327 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone x

Se prodava iphone x - 64GB odlicno socuvan.


180 €
или предлог цена
Вчера 17:48  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy s20 cosmic grey

Se prodava dobro zacuvan Samsung Galaxy S20 kupen od A1. Full komplet...


16.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 МКД
Вчера 17:47Huawei Nova 8i 128GB so garancija do 09.2024

Se prodava privremeno 2 meseci, koristen telefon, HUAWEI NOVA 8i. Bez...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:57  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG S22 PINK GOLD 128GB NOV

SAMSUNG S22 128GB PINK GOLD NOV !!! ZACUVAN MAX MNOGU MALCE KORISTEN...


500 €
или предлог цена
Вчера 14:45SAMSUNG GALAXY A71 KAKO NOV

Se prodava ⬇️ Samsung Galaxy A71 128 / 6 GB RAM Kratko koristen Z...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:20HUAWEI P40 LITE FULL PAKET KAKO NOV

.


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:20Odlicno socuvan Redmi 6A

Maksimalno socuvan, bez tragi na koristenje Redmi 6A.


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:55iPhone 8 plus / 8 vo fabricka sostojba

Telefonot e vo odlicna sostojba bez maani. Batery health e 90%. Moze ...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:54Redmi Note 11S

Telefonot e bez tragi na koristenje, vo odlicna sostojba, bez nikakva...


13.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 МКД
Вчера 13:54iPhone 11 Pro Max

Telefonot e vo odlicna sostojba. Se e originalno na nego, ne e servis...


420 €
или предлог цена
Вчера 13:54SAMSUNG GALAXY Z FLIP 4 CISTO NOV VO KUTIJA!!!

SAMSUNG GALAXY Z FLIP 4 128GB SM- F721B Graphite DONESEN OD ...


549 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
599 €
Вчера 13:44XIAOMI NOTE 9 PRO

Xiaomi note 9 pro vo odlicna sostojba


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:28Samsung Galaxy A33 5G

koristen 1 mesec so garancija 23 meseci so maska i zastitno staklo


14.999 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
15.999 МКД
Вчера 12:28Huawei SmartWatch GT3 PRO TITANIUM

Се продава нов Huawei SmartWatch GT3 PRO 46mm TITANIUM во целосно пак...


19.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.000 МКД
Вчера 11:10Se prodava Samsung galaxy A52s 5G

Se prodava Samsung galaxy A52s 5G,bez grebnatinki,raboti odlicno,kupe...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:42Apple Iwatch 7 45mm nov

Se prodava nov Apple Iwatch series 7 45MM Midnight Aluminium Case Mid...


24.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:06Iphone 12 pro MAX 6/128

Iphone 12 pro MAX 6/128 pacific blue EU model full box Battery hea...


630 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
700 €
27 мар 19:37MOTOROLA EDGE 20 5G

prodavam MOTOROLA EDGE 20 5G socuvan kako nov,komplet so kutija,polna...


14.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
15.500 МКД
27 мар 19:03REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


12.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
13.500 МКД
27 мар 18:59Samsung S22 Ultra 512GB 12GBram 5G

S22 ultra maksimalno socuvan


699 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
760 €
27 мар 16:10Redmi Note 11S

Prodavam cisto nov telefon REDMI NOTE 11S neotpakuvan kupen od A1 so ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
27 мар 16:03Se prodava IPHONE XS MAX

iPhone XS MAX 80% Battery Health ---------------------- Telefonot...


16.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.000 МКД
27 мар 13:33Samsung S20 Ultra 5G 12/256 GB Snapdragon

Se prodava Samsung S20 Ultra 5G 12/256 GB Snapdragon. Se raboti za na...


449 €
или предлог цена
27 мар 12:48Xiaomi Redmi 9a

Potpolno nov nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez ...


4.800 МКД
или предлог цена
27 мар 11:43Telefonce na kopcinja

Novo nekoristeno so tri otkluceni sim karticki Bez Zameni Ne pr...


2.000 МКД
или предлог цена
27 мар 11:41Nov Xiaomi redmi 9a

Nekoristen Nov Xiaomi Redmi 9a. Dual Sim - otklucen na site operator...


4.500 МКД
или предлог цена
27 мар 11:41SAMSUNG Galaxy J7 Pro

Se prodava SAMSUNG Galaxy J7 Pro, socuvan vo odlicna sostojba. Telefo...


3.990 МКД
или предлог цена
27 мар 09:59REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


12.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
13.500 МКД
26 мар 16:16Galaxy watch active 2

Galaxy watch active 44mm malku koristen https://m.gsmarena.com/samsu...


6.500 МКД
или предлог цена
26 мар 13:41HONOR X8

Honor x8,6/128G 6,7"ekran,Koristen 3/4 mes.uste Pod garancija,kako N...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
26 мар 10:37Xiaomi mi 10t pro

🔹Se prodava Mi 10t pro 5G odlično sačuvan 🔹Bez tragi na koristenje ...


15.000 МКД
или предлог цена
26 мар 08:45REALME X50 PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
25 мар 23:31MOTOROLA EDGE 20 5G

prodavam MOTOROLA EDGE 20 5G socuvan kako nov,komplet so kutija,polna...


15.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.500 МКД
25 мар 23:27Doro 7010 NOV NE AKTIVIRAN

Se prodava Doro 7010 Telefonot e nov ne e vklucen ni ednska ne e ak...


3.000 МКД
или предлог цена
25 мар 17:04Samsung Galaxy J2 Prime

Se prodava telefon Samsung Galaxy J2 Prime Se si e ispravno i si funk...


По Договор
или предлог цена
25 мар 17:04JBL Bluetooth slusalki (slusalka)

Se prodavaat 3 razlicni modeli na JBL Bluetooth slusalki novi nekoris...


По Договор
или предлог цена
25 мар 17:04iPhone 5s 16gb Neverlock

Se prodava iPhone 5s 16gb Neverlock donesen od amerika Mali grebnatin...


По Договор
или предлог цена
25 мар 17:03iPhone ... zastitno staklo ... usb kabel ... slusalki

Za iPhone se prodava: -Zastitno satklo za modelite 6/6s7/8 PLUS 1....


По Договор
или предлог цена
25 мар 17:03Sony Xperia M2 Aqua ... samo napuknato e staklo

Se prodava Sony Xperia M2 Aqua telefonot e se ispraven i se se funkci...


По Договор
или предлог цена
25 мар 17:03IPHONE 12/11

Iphone 12 90% battery health True tone ✅ Face ID ✅ Iphone 11 100% b...


По Договор
или предлог цена
24 мар 11:55Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам