Прилеп
                           
231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdavaat namesteni apartmani so kujna i masini za perejne

Се издаваат наместени апартмани за краток или подолг престој со куња,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 мај 22:54Промовирано

Se prodava kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep, prizemje + kat vkupno 200m2, podrum 100m2...


188.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 11:25Се продава куќа во Прилеп на Марксова.Kukja zaedno so dukjan

Kukja na ulica Marksova vo Prilep zaedno so dukjan. Се продава куќа(...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 09:05SE PRODAVA KUKA SO DUJCAN

se prodava kuka na dva sprata sekoj sprat po 87 kvadrati zaedno so du...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 06:23Куќа населба Тризла, ул. Беровска

Се продава куќа на 2 спрата, со PVC дограма во дел од собите и Соларн...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 20:10se prodava kuka na ul trajko nikoloski 40 tel 071 317 551

tel 071 317 551 vo blizina na novata avtobuska stanica vednas vseliva


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 18:08Vila na atraktivna lokacija vo Oreovec

Se prodava Vila vo Oreovec od 175 m2, so dvorna povrshina od 1450 m2,...


165.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 16:14  НОВ ОГЛАС

Se prodava vednas vseliva kukja na tri sprata

Se prodava vednas vseliva kukja na tri sprata, moze da se prefrli vo ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 15:12Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа во Прилеп на одлична локација во центарот на градот....


67.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 13:05Se izdava kuca vo varos,prilep

Kucata e renovirana i so golem dvor. Se naoga na glavnata ulica TEL 0...


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 јун 12:58Kuka vo Mariovo Vitoliste

Se prodava kuka vo s.Vitoliste vo centralnoto podracje na seloto. Na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 јун 09:48kuka.kujca.

kuka.stan mozi iznajmuvamje za magacin kancelarija se po dogovor


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јун 15:45kujca magacin

se prodava izdava pogodna za kancelarija magacin ordinacija se po dog...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јун 15:45Kuka

Se prodava kuka so povrsina od 120m2 na sprat i dvor 350m2 na ulica b...


130.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јун 11:49Se prodava kukja

Se prodava kukja, mozi i namestena, vednas vseliva so ureden imoten l...


40.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
42.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

01 јун 23:45SE PRODAVA planska kujka

Se prodava planska kujka Prizemje i dva sprata edniot sprat ne e nap...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 јун 22:02Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“

Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“ 42 во При...


47.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 јун 09:58Kuka

Se prodava kuka na ulica boris kidric 44 centralno podracje privatizi...


130.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 јун 09:19Типска куќа

Се продава Типска куќа, тип Ц, 234 м2 (станбен дел) со два одделни сп...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 јун 09:02Se prodava kukja, kuka, куќа, објект

Информации само на вибер или whats up na broj +61432549058 +6143254...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 јун 08:16SE PRODAVA DVOSPRATNA KUKA VO PRILEP STROG CENTAR

PRODAVAM PLAC VO CENTAR NA PRILEP OD 400 M2. CENA NA PLACOT E 500 EVR...


10 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 мај 21:50КУЌА

Се продава добро зачувана куќа на два спрата со две купатила,6 соби,ш...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 мај 21:02KUJKA SO CISTA DOKUMENTACIA

KUKATA E POPTOLNO SO CISTI DOMUMEMTI FIZICKA DELBA SE MOZE DA SE DOBI...


44.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 мај 10:19KUKA NA 100 METRA OD STARA CRKV

PRILEP se prodava prilicno nova kuka2000 ta srusena zavrsena so gradb...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 мај 10:19Куќа во типска насрлба

Се продава куќа во типска населба. Деловено простор 200м2 и и два сп...


200.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 мај 20:41Se prodava kujca vo Prilep

Се продава куќа во Прилеп, Марино маало, на два спрата по 110 квадрат...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 мај 20:08SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo blizina na centar nasproti poranesna Milina.Kukata...


77.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 мај 19:24SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo dobra sostojba nadvor od gradskata guzva vo miren ...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 мај 19:23se prodava kuka na ul.5 ta prilepska brigada

se prodava kuka na ubava lokacija pogodna za dve familii.Mozna e i za...


75.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 мај 19:23SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo mnogu dobra sostojba na mnogu ubava lokacija od gr...


69.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 мај 19:22SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka na ubava lokacija blisku do centarot na gradot na gla...


53.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 мај 19:21SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka na solidna lokacija vo dobra sostojba.Vo blizina na k...


55.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 мај 19:20SE PRODAVA KUKA NA UBAVA LOKACIJA

Se prodava vednas vseliva kuka na ubava lokacija od gradot na glavna ...


67.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 мај 17:18Se prodava vikendica, kuka, викендица

Се продава викендица и дворно место , вкупно 500 м2 во Прилеп со ИЛ.П...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 мај 23:15Куќа , постара градба на убава локација.

Куќата се наоѓа на улица Нада Циривири бр 7. Севкупно околу 190 квадр...


28.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 мај 20:44Kupuvam kujca ili stan do 45 000e PONUDETE

Kupuvam kujca ili stan od 60 do 70m2 do 45 000e PONUDETE


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 мај 09:52Prodavam stara kuka

Radoviska br 14 Stara kuka Cista dokumentacija List B or il 217...


22.200 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 мај 17:53Prodavam novoizgradena kuka vo centarot na gradot

Prodavam novoizgradena kuka vo centarot na gradot Prilep so deloven p...


370.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 мај 14:14Се Продава Куќа

Се продава веднаш вселива куќа со средена документација 4 соби салон...


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 мај 11:01Наместена куќа за странци

Во ценарот на Прилеп се издава под кирија наместена куќа за странци. ...


500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 мај 09:08Се продава КУЌА

Се продава куќа во која што се живее. Куќата е во добра состојба, мож...


44.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
50.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

26 мај 20:17Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам