331 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Huawei P40 Lite

Se prodava Huawei P40 Lite. Telefonot e vo odlicna sostojba so minima...


7.000 МКД
или предлог цена
04 апр 18:15Huawei P40 Lite E

Se prodava Huawei P40 Lite E koristen mesec dena vo odlicna sostojba ...


7.500 МКД
или предлог цена
04 апр 18:14Iphone 11 pro max

Se prodava 11 pro max Telefonot e maksimalno socuvan Face Id raboti T...


По Договор
или предлог цена
03 апр 20:10Huawei SmartWatch GT3 PRO TITANIUM

Се продава нов Huawei SmartWatch GT3 PRO 46mm TITANIUM во целосно пак...


19.500 МКД
или предлог цена
03 апр 17:00SE PRODAVAAT POLNACI ZA LAPTOP

-se prodavaaat orginalni polnaci kako novi ne koristeni doneseni od g...


1 €
или предлог цена
31 мар 16:21Samsung Galaxy S21

Се продава Samsung Galaxy S21 Број за контакт: 078 / 482 - 531 Стеф...


380 €
или предлог цена
30 мар 02:35Kupuvam Xiaomi 11t pro 5g

Kupuvam Xiaomi 11t pro samo nov ili mnogu malku koristen, 1 mesec naj...


300 €
или предлог цена
29 мар 11:05Iphone 12 pro MAX 6/128

Iphone 12 pro MAX 6/128 pacific blue EU model full box Battery hea...


630 €
или предлог цена
27 мар 19:37Galaxy watch active 2

Galaxy watch active 44mm malku koristen https://m.gsmarena.com/samsu...


6.500 МКД
или предлог цена
26 мар 13:41Galaxy Watch4 40mm

Samsung Galaxy Watch 4 Користен 2 месеца, се продава со кутија и полн...


8.000 МКД
или предлог цена
22 мар 14:58Xiaomi 13 Lite moze zamena za Velosiped ili Samsung ultra

Se prodava nov nekoristen telefon kupen na 10.03.2023 od TELEKOM kup...


28.000 €
или предлог цена
22 мар 01:41Se prodava Iphone 11 pro max vo perfektna sostojba

Prodavam iphone 11 pro max vo odlicna sostojba, tip top kako nov bez ...


420 €
или предлог цена
21 мар 17:48Samsung A12 kako nov

Se prodava samsung A12 vo odlicna sostojba bez nikakvi ostetuvanja so...


6.500 МКД
или предлог цена
21 мар 14:40Златен Број / Zlaten broj 072 66 22 33

Се продава златен број 072 66 22 33 Многу погоден за сопствен бизнис...


17 мар 19:50Iphone 11 Pro Max 64 gb

Iphone 11 pro max silver Rabote na site mrezi 64 gb Extra kako nov...


30.000 МКД
или предлог цена
14 мар 13:14PRODAVAM ALCATEL 3080 4G NOV NEOTPAKUVAN

PRODAVAM MOBILEN TEL ALCATEL 3080 4G,NOV NEOPAKUVAN POEDNOSTAVEN MODE...


1.500 МКД
или предлог цена
03 мар 22:36Alcatel 3080 4G NOV so 2 godini garancija

Prodavam Alcatel 3080 4G NOV nekoristen so 2 godini garancija neukluc...


1.500 МКД
или предлог цена
03 мар 20:35Maska (futrola) za iphone 11ProMax

Plavat e nova crnata e koristena 300 den dvete maski Viber 00306999...


01 мар 08:51Tcl 10

Nov kontakt 078958585


6.000 МКД
или предлог цена
20 фев 18:00Xiaomi Redmi Note 9 4/128

OS: Android 10, upgradable to Android 11, MIUI 12.5 E Chipset: Media...


6.000 МКД
или предлог цена
18 фев 17:30Xiaomi Redmi Note 8 pro 6/64

Xiaomi Redmi Note 8 Pro OS: Android 9.0 (Pie), upgradable to Android...


6.000 МКД
или предлог цена
18 фев 17:26Xiaomi Redmi Note 9 Pro - odlicen

Redmi note 9 pro vo odlicna sostojba. Koristen so zastitno staklo, ne...


8.500 МКД
или предлог цена
18 фев 11:37BUBICI MESO BOJA-CELOSNO NEPRIMETLIVI

PRODAVZBA NA NAJNOVIOT MODEL NA MESO BOJA BUBICI 2020 MODEL. KRIST...


2.500 МКД
или предлог цена
17 фев 12:03KUPUVAM MOB TELEFON SAMSUNG S 5610 ILI S 5611

KUPUVAM MOBILEN TELEFON SAMSUNG S5610 ILI MODEL SAMSUNG S5611 MOZE N...


16 фев 00:46iPhone 14 Pro Max 256gb ( NOV )

Se prodava iphone 14 pro max 256gb deep purple nov ne otpakovan. Gara...


1.230 €
или предлог цена
15 фев 14:42Otkup na mobilni telefoni

Otkup na mobilni telefoni isplata vednas kesss 078 640 991


12 фев 12:31Sony Xperia Acro S i Samsung Galaxy Y

Se prodavaat, maksimalno zacuvani i rabotat na sitr mrezi Sony Xperia...


По Договор
или предлог цена
11 фев 16:30Xiaomi Amazfit GTS 2 Mini

Se prodava smartwatch Xiaomi Amazfit GTS 2 mini, koristen samo nekolk...


4.000 МКД
или предлог цена
11 фев 15:42Sony Ericsson K800i i W100i

Se prodavaat zacuvani i ispravni Sony Ericsson K800i 1500 den Sony E...


1.500 МКД
или предлог цена
11 фев 13:04Huawei free buds 3 slusalki novi

Novi slusalki kupeni od telekom.


5.000 МКД
или предлог цена
10 фев 17:41Honor magic 4 lite nov neotpakovan od A1

Prodavam Honor magic 4 lite nov so 2god garancija od A1 kupen na 29.1...


15.000 МКД
или предлог цена
10 фев 17:03Huawei Watch Fit

Se prodava koristen smartwatch, Huawei Watch Fit. So originalno pakuv...


3.000 МКД
или предлог цена
10 фев 13:16Sony Xperia Acro S

Sony Xperia Acro S, koristen so originalen polnac Raboti na site mrez...


2.000 МКД
или предлог цена
07 фев 14:40Samsung Galaxy Y

Se prodava Samsung Galaxy Y S5360. Maksimalno zacuvan, raboti na site...


2.000 МКД
или предлог цена
07 фев 13:59Xiaomi Poco X3 NFC 6GB ram 128GB mem

Se prodava Xiaomi Poco X3 NFC Cobalt Blue 6 GB ram +128 GB rom ,telef...


12.200 МКД
или предлог цена
05 фев 12:18Iphone 13 (Nov)

Se prodavaat novi ne koristeni Iphone 13 128gb i 256gb memorija. Tele...


770 €
или предлог цена
01 фев 13:23Huawei P Smart Z

Se prodava 2 godini koristen Huawei P Smart Z. Telefonot ima napuknat...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 16:05Slusalki

Novi nekoristeni cena 150 evra .


150 €
или предлог цена
30 јан 13:08Se prodava Iphone 8

Se prodava Iphone 8


200 €
или предлог цена
29 јан 18:32Iphone 7 100 EUR

Iphone 7 32GB Во беспрекорна состојба, повеќе инфо на 078-270-081...


135 €
или предлог цена
17 јан 17:54Страна 4 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам