Прилеп
                           
219 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA

Se PRODAVA nova luksuzna kujka vo najubavata naselba od Grado . Skriv...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 мај 18:42Промовирано

Se prodava vikendica, kuka, викендица

Се продава викендица и дворно место , вкупно 500 м2 во Прилеп со ИЛ.П...


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 јан 12:36Kuka vo centar

Се продава куќа во центарлно градско подрачје урбана средина населба ...


85.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 јан 12:23Se prodava kujka vo s Golemo Kojnari Prilep

Se prodava kujka vo s Golemo Kojnari so dvorno mesto od 2000m2 i pomo...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 јан 23:53Куќа , постара градба на убава локација.

Куќата се наоѓа на улица Нада Циривири бр 7. Севкупно околу 190 квадр...


29.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 јан 10:51Se prodava kukja

Se prodava kukja, preferirano namestena, vednas vseliva so ureden imo...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 јан 21:38Куќа на Варош

Се продава куќа после автоконтрол на Варош. На мирно место. На задн...


33.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 јан 14:44Se iznajmuva kuka

Se iznajmuva kuka (sobi so posebni vlezovi) vo blizina na centar na P...


123 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 јан 17:52SE PRODAVA KUJCA

SE PRODAVA KUJCA VO PRILEP CENTAR VEDNAS DO SALON RINGO DZOGDERE CENA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 јан 09:54KUKA NA 100 METRA OD STARA CRKV

PRILEP se prodava prilicno nova kuka2000 ta srusena zavrsena so gradb...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

05 јан 11:12Se prodava kuka

Se prodava kuka lepenka so eden sid. I so nepregaden tavan izmegu dve...


52.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 јан 20:02Se prodqva kukja vo Prilep

075345704-br za kontakt Kukjata se naogja vo blizina na centarot na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 дек 13:00Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа на убава локација во центарот на Прилеп наспроти нова...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 дек 15:14Барам плац за куќа, куќа или стан

Барам да купам плац за куќа, куќа или стан во Прилеп.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 дек 14:37Барам Куќа за изнајмување или стан до 100€

Барам стан или куќа за изнајмување под кирија.


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 дек 15:13Kupuvam kujca ili stan do 45 000e PONUDETE

Kupuvam kujca ili stan od 60 do 70m2 do 45 000e PONUDETE


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

21 дек 18:35Se prodava kukja

Se prodava kukja vo blizina na h.,,Kristal Palas", centar vtora zona ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 дек 00:15Baram kujka vo zamena za atan

Baram kujka vo zamena za stan


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 дек 09:39SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo mnogu dobra sostojba na mnogu ubava lokacija od gr...


74.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 дек 17:25SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo dobra sostojba nadvor od gradskata guzva vo miren ...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 дек 17:16SE PRODAVA KUKA

Se prodava vednas vseliva kuka vo centarot na gradot na mnogu ubava l...


69.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 дек 16:54SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo blizina na centar nasproti poranesna Milina.Kukata...


79.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 дек 16:26Se prodava kuka so 3 zasebni stanovi na 300 m. od centar

Se prodavaat dve kuki so golem dvor na ubava lokacija.Pogolemata kuka...


119.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 дек 15:40se prodava kuka na ul.5 ta prilepska brigada

se prodava kuka na ubava lokacija pogodna za dve familii.Mozna e i za...


75.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 дек 15:32Prodavam kuka so dujcan

Prodavam kuka so dujcan vo selo Malo Konjari dvor 1000 metri kvadrati...


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 дек 08:12СЕ ПРОДАВА KUЌА НА ул.11ТИ ОКТОМВРИ 186

INFORMACII ZA KUJKATA NA BROJ 075 205 804 DRAGAN KUJKATA SE NAOJGA VO...


31.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 дек 19:05Prodavam kukja vo prilep

Se prodava kukja vo Prilep karsi stadionot na glavna ulica. 2 sobi, s...


20.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 ное 18:59Se prodava kujca vo Prilep

Се продава куќа во Прилеп, Марино маало, на два спрата по 110 квадрат...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 ное 10:08Kupuvam kukja vo tipskata naselba

Ponudete kukja vo tipskata naselba. Nezavisno od koj tip na kukja.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 ное 09:48Kujca

Prodavam kujca nova gradba Mnogu cvrsta gradba. Na dva sprata plus...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 ное 08:57Се Продава Куќа

Се продава веднаш вселива куќа со средена документација 4 соби салон...


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 ное 06:19Се продава куќа до катастар

Се продава куќа до катастар п+1+п ( основа 93 m2 ) + 106 дворна површ...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 ное 17:25Se izdava kuca vo varos,prilep

Kucata e renovirana i so golem dvor. Se naoga na glavata ulica


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 ное 09:04Реновирана во Баба Чаир зад Дониа

Дневна + кујна, тоалет + бања, спална, тераса, визба. Инвертер + кли...


41.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 окт 11:29Se prodava dvokatna kujca zad uredot

Se prodava dvokatna kujca zad uredot Prilep Kontakt tel 071/826885


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 окт 19:35Se izdava kuka vo prilep

Se izdava namestena kuka vo prilep na ulica Mukos Poveke info na: 07...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 окт 18:31КУЌА НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Куќата е на одлична локација во населба Вишне. Излегува на три улици ...


140.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 окт 19:38Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на Прилеп на улица Кире Гаврилоски број 27


68.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 окт 01:05Се издава

Куќата е погодна како за живеење така и за деловен простор. Цена по ...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 окт 19:26Се продава - изнајмува куќа

Самостојна куќа од полна цигла. Приземје: влез 3m², кујна / трп...


33.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 окт 10:34Izdavam sprat od kujka za rabotnici

Spratot e opremen i ima dovolno za se sto vi e potrebno, TV, Frizider...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 окт 09:31Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам