Прилеп
                           
232 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа до катастар

Се продава куќа на ул.Александар Македонски ( до катастар ) поволна и...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 мар 14:10Промовирано

СЕ ПРОДАВА КУЌА СО НИВА ВО ЗАБРЧАНИ

ИТНО СЕ ПРОДАВА. КП 580 КО ЗАБРЧАНИ За подетални информации јавете с...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 фев 12:03Se prodava Kukja vo Prilep

Kukjata se naogja na ulica Lenin 148.Kukjata e renovirana,so dvor 200...


48.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 јан 13:52Се продава куќа наспроти салида кај могилата

Куќата може да се види во секое време. Звонете на 077 728 532


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 јан 17:13Se prodava kujka vo s Golemo Kojnari Prilep

Se prodava kujka vo s Golemo Kojnari so dvorno mesto od 2000m2 i pomo...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 јан 23:53Se prodava kukja

Se prodava kukja, preferirano namestena, vednas vseliva so ureden imo...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 јан 21:38Se iznajmuva kuka

Se iznajmuva kuka (sobi so posebni vlezovi) vo blizina na centar na P...


123 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 јан 17:52SE PRODAVA KUJCA

SE PRODAVA KUJCA VO PRILEP CENTAR VEDNAS DO SALON RINGO DZOGDERE CENA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 јан 09:54Se prodava kuka

Se prodava kuka lepenka so eden sid. I so nepregaden tavan izmegu dve...


52.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 јан 20:02Se prodqva kukja vo Prilep

075345704-br za kontakt Kukjata se naogja vo blizina na centarot na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 дек 13:00Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа на убава локација во центарот на Прилеп наспроти нова...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 дек 15:14Барам плац за куќа, куќа или стан

Барам да купам плац за куќа, куќа или стан во Прилеп.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 дек 14:37Барам Куќа за изнајмување или стан до 100€

Барам стан или куќа за изнајмување под кирија.


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 дек 15:13Baram kujka vo zamena za atan

Baram kujka vo zamena za stan


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 дек 09:39SE PRODAVA KUKA

Se prodava vednas vseliva kuka vo centarot na gradot na mnogu ubava l...


69.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 дек 16:54Se prodava kuka so 3 zasebni stanovi na 300 m. od centar

Se prodavaat dve kuki so golem dvor na ubava lokacija.Pogolemata kuka...


119.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 дек 15:40Prodavam kuka so dujcan

Prodavam kuka so dujcan vo selo Malo Konjari dvor 1000 metri kvadrati...


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 дек 08:12Prodavam kukja vo prilep

Se prodava kukja vo Prilep karsi stadionot na glavna ulica. 2 sobi, s...


20.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 ное 18:59Kupuvam kukja vo tipskata naselba

Ponudete kukja vo tipskata naselba. Nezavisno od koj tip na kukja.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 ное 09:48Реновирана во Баба Чаир зад Дониа

Дневна + кујна, тоалет + бања, спална, тераса, визба. Инвертер + кли...


41.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 окт 11:29Se prodava dvokatna kujca zad uredot

Se prodava dvokatna kujca zad uredot Prilep Kontakt tel 071/826885


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 окт 19:35Se izdava kuka vo prilep

Se izdava namestena kuka vo prilep na ulica Mukos Poveke info na: 07...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 окт 18:31Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на Прилеп на улица Кире Гаврилоски број 27


68.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 окт 01:05Се издава

Куќата е погодна како за живеење така и за деловен простор. Цена по ...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 окт 19:26Се продава - изнајмува куќа

Самостојна куќа од полна цигла. Приземје: влез 3m², кујна / трп...


33.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 окт 10:34Izdavam sprat od kujka za rabotnici

Spratot e opremen i ima dovolno za se sto vi e potrebno, TV, Frizider...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 окт 09:31Барам куќа на еден кат

Барам куќа на еден кат во Прилеп. Контакт: Марјан 076/492-015


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 окт 18:30Vednas Vseliva Kujka (Renovirana)

Se Prodava Vedsna Vseliva Kujka 62m2 100m2 dvor 42m2 garaza so plo...


22.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 окт 09:21СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава веднаш вселива куќа. телефон за контакт: 071242813


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 сеп 00:29Се продава куќа во близината на Џими Маркет на булеварот.

Се продава куќа во близината на Џими Маркет на булеварот. Средена док...


130.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 сеп 21:28Се продава куќа

По договор


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 сеп 19:04Куќа во центар на Прилеп

Се продава стара куќа во најстрогиот центар на Прилеп во близина на ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 сеп 12:30Se prodava kukja/vikendica s.Klepac(moze zamena za kola)

Se prodava kukja/vikendica vo selo Klepac. Kukjata e vo dobra sostojb...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 сеп 09:29Mesto vo strog centar na Prilep od 360 kvadrati

Se prodava mesto vo strog centar na Prilep od 360 kvadrati so stara g...


250.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 авг 15:09Se prodava stara kuka vo centar na Prilep

Se prodava stara kuka vo centarot na Prilep so odlicna lokacija na ad...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 авг 13:00Kupuvam Kujka

Kupuvam Kukja ili Stan vo Naselba tocila, Kozle ili Varos. Ponudete n...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 авг 22:50Издавање спрат од куќа

Се издава спрат од куќа со две спални соби на ул. Марксова, помеѓу Ур...


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 авг 18:11SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo ulicata od KRISTAL PALAS sprema TOCILA.Kukata e po...


65.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 авг 10:41Куќа со плац во Прилеп

Се ПРОДАВААТ катастарски працели КП:13628, КП:13626 и КП:13625 КО:ПРИ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 авг 13:12Се продава куќа

По договор


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јул 09:57Куќа во Мало Коњари-Прилепско

Се продава веднаш вселива куќа во Мало Коњари. Куќата е 240 м2 со ...


33.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 јул 20:55Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам