Прилеп
                   
2063 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polo 1.4 benzin/plin

Za poveke info na tel 077 790 126


1.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 17:50Промовирано

CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

AUDI A5..2.0TDI..170KS.. S-LINE. TOP SOSTOJBA..2009GOD.

2.0 tdi. QUATRO 170 KS MALA POTROSNA PROSECNA 5/5L KLIMATRONIC TEM...


8.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.900 €
Прилеп

Автомобили

Денес 12:55Audi A3

Audi A3 2.0 TDI 140KS 2005god informaci Na 076-348-660 ...


5.050 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:44DELOVI ZA OPEL ASTRA 1.6 16V

Se prodavaat delovi za opel astra


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:50DELOVI ZA OPEL CORSA

Prodavam delovi za opel corsa 2004 godina.Motor 1.2 16v,klima ,plin p...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:50DELOVI ZA FIAT PUNTO

Se prodava DELOVI za fiat punto 1.2 8 ventili so 2 i 4 vrati.Poveke i...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:50PRODAVAM DELOVI ZA CLIO

Se prodavaat delovi za clio 2000 godina motor 1.4 i 1.2.So 2 ili 4 vr...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:50DELOVI ZA FIAT PUNTO

Se prodavaat delovi za punto 1.1 i 1.2 benzin


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:49POLOVNI DELOVI ZA RENAULT CLIO 1.2 BENZIN

Clioto se prodava na delovi .Motor 1.2 8v i 1.4 8v .vo super sostojb...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:49GOLF 6 R-LINE 1.6 TDI DSG 105KS AUTOMATIK

Golfot e fabrički R -Line Webasto greenje Euro 5 motor BlueMoti...


9.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:34Se prodava Skoda Forman 1.3

Se prodava Skoda Forman 1.3 registrirana so plin ates vo ekstra sosto...


800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:25Audi A5 3.0 TDI Quattro

*Maksimalno zacuvan *Registriran do Maj 2023, so zelen karton *Zims...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:21Mercedes B180

2008god 137.000 km so garancija Servisiran i registriran 4 novi g...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:14Range Rover 3.0d 2014 god

Dzipot e so mnogu eksta oprema...pokraj osnovnata, poseduva i specija...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:07E220 CDI 2005 godina

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 g,cela godina registracija, avtom...


5.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:00FORD FOCUS 1.6 TDCI ima reg FUL

ZA KES ODLICNA CENA MNOGU ZACUVAN FORD FOCUS 1.6 TDCI FUL, 2005g. R...


2.650 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
123.456 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:00FORD FOKUS 1.8 dizel 2001 g. FUL registriran

ITNOOOOO za ODLICNA CENA ODGOVARAM SAMO NA TELEFON Fordot e odlicen...


1.890 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:58Vw passat B8

Vw passat b8 1.6 tdi 88kw 2015 registriran do april 2023 so zelen k...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:52Audi A3 2007 1.6i Sportback 8P Benzin / Plin Ауди А3

Се продава Ауди А3 2007 со 5врати 1.6 75 / 102 А тест плин STAG Сер...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:40Suzuki Vitara 4x4 1.6 benzin/plin, registrirana, novi gumi.

Се продава Suzuki Vitara 1.6 бензин со плин 4x4 со посебен редуктор з...


3.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:40RENO CLIO 1.5DCI 03 god FULL OPREMA

Kolata e vo odlicna sostojba servisirana El na stakla Servo Klimat...


1.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:33Polo 1.4 tdi

Se prodava VW Polo 1.4tdi 2007god kolata e vo odlicna sostojba servis...


1 €
или предлог цена
- 67 % Попуст
3 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:25Smart ForFour1.5cdi

Zdrava kola bez vlozuvane.078345602


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:11Fiat punto EVO 1.3Mjet perfektno

Fiat punto Evo 1.3 dizel 2011/10 .odlicno poseduva mnogu oprema alumi...


4.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:04Се продава Peugeot 309 GL 1.4 Бензин/Плин

Се продава Peugeot 309 GL 1.4, бензин со атестиран плин, во добра сос...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:53BMW 525d EDITION FULL M PAKET

BMW 525d EDITION SPORT M PAKET 2010 god 3.0 motor so 197ks M-sport ...


12.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:39Renault Megane 1.5 dci 2010

domakinski zacuvano vozilo redovno servisirano, registrirano ... pali...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:35Smart ForFour 1.3 benzin/plin

Se prodava Smart ForFour vo odlicna sostojba: ✔️2004 ✔️1330 cc ✔️Kli...


2.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:55VW GOLF 5 1.9 105KS TDI 2004 REG

SE PRODAVA VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW 105KS 2004 GODINA SERVISIRAN VO DOB...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:32GALANTERIJA PEUGEOT 206

НОВИ НЕКОРИСТЕНИ Топче за мењач - 500 ден Привезок за клуч - 200 де...


200 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:30Audi a3 1.9 tdi 77kw 105ks

Audi e odlicno zacuvan kako nadvor taka.i vnatre proba proverka kade ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:22Ford Focus Sport 1.6 registriran

Kolata e zacuvana maksimalno. Realni kilometri, registriran cela godi...


4.699 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:09TOYOTA AURIS 1.4 D4D OD 2013/18

KUPUVAM TOYOTA AURIS 1.4-D4D OD 2013 DO 2018 GODINA PONUDETE TEI. O72...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:54Peugeot 407 2.0 hdi mozi zamena

Reg do 03.2023 Komplet oprema Panorama krov Mozi zamena


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:47Mercedes C200 2.2

Се продава Мерцедес C200 2.2 регистрација до 6-23 година, Авангард ве...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:25OPEL CORSA D 1.2 BENZIN 2007 GOD

SE PRODAVA OPLE CORSA D 1.2 BENZIN 2007GOD OD OPREMA POSEDUVA EL.STAK...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:10Bmw e34

motorot e odlicen ne troshi maslo i ne zagreva defek bos pali samo na...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:05Rover 214si

Pali vozi plin atest registrirana cela godina


600 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
850 €
Прилеп

Автомобили

Денес 00:32Audi a3 1.9 tdi

Kola bez maana mozi zamena za a5


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:31Ford Mondeo

Se prodava Ford Mondeo 18td 1997 god registrirano do 9ti mesec 2023t...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:22Yugo 45

Prodavam yugo 45.dobro karoseriski zacuvano. so kuka i plinski ured ...


18.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:47  НОВ ОГЛАС
Страна 2 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам