310 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 11, white neverlock

Prodavam iPhone 11, white, neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen....


По Договор
или предлог цена
03 фев 11:54Odlicno socuvan Redmi 6A

Maksimalno socuvan, bez tragi na koristenje Redmi 6A.


3.500 МКД
или предлог цена
03 фев 11:52REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


14.000 МКД
или предлог цена
02 фев 22:49Nov Honor magic 4 lite od A1 moze zamena

Prodavam Honor magic 4 lite nov,od A1 kupen na 29.11.2022god So najg...


250 €
или предлог цена
02 фев 16:39Xiaomi 11T

✅Celosno pakuvanje ✅Garancija 15 meseci TMobile ✅Ram memorija 8+3g...


17.200 МКД
или предлог цена
02 фев 16:39Mobilen telefon TCL A30 USA nov

Donesen od America Raboti na site mrezi Cisto Nov nekoristen Prave...


5.000 МКД
или предлог цена
01 фев 22:57Samsung Galaxy Watch Active 2

Se prodava Samsung galaxy watch active 2 40mm. Casovnikot e vo odlicn...


6.000 МКД
или предлог цена
01 фев 15:22Iphone 12 Pro Max

Se prodava Iphone 12 Pro max . Telefonot e vo odlicna sostojba so min...


780 €
или предлог цена
01 фев 13:31Apple Watch series 6

Se prodava poloven Apple Watch series 6 44mm. Saatot e so minimalni z...


17.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:25Samsung galaxy watch 5

Se prodavaat novi ne koristeni samsung galaxy watch 5. Saatite sleduv...


12.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:25Iphone 14 Pro Black/White ( Ne Aktivirani )

Se prodavaat Iphone 14 pro black i white so 128gb, 256gb i 512gb . Te...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
01 фев 13:25Samsung Galaxy S22 Ultra ( Kako Nov )

Se prodava Samsung Galaxy S22 Ultra kako nov bez tragi na koristenje,...


830 €
или предлог цена
01 фев 13:25Samsung Galaxy Z Fold 3 5G

Se prodava samsung galaxy z fold 3 5g minimalno koristen i e vo odlic...


700 €
или предлог цена
01 фев 13:24Apple Watch series 7

Se prodavaat novi ne koristeni apple watch series 7 41mm stainless st...


22.500 МКД
или предлог цена
01 фев 13:24Iphone 14 256gb ( Novi )

Se prodavaat iphone 14 256gb novi ne otpakovani. Cena : 900 evra Z...


900 €
или предлог цена
01 фев 13:24Samsung Galaxy Buds 2 Pro

Se prodavaat novi samsung galaxy buds 2 pro. Slusalkite ne se korist...


10.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:24Iphone 13 Pro 512GB,1TB ( Ne Aktivirani )

Se prodavaat novi ne aktivirani iphone 13 pro gold i black so 1tb i 5...


1.000 €
или предлог цена
01 фев 13:23Iphone 13 (Nov)

Se prodavaat novi ne koristeni Iphone 13 128gb i 256gb memorija. Tele...


770 €
или предлог цена
01 фев 13:23Apple watch SE

Se prodava Apple Watch SE 40mm so minimalni tragi na koristenje. So s...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
01 фев 13:23Samaung galaxy A71

Se prodava Samaung Galaxy A71 vo odlicna sostojba so minimalni tragi ...


13.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:23Honor 9X (Nov)

Se prodava nov ne koristen Honor 9X. Telefonot sleduva so fabrickata ...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
01 фев 13:23CAT S40

Se prodava telefon CAT S40. Telefonot e namenet za koristenje vo ekst...


8.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:23Samsung Galaxy Buds 2 ( Novi )

Se prodavaat novi neotpakovani Samsung Galaxy Buds 2. Cena: 5000 de...


5.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:23iPhone 14 pro 256gb Deep Purple ( Novi )

Se prodavaat iphone 14 pro 256gb deep purple novi ne otpakovani. Imaa...


1.300 €
или предлог цена
01 фев 13:23IPhone 14 Plus ( NOVI NE AKTIVIRANI )

Se peodavaat iphone 14 plus novi ne aktivirani. Telefonite se novi n...


870 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
920 €
01 фев 13:23Samsung Galaxy Watch Active 2

Se prodava Samsung Galaxy Watch active 2 malce koristen. Casovnikot e...


7.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:23Samsung Galaxy Watch5 44mm

Саатот е донесен од Германија и е буквално како нов. Користен 10 дена...


250 €
или предлог цена
01 фев 10:27Samsung S22 128GB Phantom Black

Телефонот е донесен од Германија и е буквално како нов. Користен 10 д...


550 €
или предлог цена
01 фев 10:24Apple XS

-Full package -True tone -Face id -Battery health 82% Info: 07...


15.000 МКД
или предлог цена
31 јан 23:40Iphone 11 Pro Max 64 gb

Iphone 11 pro max silver Rabote na site mrezi 64 gb Extra kako nov...


30.800 МКД
или предлог цена
31 јан 12:43Samsung galaxy S22 256GB NOV

Prodavam Samsung galaxy s22 nov nekoristen donesen od Germany raboti ...


479 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
480 €
31 јан 10:59Huawei P Smart Z

Se prodava 2 godini koristen Huawei P Smart Z. Telefonot ima napuknat...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 16:05Slusalki

Novi nekoristeni cena 150 evra .


150 €
или предлог цена
30 јан 13:08Samsung Galaxy A12

Telefonot e vo besprekorna sostojba. Bez maani.


5.500 МКД
или предлог цена
30 јан 10:12Nov Xiaomi Redmi 9a

Nekoristen kako od prodavnica-otklucen na site operatori. Pismena ga...


4.999 МКД
или предлог цена
30 јан 08:01Se prodava Iphone 8

Se prodava Iphone 8


200 €
или предлог цена
29 јан 18:32SAMSUNG МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН

Се продава Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060I/DS Телефонот е...


3.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:04Alcatel

Prodavam Alcatel android raboti na site mrezi komplet so kutija i pol...


1.500 МКД
или предлог цена
28 јан 15:51Xiaomi Redmi Note 9 Pro - odlicen

Redmi note 9 pro vo odlicna sostojba. Koristen so zastitno staklo, ne...


8.500 МКД
или предлог цена
28 јан 11:29Samsung Galaxy S9 Plus

Se prodava Samsung Galaxy s9 plus. Telefonot e vo odlicna sostojba so...


12.000 МКД
или предлог цена
28 јан 11:26Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам