Прилеп
                   
2062 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polo 1.4 benzin/plin

Za poveke info na tel 077 790 126


1.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 17:50



Промовирано

CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00



Промовирано

OPEL ASTRA 1.7 TD

Se prodava opel astra 1.7 td 1999 godina vo odlicna sostojba registri...


1.450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.550 €
Прилеп

Автомобили

22 мар 14:12



Audi A4 2.0tdi 170ps

Audi A4 2.0 Tdi 170ks 2007 God So Fuul oprema KLIMATTONIK ABS ASR TEM...


6.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 13:48



Seat Ibiza 1.9 TDI

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 13:03



GOLF V 1.9 TDI

Se prodava Golf 5 Italjanski uvoz pred 5 godini bez tocka korozija ...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 13:03



PRODAVAM VW GOLF 5 1.9TDI 77KW 2006G FULL OPREMA REGISTRIRAN

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 77KW 2006 GOD ODGOVARA I ZA VOZACI POCETNIC...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 12:51



RENAULT KADJAR 1.6 DCI 4x4 2018god.

RENAULT KADJAR 1.6 DCI 2018 G 4X4 ENERY, 120000 km REGISTRIRAN D...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 12:40



audi 80 b4 karoserija

bez motor samo karoserija pred da zariba smeneto amortizeri plocki zg...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 11:52



Peugeot 508 2.2 HDI GT

Колата е во топ состојба со највисоко ниво на опрема. Може да се види...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 11:50



PUNTO GRANDE EVO 1.3 MULTIJET 2011GOD

FIAT PUNTO GRANDE EVO 1.3MULTIJET.EURO5.SO FUL OPREMA VO EXTRA SOSTOJ...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 11:36



CITROEN C5 2.0HDI SO FUL OPREMA EXLUSIVE

CITROEN C5 2.0HDI SO FUL OPREMA NEMA STO NEMA SENZORI ZA PARKIRANJE N...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 11:36



OPEL MERIVA 1.7 DTI..EKSTRA..2004GOD.

KLIMA EL. NA STAKLA EL. NA FAROFI FAROFI ZA MAGLA... MAGLENKI NAP...


2.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.600 €
Прилеп

Автомобили

22 мар 11:06



AUDI A4 2.0 TDI.. 2009 GOD..S-LINE.. EKSTRA..

S-LINE KLIMATRONIC EL. NA SITE STAKLA AVTOMATCKI SVETLA LED FULL ...


8.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.500 €
Прилеп

Автомобили

22 мар 11:05



AUDI A5..2.0TDI..170KS.. S-LINE. TOP SOSTOJBA..2009GOD.

2.0 tdi. QUATRO 170 KS MALA POTROSNA PROSECNA 5/5L KLIMATRONIC TEM...


8.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.900 €
Прилеп

Автомобили

22 мар 11:02



Mini Cooper 2004 1.6

Се продава Мини Купер 2004 година, 1.6 Бензин, 115кс ,184.000 Реалн...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 10:44



MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 10:28



VW Golf 7 1.6 Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ VW Golf 7 1.6 TDI ✅- Godina 2012 ✅- Registrir...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 10:16



Audi a3 1.9 tdi 77kw 105ks

Audi e odlicno zacuvan kako nadvor taka.i vnatre proba proverka kade ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 09:55



Golf VI 1.6 TDI

Se prodava Golf VI 1.6 TDI 4 novi letni gumi Napraven golem i mal s...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 09:17



Mazda 3 2010, 1.6 HDi 80kw 109hp

Се Продава Mazda 3 2010 1.6 Hdi, 188 000 поминати километри. Регистр...


5.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 09:14



astra g bravi komplet

astra g 2000g..


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 09:06



BMW 318D 143KS Facelift, Odlicno!

BMW serija 3 Facelift-LCI,DPF,Euro5 Silia na motor 105kw-143ks Zafa...


8.890 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.190 €
Прилеп

Автомобили

22 мар 08:39



Seat ibiza 1.4 mpi 2001

Registrirana do april smeneta potions lamellar drug lager servisirana...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Прилеп

Автомобили

22 мар 08:07



AUDI A4 1.9 TDI 90KS

1.9 tdi 90ks 66kw 1998god Reg cela god Golem servis napraven Novi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 07:53



Reno Clio 2003

Se prodava Reno Clio 1.5 Dci. Registrirana do Mart 2024.Odlicen motor...


2.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.350 €
Прилеп

Автомобили

22 мар 07:33



FORD C-MAX 1.8TDCI 2008GOD

FORD C-MAX 1.8TDCI 2008GOD SO FULL OPREMA KLIMATRONIK ELEKTRIKA KOZA ...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 07:30



VW PASSAT 2.0TDI 2011GOD

VW PASSAT 2.0TDI 140KS 2011GOD SO KLIMATRONIK ELEKTRIKA CENTRALNO ABS...


9 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 07:30



RENAULT CLIO 1.5DCI 2007GOD

RENAULT CLIO 1.5DCI 2007 GOD SO FULL OPREMA KLIMATRONIK ELEKTRIKA CEN...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 07:30



PEUGEOT 508 2.0HDI PEZO

Peugeot 508 2.0 HDI 140ks 2012god Super sostojba FULL OPREMA REGI...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 мар 22:25



Punto 1.3 multidzet ful oprema reg

Odlicno 1.3 ...2004 god


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 мар 22:18



Se prodava Audi 3 TDI 110 klimatronik

Ekstra


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 мар 22:18



BMW 318D 2.0 143ks 2008

SE PRODAVA BMW 318D 2.0 143ks 2008g!! ✔275 000km SO SERVISNA ISTOR...


7.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 мар 21:41



AUDI A6

Se Prodava Audi A6 3.0 224ks.Quattro 2004 godina registrirano cela...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 мар 21:07



Продавам Опел Корса Енгин 070392892

Колата е во одлична состојба пали вози се наоѓа во село Будаково звон...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 мар 20:08



AUDI A3 2010

Kolata e vo ispravna sostojba plateno se do registracija


7.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 мар 19:26



VW PASSAT CC 2011 2.0TDI R-LINE 125KW170KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA FULL SERVIS AVTOMATIK 4...


14.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 мар 19:24



FORD FUSION 1.4 BENZIN PLIN 2010

☎️071-985-494 ☎️ Ful servis 4 NOVI GUMI debica 205-55-16 Registrir...


4.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 мар 19:24



FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCI 100KW 136KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA (FABRIKA) 2.0 TDCI 100KW 136KS PEZ...


3.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 мар 19:24



Se prodava Volkswagen Passat 2011 god

Se prodava Passat , vo perfektna sostojba, so FULL oprema. Moze zamen...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 мар 19:23



PEZO 207CC 1.6TNG KABRIOLET

❗️PEUGEOT 207 CABRIO 1.6 TNG 2007GODINA ❗️REGISTRIRAN NA MK GODISE...


4.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

21 мар 19:10



Kia sia

Prodavam kombe kia asia


1.200 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.800 €
Прилеп

Автомобили

21 мар 16:42



Страна 5 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам