Прилеп
                           
220 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuka staro sumsko kaj poliklinika Altea

Kukata e tvrda gradba so tri ploci. Dva sprata i golema vizba. Mozi z...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 апр 18:16Се продава веднаш вселива куќа

Се продава куќа на улица кордун бр 32 веднаш вселива без никакви влож...


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 апр 21:36Se prodava куќа

Се продава куќа со дворно место информации на тел 070 303 886 ili 076...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 апр 09:07Dve kujki

Se prodavaat dve kuki vo eden dvor so sredena dokumentacija.Cena po d...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 мар 06:36se prodava kuka vo centralno podracje

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje - cena po dogovor ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 мар 11:51Se prodava renovirana kukja

Se prodava renovirana kukja, vednash vseliva. Mozhe da se vidi vo sek...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 фев 20:21Се продава куќа

Се продава веднаш вселлива куќа во многу добра состојба со голем и ур...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 фев 19:09Се продава

Се продава куќа П+1 140м2 и дворно место од 360м2.Легализирана. ...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 фев 18:03Se prodava nova kuka

Kukata se najduva na glavniot pat sto pominuva niz sred selo,ima dvor...


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јан 13:28Се продава куќа во центарот на прилеп

Се продава дворно место со две стари здрави куќи-(земјиште под зград...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 јан 20:51S E P R O D A V A

sE PRODAVA KUKA VO GJOGDERE kaj Ta bana na samata ulica . so pomos...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 јан 22:18se prodava kukja

se prodava kukja vo Prilep dva sprata so dva vleza dvorno mesto garza...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 јан 22:03Куќа

Се продава куќа во Прилеп, населба варош. Повеќе информации на бројо...


20.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 јан 09:06Две куќи во центарот на градот во пакет

Се наоѓаат во централно градско подрачје, зад фурна Плетварец, Две п...


77.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 дек 22:26Hitno Se prodava luksuzna kujca

Se prodava luksuzna kujca idealna za sovremeno ziveenje, P+2 nova gra...


250.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 дек 22:45Се продаваат два спарта од куќа со двор

Се продаваат два спарта од куќа со посебен влез и двор приземје 68м2 ...


26.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 ное 13:22Se prodava Kujca

Se prodava na ulica Gjorgi Dimitrov 40 info na tel .076-569-717


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 ное 14:20Куќа

Дограмата е обновена Постојано се обновувa 077 750 436 Filip


24.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 ное 12:15Куќа

Два спрата +приземје(визба или гаража) три плочи -лесно се прави прер...


44.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 окт 09:42Се продава куќа веднаш вселива!

За повеќе информации јавете се на телефонскиот број


38.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 окт 23:37Куќа со деловен простор

Куќа со деловен простор во строг центар на градот. Површина на парцел...


200.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 окт 22:03Се продава веднаш вселива куќа

Се продава куќа со плоча и целосна уредна документација за дворното м...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 окт 20:16Se prodava kuka

Se prodava kuka na ul. Osogovska 42 cena po dogovor informacii na : ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 сеп 12:41Se prodava kuka

Se prodavaat dve kuki so razlicen saat za struja i razlicen vodomer. ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 сеп 15:16Се продава кујча

se prodava vednas vseliva kujca na visoko prizemje ili vo zamena za s...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 сеп 20:51Се продава семејна куќа во Прилеп

Се продава семејна куќа во Прилеп, на 5 минути до центарот на градот,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 сеп 11:07kuka vo centar

Продавам куќа во Центар на Прилеп, ул. Андон Слабејко 42, површина 97...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 авг 13:00Se prodava celosno namestena kukja

Se prodava celosno namestena kukja / vikendica vo blizina na Prilep, ...


130.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 авг 20:36SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA GRADOT

Se prodava kuka vo centarot na gradot na glavnata ulica kaj teatarot ...


55.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 авг 14:31PRODAVAM STANBEN PROSTOR

На 500 м од споменикот Карпалак т.е. „јаболкото“, на една од петте гл...


75.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јул 10:13Kupuvam stara kuka so pomala kvadratura do 10000 eu

Kupuvam stara kuka so pomala kvadratura do 10000 eu vo blizina na cen...


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 јул 21:26Барам Куќа во Прилеп

Барам куќа во Прилеп, на еден спрат со цена: 25 - 35 илјади евра. ...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 јул 20:29СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ГОЛЕМО ДВОРНО МЕСТО

Куќата е со чист имотен лист и е легализирана, има вода и струја, мом...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 јул 19:50SE PRODAVA KUKA SO NIVA

se prodava kuka so niva vo selo galicani informacii na tel 071-614-1...


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јул 14:39Se prodava

Se prodava stara kuka vo centarot na Prilep nasproti vlezot od noviot...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јул 14:39KUPUVAM KUKA

Kupuvam kuka SO deloven prostor ili stara kuka na glavna ulica vo Pri...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 јун 11:00Se prodava prizemje, sprat od kuka i dvorno mesto

Се продава приземје и први спрат од куќа на улица Ленин. Површина на ...


49.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 јун 13:00Се издава куќа под кирија

Во ценарот на Прилеп се издава под кирија наместена куќа за странци. ...


500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 мај 16:59Куќа во Прилеп

Се ПРОДАВА куќа во Прилеп на катастарски парцели КП:13628, КП:13626 К...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 мај 13:00Се продава куќа на ул.Тризла

Се продава веднаш вселива куќа на улица Тризла бр.81 Цена по договор...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 мај 00:27Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам