Прилеп
                           
231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdavaat namesteni apartmani so kujna i masini za perejne

Се издаваат наместени апартмани за краток или подолг престој со куња,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 мај 22:54Промовирано

Se prodava kukja

Se prodava kukja, mozi i namestena, vednas vseliva so ureden imoten l...


40.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
42.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 23:45SE PRODAVA planska kujka

Se prodava planska kujka Prizemje i dva sprata edniot sprat ne e nap...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 22:02SE PRODAVA KUKA SO DUJCAN

se prodava kuka na dva sprata sekoj sprat po 87 kvadrati zaedno so du...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 20:27Se izdava kuca vo varos,prilep

Kucata e renovirana i so golem dvor. Se naoga na glavnata ulica TEL 0...


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 16:20Se prodava vednas vseliva kukja na tri sprata

Se prodava vednas vseliva kukja na tri sprata, moze da se prefrli vo ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 16:11kujca magacin

se prodava izdava pogodna za kancelarija magacin ordinacija se po dog...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 10:38kuka.kujca.

kuka.stan mozi iznajmuvamje za magacin kancelarija se po dogovor


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 10:38Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“

Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“ 42 во При...


47.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 09:58Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа во Прилеп на одлична локација во центарот на градот....


67.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 09:30Kuka

Se prodava kuka na ulica boris kidric 44 centralno podracje privatizi...


125 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 09:19Типска куќа

Се продава Типска куќа, тип Ц, 234 м2 (станбен дел) со два одделни сп...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 09:02Se prodava kukja, kuka, куќа, објект

Информации само на вибер или whats up na broj +61432549058 +6143254...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 08:16Се продава куќа во Прилеп на Марксова.Kukja zaedno so dukjan

Kukja na ulica Marksova vo Prilep zaedno so dukjan. Се продава куќа(...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 08:16SE PRODAVA DVOSPRATNA KUKA VO PRILEP STROG CENTAR

PRODAVAM PLAC VO CENTAR NA PRILEP OD 400 M2. CENA NA PLACOT E 500 EVR...


10 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 мај 21:50КУЌА

Се продава добро зачувана куќа на два спрата со две купатила,6 соби,ш...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 мај 21:02KUJKA SO CISTA DOKUMENTACIA

KUKATA E POPTOLNO SO CISTI DOMUMEMTI FIZICKA DELBA SE MOZE DA SE DOBI...


44.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 мај 10:19KUKA NA 100 METRA OD STARA CRKV

PRILEP se prodava prilicno nova kuka2000 ta srusena zavrsena so gradb...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 мај 10:19Куќа во типска насрлба

Се продава куќа во типска населба. Деловено простор 200м2 и и два сп...


200.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 мај 20:41Se prodava kujca vo Prilep

Се продава куќа во Прилеп, Марино маало, на два спрата по 110 квадрат...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 мај 20:08SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo blizina na centar nasproti poranesna Milina.Kukata...


77.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 мај 19:24SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo dobra sostojba nadvor od gradskata guzva vo miren ...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 мај 19:23se prodava kuka na ul.5 ta prilepska brigada

se prodava kuka na ubava lokacija pogodna za dve familii.Mozna e i za...


75.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 мај 19:23SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo mnogu dobra sostojba na mnogu ubava lokacija od gr...


69.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 мај 19:22SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka na ubava lokacija blisku do centarot na gradot na gla...


53.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 мај 19:21SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka na solidna lokacija vo dobra sostojba.Vo blizina na k...


55.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 мај 19:20SE PRODAVA KUKA NA UBAVA LOKACIJA

Se prodava vednas vseliva kuka na ubava lokacija od gradot na glavna ...


67.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 мај 17:18Se prodava vikendica, kuka, викендица

Се продава викендица и дворно место , вкупно 500 м2 во Прилеп со ИЛ.П...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 мај 23:15Куќа , постара градба на убава локација.

Куќата се наоѓа на улица Нада Циривири бр 7. Севкупно околу 190 квадр...


28.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 мај 20:44Куќа населба Тризла, ул. Беровска

Се продава куќа на 2 спрата, со PVC дограма во дел од собите и Соларн...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 мај 17:51Kuka

Se prodava kuka so povrsina od 120m2 na sprat i dvor 350m2 na ulica b...


13 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 мај 16:15Kupuvam kujca ili stan do 45 000e PONUDETE

Kupuvam kujca ili stan od 60 do 70m2 do 45 000e PONUDETE


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 мај 09:52Prodavam stara kuka

Radoviska br 14 Stara kuka Cista dokumentacija List B or il 217...


22.200 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 мај 17:53Prodavam novoizgradena kuka vo centarot na gradot

Prodavam novoizgradena kuka vo centarot na gradot Prilep so deloven p...


370.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 мај 14:14Се Продава Куќа

Се продава веднаш вселива куќа со средена документација 4 соби салон...


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 мај 11:01Наместена куќа за странци

Во ценарот на Прилеп се издава под кирија наместена куќа за странци. ...


500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 мај 09:08Се продава КУЌА

Се продава куќа во која што се живее. Куќата е во добра состојба, мож...


44.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
50.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

26 мај 20:17Se prodava kujca

Se prodava kujca pozadi ucilisteto Dobre Jovanoski


16.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 мај 18:48se prodava kuka na ul trajko nikoloski 40 tel 071 317 551

tel 071 317 551 vo blizina na novata avtobuska stanica vednas vseliva


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 мај 14:02KUKA VO PRILEP

Се продава веднаш вселива куќа на ул.Борис Кидрич бр.192 во Прилеп S...


117.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 мај 12:19Se prodava kuka

Kukata se najduva vo blizina na kristal palas kukata ima dnevna ,k...


28.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 мај 12:02Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам