Прилеп
                   
2016 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA BMW X3 2.0D 150ks 2007 X DRIVE

KOZA TEMPOMAT KOMANDI NA VOLAN 4x4 NOVI GUMI MS AUX PARKING...


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:38Промовирано

Mercedes C220

Se prodava mercedes C220 2012 godina mnogu zacuvan. 4 novi Good Year ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 €
Прилеп

Автомобили

13 дек 21:16Промовирано

BMW G30 530 X DRIVE SPORT LINE 2017

.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 јан 15:11Промовирано

Fiesta 1.1 benzin na delovi

Voziloto e na delovi itoa ima fatovi stopovi limarija motor pregrean(...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:00SA PRODAVA MOZNA ZAMENA SO VASA DOPLATA

Volvoto go imam dve godini nema nikakva mana stegnato ni krcka ni tr...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:06SE PRODA A TOP E KOLATA MOZE ZAMENA ZA AUTOMATIK

Kolata e zacuvana max top sostojba ne i fali apsolutno nisto moze zam...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:06Opel Astra h 2007 1.7 cdti

Se prodava Opel Astra h 2007 godina So full oprema Na voziloto se ...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:43Peugeot 307 1.6 hdi 2005 god EXTRA!!!

Se prodava Peugeot 307 -Klima -Asp -Bord Komp.. -Senzor za dozd ...


2.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:43Toyota Corolla 1995g

Toyota Corolla 1.3.55.kw.бензин плин.1995.г. во одлична состојба. Еле...


1.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:39audi А6 2.7 132kw quattro 2006g.

Се продава audi А6 2.7 132kw quattro 2006г. -навигација -Формула во...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:34Seat Ibiza 1.2 TDI Ecomotive

Kolata e kako nova donesena od germanija so vozenje,plateni se site d...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:57Fiat Doblo 1.6 Multijet Maxi

Dobloto e vo predobra sostojba doneseno od germanija i plateni se sit...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:57MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:52BMW 118d stranska stransko stranski

Se prodava cela ne na delovi donesena od italija so vozejne 118d bez ...


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:40Mercedes E280 CDI - EVO OPREMA

Prodavam Mercedes E 280 cdi 140 kw 190 ks proizvedena 2006 godina reg...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:21OPEL ANTARA 2.0CDTI 4x4 - 2008

SE PRODAVA OPEL ANTARA 2.0 150KS 2008 VOZILOTO E EKSTRA ZACUVANO KAK...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:13VW PASSAT 2.0 TDI 170KS 2006

Пасатот е со највисоко ниво на опрема, нема што нема Регистриран цела...


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:51Audi A3 2007 1.6i Sportback 8P Benzin / Plin Ауди А3

Се продава Ауди А3 2007 со 5врати 1.6 75 / 102 А тест плин STAG Сер...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:16BMW 316d во перфектна состојба!

Колата е во перфекта состоја! Servisirana na sekoj 10.000km, kако нов...


17.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:28PEZO 207CC 1.6TNG KABRIOLET

Pezo 207 cc 1.6i 120ks 2007god kabriolet 💪 Uvoz Holandija reg na ...


4.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:02MERCEDES E 200CDI 2012GOD

SE PRODAVA MERCEDES E 200CDI 2012GOD 7g TRONIK AUTOMATSKI MENUVAC ...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:57LADA NIVA 1.7i 2011GOD OD PRV GAZDA

- SE PRODAVA LADA NIVA 1.7i - PROIZVEDENA 2011 GODINA - POMINATI ...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:57Audi a4 2.0tdi

Audi a4 2.0 tdi 103k-140ks. 2005g reg. 8m.2023 z. karton ima golem i ...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:44AUDI A5 2.7 automatik

Audi 2.7 tdi sportback avtomobilot e so full oprema vo perfektna sost...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:40Se prodava golf 3

Se prodava golf 3 Poveke informacii na telefonskiot broj 075-325-44...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:36  НОВ ОГЛАС

Honda Civic 2.2 I-CTDI Mozi zamena za pomalo.

Honda Civic 2.2i-ctdi 5 vrati. so zelen karton - Centralno zaklucu...


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:31BMW.316ibenzin plin.Moze zamena

Kolata e mnogu zacuvana nema vlozuvane nisto po neze.ful oprema plin ...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:26SE PRODAVA VW POLO 1.2 BENZIN EXTRA CENA ZA KESSSS

Se Prodava Vw Polo 1.2 Benzin 2011/2010 Godina Registrirano ...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:20Zastava 750 fico oldtaimer фичо застава yugo jugo

Prodavam zastava 750 oldtaimer 071 350 284 so prevod


1.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:02Vw polo 1.9 d punto corsa golf astra clio ibiza

Prodavam vw polo vo odlicna sostojba 1.9 obicen dizel ekonomicno 4l n...


1.399 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:02Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g

✅ Se prodava Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g ✅ Registriran cela godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:33Chevrolet Spark dobro zacuvan

Se prodava Spark 2006/7 proizvodstvo, zacuvan idealen za gradska voz...


1.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:06  НОВ ОГЛАС

Renault Megane 1.5 DCI 2010/2011

Renault Megane 1.5 dci proizveden 2010 prva registracija 2011 ekstra ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:56Audi Q5 2.0 TDI quattro 2009

Se prodava Audi Q5 quattro 2009 godina. 2.0 TDI 170ks Vtor gazda, kol...


15.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
15.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:49PEUGEOT 508 *Mozi zamena*

PEUGEOT 508 2.0HDI 140KS 2012godina ● 6 brzini ● Dvozonski klimatroni...


8.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:40BMW 328i xDrive

BMW 328i xDrive. Luxury Model. Registrirano so zelen karton. Naprav...


20.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:02Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD

Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD Godina na proizvodstvo (2006) Nee od ...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:50Golf 3 tdi

Golf 3 tdi 1997 god 90 66 kw reg klimatiziran centralno alarm abs 07...


1.600 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.700 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:46mitsubishi asx 4x4 CH

mitsubishi asx 4x4 1.8 diesel uvezen od svajcarija pred eden den vo o...


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:40Peugeot 407 2.0 hdi mozi zamena

Reg do 03.2023 Komplet oprema Panorama krov Mozi zamena


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:37Audi Q7

Se prodava Audi Q7 servisiran pred 3000km F1 menjac, greaci na predn...


9.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:14JEEP WRANGLER SAHARA

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ JEEP WRANGLER ✅- Godina 2013 ✅- 90 000 km ...


39.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:00Opel Astra H 2009g 1.6 benzin / plin

Opel Astra 1.6 CDTI. KARAVAN Godina. 2009 Reg.07.2023 g Centralno ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:57Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам