Прилеп
                           
232 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа до катастар

Се продава куќа на ул.Александар Македонски ( до катастар ) поволна и...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 мар 14:10Промовирано

Семејна куќа блиску до се!

Се продава куќа на само 300м од ООУ Гоце Делчев. Блиску е до продавни...


39.750 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 јун 19:51Kuka na 100m od novata avtobuska stanica na glavna ulica

Na ul trajko nikoloski br 40 Sredeni imotno pravni odnosi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јун 08:12se prodava kuka vo cetarot na prilep bageska ograda

kuka vo cetarot na prilep bageska ograda iformaci na telefon 078 586...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 мај 16:19SE IZDAVA KUKA

se izdava kuka na glavna ulica na 2 sprata i dvor


100 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 мај 17:33Се продава КУЌА !

Куќата е на визба,визби 100м2 и простор за живеење 100м2 има кујна,тр...


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 мај 20:07Sprat od kuka

Се издава спрат од кука комплетно опремен за 5 особи со дворно место ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 мај 11:20Se prodava kujka itno!!!

Kujkata ima vizba, isto taka ima dve ploci na prvio I vtorio sprat, z...


37.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 мај 20:39КУПУВАМ КУЌА

Купувам куќа во Типски-Прилеп. Телефон за контакт 078 394 765


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 апр 10:23ИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌА !!!!

Се продава куќа, на ул. Љубен Лапе. Куќата е со вкупна површина 410м2...


37.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 апр 22:05Se prodava kuka kaj solidnost na glavniot pat

Kukata e vo dobra sostojba


60.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 апр 12:49Се продава стара куќа во Прилеп

Куќата се наоѓа се во строгиот центар на градот, позади киното и пошт...


80.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 мар 16:01Се продава куќа

Куката е стара но местото е легализирано и може да се изгради или дог...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 фев 18:32СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА КУЌА

Се продава куќа на ул. Илија Компаниоски бр.14 на јужна страна со вна...


85.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 фев 17:30Се продава вселива куќа кај музејот

Се продава веднаш вселива реновирана куќа на 10 мин од центар кај Муз...


39.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 јан 16:15Se prodava kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep +389 76 523 586 Marko


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 дек 17:00HITNO SE PRODAVA NOVA KUKA

Se PRODAVA NOVA KUKA izgradena 2016 god.Vo s.Mazuciste 75m2 legalizir...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 ное 19:53Kujka so Stala vo selo EREKOVCI...2200m2

Se prodava kujka so 3 sobi i kupatilo vo selo erekovci so pomosni pro...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 ное 20:12Se Prodava Kuka vo blizina na centarot

Se prodava kuka vo blizina na centarot na gradot. Kontakt samo na 07...


12.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 окт 20:11Итно се продава куќа/ прв кат од куќа на одлична локација

Итно Се продава куќа/ првиот кат од куќата во најстрогиот центар на г...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 окт 13:17Se prodava kuka vo centarot na prilep

Se prodava stara kuka vo centarot na prilep nasproti crkvata Sv Kiril...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 окт 14:36Se prodava sprat od kuka kaj Skrivnicite

Spratot e fizicki oddelen so poseben vlez i dvorno mesto


28.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 окт 13:10Se prodava kuka so ogromen dvor

Se prodava kuka so golem dvor i izleguva na dve ulici


60.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 окт 13:02Се продава КУЌА!

Се продава куќа на 2 спрата, со 4 опремени спални соби, со два салони...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 сеп 23:40Se prodava kujca

Se prodava sprat od kujca na ulica trizla vo blizina na novata djami...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

21 сеп 08:57Куќа

Се продава куќа Шарена чешма од староградски тип


70.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 сеп 11:29Продавам куќа во ценарот на градот

Се продава куќа на два спрата со голем подрум на пет минути од центар...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 авг 16:55Продажба на куќа во одлична состојба

Куќата е во одлична состојба, надвор и внатре реновирана.


67.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 јул 17:12Се продава куќа во центарот на градот

Се продава веднаш вселива куќа во центарот на градот на прекрасна лок...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 јул 13:00Се продава спрат од куќа погоден за канцеларии или ординациј

Се продава спрат од куќа на ул Александар Македонски 24/31 (во прв р...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 јул 10:29Se prodava kujka

Se prodava kujka vo strogiot centar na Prilep. Cena povolna - 19.000e...


19.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 јун 23:13Kuka vo strog centar na gradot

HITNO-HITNO-HITNO Se prodava kuka vo strog centar na gradot (do cr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 јун 21:34KUKA VO VAROS

Prodavam kuka vo varos na dva sprata so po 4 sobi I kupatilo na sprat...


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

05 јун 21:26Страна 6 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам