLIN

Golfot e registriran do 05.12.2022 plin so atest od novite cena 700 ...


699 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 08:14MINI COOPER 1.6i UNIKAT ( FULL OPREMA ) STAKLO

VOZILOTO E MNOGU ZACUVANO !! DONESENO OD EU ... SO PLATENI DAV...


3.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.400 €
Кочани

Автомобили

01 дек 23:14FORD FUSION 1.4 TDCI NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ 1.4 TDCI ( 80 KS) ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVAC...


2.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Кочани

Автомобили

01 дек 18:33VW POLO 1.2 BENZIN NOV UVOZ ODLICNO

KOLATA E NOV UVOZ SLOVENIJA ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO RE...


2.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 18:33FIAT PANDA 1.1 BENZIN 112 000 KM

NOV UVOZ REALNI 112 000 KM SERVISNA KNISKA PLATENI DAVACKI ODLIČN...


3.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 18:33Se prodava VW Passat

Za poveke informacii na 071 692 950


5 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 15:19VOLVO XC60 R-DESIGN 2.0 D3 150HP

ОПИС Година: 2019 Марка: VOLVO Модел: XC60 Гориво: ДИЗЕЛ Мот...


35.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 14:37BMW X2 sDrive18d 2.0d 150HP ADVANTAGE AUTOMATIC

ОПИС Година: 2019 Марка: BMW Модел: X2 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор: ...


30.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 14:32VW TOURAN COMFORTLINE 1.6TDI 105HP LED, PANORAMA

ОПИС Година: 2012 Марка: VW Модел: TOURAN Гориво: ДИЗЕЛ Мото...


10.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 14:23VW PASSAT HIGHLINE 2.0 TDI 150HP 4-MOTION

ОПИС Година: 2017 Марка: VW Модел: PASSAT Гориво: ДИЗЕЛ Мото...


23.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 14:15VW PHAETON 3.0TDI 245HP EXCLUSIVE AUTOMATIC

ОПИС Година: 2014 Марка: VW Модел: PHAETON Гориво: ДИЗЕЛ Мот...


19.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 14:13PRODAVAM BMW 740 D PERFEKTNO ZACUVAN REGISTRIRANA CELA GODIN

📲📲📲 078 275 212 📲📲📲 💶💶💶 CENA 6500 EVRA. 💶💶💶 📌📌📌�...


6.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 14:11AUDI A4 AVANT 2.0TDI 150HP S-TRONIC

ОПИС Година: 2016 Марка: AUDI Модел: A4 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


16.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 14:11VW Passat B6

VW passat 2.0 TDI 8 Ventili 140KS -2007 GODINA -EURO 4 MOTOR -SER...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 13:00Renault MEGANE 1.5dci

Prodavam reno megan 1.5dci 86ks prv gazda ful oprema.Kolata e mat fol...


3.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 12:32Nisan Qashqai

kolata e vo odlicna sostojba so mn. oprema panorama krov i mn. oprem...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 10:26Mercedes Benz E220 Cdi Bg Tabli

Mercedes e220 cdi Bg tabli registriran so zelen karton tehnicki i pla...


1.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 09:49Fiat Punto Van (tovarno) 1.3 multijet 2007godina

Napraven mu e servis smeneto mu uljeto i site fitri Novi drzaci na mo...


1.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 09:39Ford Fiesta

SE prodavat 2 fiesti Vo odlicna sostojba za poveke info na broj drug...


2 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 09:01Passst B6

Se prodava VW PASSAT B6 -2.0 TDI HIGHLINE, na makedonski tablici, voz...


5.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.500 €
Кочани

Автомобили

01 дек 07:22VW BEETLE BUBA CABRIO 1.9 TDI 101 KS PERFEKTNA !

VW BEETLE BUBA CABRIO 1.9 TDI 101 KS PERFEKTNA ! - REGISTRIRANA CEL...


4.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 07:16Se prodava Seat Ibiza 1.4TDI 2009godina

1.4 TDI 80konja 2009 ——-Smeneto ulje rebrest pred 3000km ——-Novi 4 ...


5.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 04:40GOLF 5 2.0 TDI 103KW 140PS 4 MOTION

REGISTRIRAN DO KRAJO NA MAJ 2023 TOP BEZ MAANA FULL OPREMA KLIMAT...


4.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 дек 00:23Registriran cela godina

Registriran cela godina


2.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 ное 21:39Mercedes-W204-C220-170 ks

Од опрема поседува: -Ксенон/Би Ксенон -Климатроник/лади -грее одличн...


6.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 ное 20:44Audi A3 1.6Tdi S

Се продава Audi A3 1.6Tdi 2009, увезена од Шваіцариза. Колата поседу...


8.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 ное 18:06VW POLO 1.4 TDI

Polo 1.4 tdi 75 ks 2003 god klima el stakla centralna brava registrin...


3.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 ное 15:23Fiat Marea Weekend 1.9jtd

vo perfektna sostojba stegnata prednica i nazad novi gumi klima i...


1.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 ное 15:02Se Prodava Volkswagen Passat 2.0

Volkswagen Passat 2.0 103kw 16ventili 2006god Registriran do 10.2023...


5.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 ное 13:04Golf 5 plus TDI 1.9 2007god so servisna kniska

Prodavam Golf 5 Plus 1.9 105hp 2007 godina *Pominati 154.000 km realn...


4.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 ное 11:51Audi A6 C6 2.7 TDI

Se prodava Audi A6 C6 2.7 TDI 180hp avtomatik 2007 godina karavan vo ...


5.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 ное 10:27Ауди А-3 1.9 105 КС

П Р О Д А Д Е Н О Се продава Ауди А-3 Sportback - 2008 годи...


5.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.800 €
Кочани

Автомобили

30 ное 10:07Страна 5 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам