Прилеп
                           
1053 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нов стан

Се продава нов, невселуван и комплетно ново опремен стан. Тел. за к...


59.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
60.000 €
Прилеп

Станови

05 јан 13:29Промовирано

SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA

Se PRODAVA nova luksuzna kujka vo najubavata naselba od Grado . Skriv...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 мај 18:42Промовирано

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по квадрат.


2 €
или предлог цена
23 јан 08:47Се продава нива во Варош-Прилеп

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по м2.


2 €
или предлог цена
23 јан 08:46Se izdava nov apartman

Se izdava nov apartman 45 m2 Luksuzno namesten 070 684 097


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 јан 15:13Купувам стан во Прилеп од 30 до 70 квадрати

Купувам стан во Прилеп по можност точила небитна состојба


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

21 јан 18:33Se prodava niva nad ezero

Se prodava niva nad ezero, nad ceshmata od leva strana. Cena po dogov...


5 €
или предлог цена
21 јан 17:11СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО СТАРА ЧАРШИЈА ПРИЛЕП

Се издава дуќан во стара чаршија, Прилеп во непосредна близина на саа...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

21 јан 10:54Apartmani, studio, kratok prestoj, pansion, stan, sobi, soba

Apartmani i studija novoizgradeni za kratok prestoj vo Prilep. Posebe...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 јан 14:37Kuka vo centar

Се продава куќа во центарлно градско подрачје урбана средина населба ...


85.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 јан 12:23Голем стан од 91м2 во строг центар на Прилеп.

Агенција Чанак продава стан од 91м2 во строгиот центар на Прилеп. Ста...


69.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

18 јан 16:18Lokacija za fabrika,pogon,hala,fabrika od maslo.od kanabis

Se prodava Lokacija-so kompletna dokumentacija za Fotovoltaicna Cent...


1 €
или предлог цена
18 јан 14:02Plac niva vo industriska zona / Плац нива во индустриска зон

Продавам плац / нива во Горно Садово, со приклучени струја и вода. П...


15 €
или предлог цена
18 јан 11:05Kuka so deloven prostor do restoran Lider

Se prodava kuka so delovni prostorii do restoran Lider. Vtor kat ni...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 јан 11:04Se prodava kujka vo s Golemo Kojnari Prilep

Se prodava kujka vo s Golemo Kojnari so dvorno mesto od 2000m2 i pomo...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 јан 23:53SE IZDAVA APARTMAN - STAN VO CENTAR ZA PRIVREMEN PRESTOJ

Stanot evo centar na Prilep na prizemje kompletno namesten...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 јан 22:35СЕ ИЗНАЈМУВААТ ПРЕКРАСНИ АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР

Апртманите се со парно греење .Апартманите се наоѓаат во цен...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

17 јан 22:35Се издава нови станови во центар

Се издава нови станови во центар во зграда Бизнис Центар,наместени. Т...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 јан 21:10Se izdava 96 m² srog centar

Dva sprata po 48 m² za sekakva namena. Ul. Andon Slabejko br 3 stara ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
230 €
Прилеп

Дуќани

17 јан 14:14GRADEZNI I ZEMJODELSKI PARCELI - Prilep, Novo Lagovo

Се продаваат градежни и земјоделски парцели во Ново Лагово, погодни з...


12 €
или предлог цена
17 јан 13:00SE PRODAVA 25 DEKARI NIVA

Се продава нива 25 декари пред Беровци, на 500м до главен пат


3 €
или предлог цена
17 јан 13:00Se iznajmuva garsonjera

Se iznajmuva garsonjera. Kompletno renovirano. Poseben objekt , poseb...


123 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 јан 11:16Куќа , постара градба на убава локација.

Куќата се наоѓа на улица Нада Циривири бр 7. Севкупно околу 190 квадр...


29.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 јан 10:51Prekrasen stan na odlicna lokacija

Se izdava stan renoviran 2022 Stanot e so 3 sobi ,kupatilo,terasa ,p...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 јан 20:22Stanovi i Apartmani

Se izdavaat stanovi i apartmani na dnevna osnova. Poseben vlez, poseb...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 јан 11:26Стан, соба, stan, soba за краток престој

Ново студио. Посебен влез, кујна, фрижидер, посебно WC со купатило. О...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

14 јан 10:35Апартман за краток престој

Се изнајмува наместен апартман за краток престој, блиску до центар ...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 јан 12:57Niva vo novo lagovo

Nivata e vo novo lagovo so hidrosistem vo nea se prodava i se iznajmu...


1 €
или предлог цена
13 јан 10:51Se izdava renoviran stan na 1 sprat najstrog centar

Trosoben stan kompletno opremen ,obezbeden so alarmen sistem,klimatiz...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 јан 10:30Се издава стан во деветтокатница во Прилеп

Се издава стан на деветти кат во деветокатницата во Прилеп, заради за...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 јан 21:53Стан во Деветокатница во Прилеп

Се продава стан на деветти кат во деветокатницата во Прилеп, заради з...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 јан 21:43Se prodava imot vo s.Leniste do asvaltniot pat

1 obiekt so priklucena elektricna energija 600m2 Livada 800m2


По Договор
или предлог цена
12 јан 18:56se prodava niva

nivata se najduva vo mesnosta begova livada po patot prilep krusevo o...


1 МКД
или предлог цена
12 јан 13:06Нива во близина на жабино маало

Се продава нива 2500м2 во индустриска зона на Прилеп. Во нивата има о...


1 €
или предлог цена
12 јан 10:44Se prodava parcela / zemijste

Se prodava parcela-zemijste na magistralniot pat Prilep-Makedonski Br...


1 €
или предлог цена
12 јан 09:50Се издава нива 8500м2

Се продава или издава нива прва класа 8500м2 во близината на варош и ...


1 €
или предлог цена
12 јан 09:49METALNI KONSTRUKCII MONTAZNI GARAZI MAGACINI NASTRESNICI ITN

*** IZRABOTKA NA MONTAZNI GARAZI I DRUGI METALNI KONSTRUKCII *** * P...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

12 јан 05:51APARTMANI SMESTUVAJNE

SMESTUVAJNE KRATOK PRESTOJ I SEMEJNI STANOVI


11.111 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

11 јан 23:24Se prodava kukja

Se prodava kukja, preferirano namestena, vednas vseliva so ureden imo...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 јан 21:38SE IZDAVA stan vo centar

Stano se najduva centar vo novata zgrada dimo naredniko zvonete na 07...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 јан 21:32SE IZNAJMUVAAT NOVI APARTMANI VO CENTAR

Се изнајмуваат нови апартмани во центарот на градот(накрши поштата и ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 јан 19:29Se iznajmuva stan pod kirija

Se iznajmuva stan vo Prilep. Kompletno opremen,trpezarija kunja,spaln...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 јан 17:38Страна 6 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам