Прилеп
                   
2143 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Mondeo 2.0TDCi Ghia

Ford Mondeo 2.0 tdci HDI 85kw 115hp‼️ Motorot e peugeot(stariot pezo ...


5.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.850 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:45Промовирано

VW Golf 6 1.6 Tdi Uvoz od Svajcarija

Golfot e vo odlicna sostojba. Registriran do 01-03-2024 Redovno ser...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.500 €
Прилеп

Автомобили

19 мај 19:08Промовирано

VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


5.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.700 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:07Промовирано

Se prodava Fiat Punto

Se prodava Fiat Punto 1.9jtd vo dobra sostojba motor mejnac top potsk...


1.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:47Peugeot bipper

Pezo bipper sega servis novi gumi tovarno 500 kg 14.HDI zvoni 070...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:41BMW 630 CI

Se prodava BMW 630i udreno vo vozna sostojba mozna zamena za pomala k...


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:35  НОВ ОГЛАС

Audi A3 1.9tdi 105ks 2009g facelift

Se prodava Audi A3 2009godina 1.9 77kw 105ks kolata e vo odlucna sost...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:31  НОВ ОГЛАС

Vw Golf 5 1.9 105ks 2007god

Se prodava vw golf 5 1.9 77kw 105ks 2007godina vo perfektna sistojba ...


5.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:31VW PASSAT 2.0TDI B6 2008 GOD

se prodava passat 2008 godina 2.0 dizel voziloto e na straanski tabli...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:28PEUGEOT 307 1.6 HDI PEZO

Voziloto e vo besprekorna sostojba Plateni se site davacki do regist...


3.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:41VW GOLF 5 1.9 TDI

Registriran i servisiran


4.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:41OPEL TIGRA 1.4

Opel tigara 1.4


3.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:40RENAULT KADJAR 1.6 DCI 2018 G 4X4 ENERGY

RENAULT KADJAR 1.6 DCI 2018 G 4X4 ENERY, 122 000 km REGISTRIRAN ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:35Audi A4 1.9 tdi

Se prodava Audi A4 1.9 tdi 110ks 1999god. Kolata e registrirana + ze...


111 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:31  НОВ ОГЛАС

SE PRODA A TOP E KOLATA MOZE ZAMENA ZA AUTOMATIK

Kolata e zacuvana max top sostojba ne i fali apsolutno nisto moze zam...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:25ROVER 800 FASTBACK 820i 1994CM3

2.0, INJECTION, 16 VALVE, КРАЛСКИ РОВЕР, СПОРТСКИ - ХАЧБАК, ГАРАЖИРА...


60.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:02ROVER 820 Ti V6 24 VALVE

2725cm3; КРАЛСКИ РОВЕР, СО КЛИМА И ПАНОРАМА, ЛЕГЕНДАРЕН ХОНДА МОТОР,...


200.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:02LADA TAVRIA 1.1

LADA TAVRIA DANA 1.1; 1091 cm3; БЕНЗИН, сива, 5 врати, ПРВ ГАЗДА, АТ...


100.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:02CITROEN C4 GRAND PICASSO AUTOMATIK

Citroen c4 grand picasso 7 sedista 1.6 Vo odlicna sostojba


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Se prodava mercedes c220 2015

Kolata poseduva ful oprema povejke info na 077 779 606 blagojce


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Seat LEON 1.9 TDI 105ks

Kolata e vo perfektna sostojba i e kako nova, kako vnatre taka i nadv...


4.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:22  НОВ ОГЛАС

Mercedes CLA 220 AMG

Se prodava odlicno socuvan Mercedes-Benz CLA 220 CDI AMG Optik Od o...


20.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:20Smart ForTwo Cabrio 0.7 turbo - kupen od CH

Kolata e vo odlicna sostojba kupena od CH so servisna kniska i e regi...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Прилеп

Автомобили

Денес 12:06BMW 640 grancoupe

BMW 640 GranCoupe -142.000km - 2015g - uste eden set bandasi so le...


54.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:53Mercedes C 220d 9G-tronic AMG Paket

Se prodava Mercedes Benz C 220d vo poln AMG paket. Avtomobilot posed...


33.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:44ZASTAVA FICO FIKO 750

ZASTAVA 750 FICO FIKO ФИЧО VO ODLICNA SOSTOJBA FABRIKA SAMO ZA SERIOZ...


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:21VW GOLF 2.0 TDI

Golfot e registran cela godina( prva reg vo mk) 215.000 so servisna k...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:13Suzuki Samurai 1.3 75ks, 4X4, Redizajn.

Se prodava Suzuki Samurai 1.3 75ks, 1996-god, 4X4, so račka reduktor,...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:03VW POLO 1.2 TDI 55KW 75KS BLUEMOTION

VW POLO 1.2 TDI 55KW 75KS BLUEMOTION EURO 5 OD OPREMA POSEDUVA: *...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:02AUDI Q3 2.0 150ks QUATRO LED

Audi q3 proizvedena 11 mesec 2017 god 2 para na bandasi komplet so ...


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
24.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:01Seat Leon 1.9 tdi

Top sostojba Spremni dok do reg.


5.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:50AUDI A6 3.0TDI - 11 "PERFEKTEN"

● Se prodava Audi A6 C7 3.0TDI 150kW 204ks proizveden 2011 godina. ● ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:44VW Passat 1.9 TDI 90hp

Kolata e solidno socuvana, podvozje zdravo ,solidni gumi, mali karose...


1.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:41Delovi za Audi A4 2001-2004 god

Se prodavaat farovi i preden branik za Audi A4 2001-2004 god . Cena p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:57Ford Mondeo 2.0TDCi Ghia

Ford Mondeo 2.0 tdci HDI 85kw 115hp‼️ Motorot e peugeot(stariot pezo ...


5.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.850 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:45AUDI A3 Sportback 1.9TDI 105ks Fabricka sostojba

AUDI A3 Sportback 1.9TDI 105ks Fabricka sostojba -6x CD CHANGER -...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:30Peugeot 308 1.6 hdi 66kw 2008

Vo odlicna sostojba greaci na sedista senzor za dozd.senzor za svetl...


4.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:23Citroen C5 Full Automatic

Registrirana so zelen karton na 01.06,redoven seevis ,akomulator so g...


1.800 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
90.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:22Fiat seicento 1.1 benz/plin 2000god

Se prodava fiat seicento 1.1 benz/plin Mal servis pred 500km Golem ...


1.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:20OPEL INSIGNIA 2.0 CDTi 131 KS COSMO FULL OPREMA - 2010 GOD

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131 KS 181000 KM NAVI - 2 KLUCA !!!!!!!! - ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:38Reno megane

Se prodava Reno Megane 2ka 1.6 Napraven I mal I golem servis Registri...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:13peugeot 205 1.9D

pozoto e vo ispravna sostojba 97god. 1.9dizel el.predni stakla,servo...


800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:51SUZUKI SWIFT 1.3..BENZIN/PLIN..SUPER SOSTOJBA

KLIMA EL. NA STAKLA EL. NA FAROFI EL. NA RETROVIZORI KOMANDI NA V...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:41Страна 1 од 54

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам