Куманово
                   
2773 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 308 1.6HDI 68kw 134 000km!!

🔹Peugeot 308🔹 🟢1.6HDI 68kw/92ps 🟢138 000km 🟢2012god 🟢Servisira...


6.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.999 €
Куманово

Автомобили

Денес 01:32Промовирано

Vw Polo 1.8 Gti 110 Kw Auto Plac Zurich

Vw Polo 1.8 Gti 110 Kw PROIZVODSTVO 2007 GODINA POMINATI: 155.000...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

EXTRA, FULL, VREDI, KAKO NOVO MERCEDES E300 HYBRID / DIZEL

NAJOPREMEN, MAL POTROSUVAC, ODRZAVAN VO MERCEDES, MOBILIO GARANCIJA, ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Peugeot 308 1.6HDI 68kw 134 000km!!

🔹Peugeot 308🔹 🟢1.6HDI 68kw/92ps 🟢138 000km 🟢2012god 🟢Servisira...


6.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.999 €
Куманово

Автомобили

Денес 01:32OPEL ZAFIRA 1.6 CNG METAN FABRICKI

Se prodava Opel Zafira 1.6 cng Benzin/Metan 2004 god pravena za svaj...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 01:10Mercedes E200 CDI 75KW W210 facelift

Prodavam Mercedes E200 CDI W210 2.2L 75KW 6 brzini+R Manuel facelift ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:27MAZDA 2 1.5 SPORT EXCLUSIVE PERFEKTNA UVOZ CH

Kolata e donesena od Svajcarija,maksimalno socuvana so najdobriot maz...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Куманово

Автомобили

Вчера 23:03Astra 1.7 dti 2002 dobro socuvana

Opel Astra G 1.7 dti 2002 dobro socuvana,klima raboti siva metalik.U...


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
Куманово

Автомобили

Вчера 23:00AUDI A4 B6 2.5TDI 180HP Quattro

☆AUDI A4 B6 2.5TDI 2002 180HP Quattro☆ VOZILOTO E REGISTRIRANO CELA ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:43Prodavam malku vozen Shevrolet Spark

Prodavam Shevrolet Spark 2008 god vo odlicna sostojba. Kupen e vo Mak...


2.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:36Kia Picanto LPG Edition 7

Kia Picanto Edition 7 Moze zamena so vasha doplata Benzin 1.0 motor M...


5.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.850 €
Куманово

Автомобили

Вчера 22:32Bmw x5

Bmw x5 3.0d racen menuvac so defek verbla a ne pali reg dk april 202...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:53Se prodava audi a4 2.5 tdi quattro

Defekt menuvac Motor vo odlicna sostojba ima napraveno golem servis ...


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:18GOLF 5 2.0 TDI 103 KW 140 PS 2007 GT MODEL

GOLF 5 2.0 TDI 103 KW 140 PS 2007 GT MODEL KLIMATRONIK BORD KOMP...


4.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:10SE PRODAVA AUDI A4 2.0TDI AUTOMATIC SLINE

Od oprema poseduva Klima dvozonska Abs Xenon Elektrostakli Parking se...


5.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.950 €
Куманово

Автомобили

Вчера 19:06Mini Cooper S 1.6 2005 Benzin

Се продава Мини во одлична состојба, редовно сервисиран, сочувани ори...


3.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:06  НОВ ОГЛАС

Daewoo tico lev zaden stop odlicen

Daewoo tico lev zaden stop odlicen


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:39  НОВ ОГЛАС

Fiat Grande Punto 2010god

Grande Punto !!!!REGISTRIRANO CELA GODINA!!! Motor:1.2 69ps Prav...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:28Seat Ibiza 1.2TDI 2011god

Se prodava moze i zamena Seat Ibiza Motor: 1.2TDI(euro5) Sila na m...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:28BMW 635d E63 LCI 2008 god

Bmw 635d E63 proizvedeno 2008 LCI redizajn, registracija i zelen kart...


13.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:26Bmw 118 Dizel ( super sochuvano )

- regulistracija do mart 2024 -nema mana -novi gumi -dokumenti i p...


6.190 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:58Bmw e60 523i Plin

Bmw e60 523i 2005 god. Ates plin Rg.10.2023 Alum.bandasi so gumi ...


6.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:48Opel Astra 1.8 benzin Plin

Astra 1.8 benzin plin Klima Elek.stakla Elek.retrovizori Alum.ba...


3.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:43BMW 420 GranCoupe

Bmw 420d 2016 Gran Coupe 2.0 dizel Avtomatik 140kw/190ks.Originalni 2...


21.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:40opel corsa 1.4

Kolata e vo odlicna sostojba ima full oprema i zelen karton koj vazi ...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Куманово

Автомобили

Вчера 16:18OPEL CORSA D 1.3 CDTI 66KW NAJNOV UVOZ CH

🟢GODINA 2008-MA 🟢KILOMETRAZA 197 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISK...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:15SEAT ALTEA XL 2.0 TDI 103KW UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 220 000 KM. ORIGINAL SO SERVISNA KNISKA M...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:15BMW 520 DIZEL-EKSTRA SOSTOJBA

EKSTRA SOSTOJBA ,NAPRAVEN SERVIS KOMPLET ,SMENETO -KORPA LAMELA I ZAM...


6.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:00OPEL CORSA 1.0 BENZIN

Dobra sostojba,stegnato Moze zamena za skuter


1.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:59Se prodava BMW X3 2.0D 2007 Automatik,2x bandazi

Se prodava bmw x3 2.0d 2007 godina,kolata e so poteklo od svajcarija(...


8.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:59SE PRODAVA VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE BLUE MOTION

SE PRODAVA VOLKSWAGEN GOLF 6 TDI HIGHLINE BLUE MOTION modelska godina...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:56BMW 525d

■ e60 ■ green card ■ 2 pair RIMS 19" & 17" ■ 2 pair TIRES 19" & 1...


8.250 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.500 €
Куманово

Автомобили

Вчера 15:05AUDI A4 2.0 TDI UVOZ CH AUTOMATIC REG.MK 2017 NOV!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭AUDI A4 2.0TDI(110KW)2017 GOD. AUTOMATIC (TIPTRONIC)...


20.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:02Smart cabrio

So full oprema (kozni sedista,tempomat , grejaci na sedista, webasto ...


4.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:59Wv Polo 1.4 tdi 2007 godina

Se prodava Wv POLO 1.4 TDI 51KW 69 KS Godina 2007 Servisiran U...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:52VW GOLF V BENZIN - PLIN SO ATEST 2008 GODINA

Se prodava VW GOLF V 1.4 2008 godina so plin atest dizna sistem - okr...


3.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:27SEAT IBIZA 1.2 TSI 77KW EURO 5 NOV UVOZ CH

GODINA 2011-TA KILOMETRAZA 230 000 KM ORGINAL SO SERVISNA KNISKA MOZ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:21AUDI A3 FACELIFT 1.9 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2009-TA SITE 9-KI VO STAKLA KILOMETRAZA 220 000 KM. ORGINAL M...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:21INSIGNIA 4x4 BITURBO ITNO

Prodavam Opel insignia, Informacii: 077 88 38 70 Informacii: 077...


9.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:06GOLF KARAVAN 2008 GODINA

Golf karavan 2008 proizvoden gi ima pllateno site davaçki do registra...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:49SEAT LEON 1.9 DIZEL

SEAT LEON FACELIFT MODE PROIZODEN 2009 GODINA GI IMA SITE OPCIJI KLI...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:49Se prodava bmw 320 , e90

Bmw 320d E 90 2006/5 Reg.do januari 2024 Angel eyes Xenon Bi-xen...


6.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:09Mercedes-Benz E 250 / 9-G Tronik / 2015

**** Kontakt samo na 077576666 **** Full oprema: Masazeri/greajci...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:06  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам