Прилеп
                           
220 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuka so golemo dvorno mesto

Se prodava kuka so dvorno mesto od 3dekari vo selo m. Konjari Cena p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 апр 13:00Се продаваат или заменуваат 2 спратови од семејна куќа

Се продаваат или заменуваат за стан 2 спратови од семејна куќа. Одлич...


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 апр 23:28Ponudete kujca do 10 000 eu vo Prilep

Ponudete kujca vo Prilep do 10 000


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 апр 16:09Купувам куќа на 1 спрат

КУпувам куќа на 1 спрат до 30.000еур. Понуди на 070308977


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 апр 18:08Пподавам Типска Кука

Продавам Типска кука приземње и спрат со дворно место 88.000 ЕУ конт...


88 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 апр 12:38Се продава куќа

Куќа во мирна населба,пред касарните,има 10 соби по 5 на спрат,2 купа...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 мар 23:10SE PRODAVA KUKJA VO PRILEP

kukjata e na 2sprata, 6sobi, kupatilo, garaza za podetalni informacii...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 фев 19:46Kuka vednas vseliva za 2 famili.

za podetalni informaci javetese na brojot. 070-707-398 Rade. NASELB...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 фев 21:10Се издава луксузна куќа во центарот на Прилеп

Се издава луксузна, целосно опремена куќа во центарот на Прилеп за по...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 јан 09:45SE PRODAVA

Se prodava kukja,karabina na Ul.Skopska naselba Cumovcanec


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 ное 14:13SE PRODAVA KUKA

Zvoni na 076 718 268 076 718 268


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 ное 20:35Итно се продава куќа на Круме Волнароски

Итно се продава куќа на ул. Круме Волнароски бр. 144. Информации на ...


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 ное 13:00se prodava kujka

se prodava kujka so deloven prostor na ul. aleksandar makednonski i...


129.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 ное 19:53VIKENDICKA VO MARIOVO VITOLISTE

Se prodava mala vikend kujca vo atarot na selo Vitoliste. Idealno za...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 сеп 12:24Prodavam kujca vo varos

Kukata e na dva sprata+Tavan so po 4 sobi salon I kupatilo vo sprat I...


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 сеп 12:19se prodava kuka vo centarot na gradot

Kukata e na odlicna lokacija kaj centarot za socijalni grizi stara Or...


75.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 сеп 14:01Se prodava vednas vseliva kuka

Se prodava vednas vseliva kuka (namestena)


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 сеп 23:10Прилеп Ц Е Н Т А Р- ( позади Цепенко)

Куќата е позади домот на културата Марко Цепенко. има две соби(45м2) ...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 сеп 14:55Стара куќа - старо корзо

Итно се продава стара куќа во старо корзо на ул.Цане коњарец бр.39 (...


12.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 авг 10:00Kuka vo extra zona

Se prodava kuka vo strog centar. Kukata izleguva na dve ulici, karsi...


135.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 авг 09:14Se prodava kuka vo centarot na Prilep

Se prodava kuka vo centarot na Prilep nasproti postata vo neposredna ...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 јул 19:01Се продава куќа!

Се продава куќа во Прилеп. Куќата е со дворно место, од левата страна...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 јул 15:01SE PRODAVA KUKA VO PRILEP

Se prodava kuka vo Prilep , na ulica istarska , kukata vredi da se vi...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 јул 14:48SE PRODAVA KUKA

SE PRODAVA KUKA NA UL.:ORDE COPELA BR.91 KAJ MEANITE VAROS. INFORMAC...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 јул 13:00Се продава kуќа

Se prodava kuka na eden sprat so ploca 100m2 so tri sobi, kupatilo i ...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 јун 20:30Семејна куќа блиску до се!

Се продава куќа на само 300м од ООУ Гоце Делчев. Блиску е до продавни...


39.750 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 јун 19:51Kuka na 100m od novata avtobuska stanica na glavna ulica

Na ul trajko nikoloski br 40 Sredeni imotno pravni odnosi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јун 08:12se prodava kuka vo cetarot na prilep bageska ograda

kuka vo cetarot na prilep bageska ograda iformaci na telefon 078 586...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 мај 16:19SE IZDAVA KUKA

se izdava kuka na glavna ulica na 2 sprata i dvor


100 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 мај 17:33Се продава КУЌА !

Куќата е на визба,визби 100м2 и простор за живеење 100м2 има кујна,тр...


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 мај 20:07Sprat od kuka

Се издава спрат од кука комплетно опремен за 5 особи со дворно место ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 мај 11:20Se prodava kujka itno!!!

Kujkata ima vizba, isto taka ima dve ploci na prvio I vtorio sprat, z...


37.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 мај 20:39КУПУВАМ КУЌА

Купувам куќа во Типски-Прилеп. Телефон за контакт 078 394 765


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 апр 10:23ИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌА !!!!

Се продава куќа, на ул. Љубен Лапе. Куќата е со вкупна површина 410м2...


37.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 апр 22:05Se prodava kuka kaj solidnost na glavniot pat

Kukata e vo dobra sostojba


60.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 апр 12:49Куќа во центар

Се продава куќа на 3 спрата, во близина на уредот и гимназијата. Куќа...


95.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 мар 13:00Се продава стара куќа во Прилеп

Куќата се наоѓа се во строгиот центар на градот, позади киното и пошт...


80.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 мар 16:01Се продава куќа

Куката е стара но местото е легализирано и може да се изгради или дог...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 фев 18:32СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА КУЌА

Се продава куќа на ул. Илија Компаниоски бр.14 на јужна страна со вна...


85.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 фев 17:30Се продава вселива куќа кај музејот

Се продава веднаш вселива реновирана куќа на 10 мин од центар кај Муз...


39.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 јан 16:15Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам