Куманово
                   
2727 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A3 2.0TDI 2009

🔴 Продавам Audi A3 2.0TDI CR Ambition од 2009 година (Facelift) со д...


8.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.200 €
Куманово

Автомобили

27 мар 21:58Промовирано

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI NOV UVOZ SWISS EURO 5 STAKLO!!!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭OPEL ASTRA J 1.7 CDTI (81KW) 2011GOD. ECO FLEX M...


5.400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.700 €
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Honda Civic 1.4 Sport

Se prodava Honda Civic 1.4 i-VTEC, 73kW/ 100KS Kupena od Honda Makpe...


8.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 03:01Промовирано

Se prodava SUV HONDA CR-V 2007god registriran servisiran

Se prodava SUV HONDA CR-V od prv sopstvenik so cela servisna istorija...


8.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:13Peugeot 206 HDI

Se prodava Peugeot 206 HDI 2005 80 kw Elektronik Elk na prozori E...


2.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:04VW NEW BEETLE CABRIOLET 1.9 TDI UNIKAT

Se prodava VW Beetle Cabrio vo dobra sostojba registrirana servisiran...


4.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:03Fiat500L 1.6 Dizel

Registrirana cela godina so panorama krov.i mn. druga oprema.ima 165....


8.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:03SE PRODAVA GOLF V 19 TDI 105 KS

Se prodava Golf V 19 TDI 105 KS vo odlicna sostojba napraven golem i ...


4.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:03Peugeot 206 pezo

Se prodava pezo 206, 2005/6 godina 1.4 HDI mala gradska kola so mala...


2.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:44Seat Leon 1.9 2009

Seat Leon 1.9 Zelen karton Full servis Supersostojba (ne e grebe...


4.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.800 €
Куманово

Автомобили

Вчера 14:33Fiat Punto Evo 1.3 Multijet

Se prodava Fiat Punto Evo, 1.3 Multijet ✅Kompletno servisirano ✅ Nov...


4.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.200 €
Куманово

Автомобили

Вчера 14:25SEAT LEON 1.9 DIZEL

SEAT LEON FACELIFT MODE PROIZODEN 2009 GODINA GI IMA SITE OPCIJI KLI...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:24GOLF KARAVAN 2008 GODINA

Golf karavan 2008 proizvoden gi ima pllateno site davaçki do registra...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:24Eskort 1.8 dizel 93 god. 1sopstvenik reg.10/ 23 zelen karton

Prodavam ili menuvam so moja doplata .Perfektno socuvan eskort 1.8 ob...


1.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:12  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON FR 2.0 TDI DSG 150KS 13 AUTOPLAC ZAZO

SEAT LEON FR 2.0 TDI AUTOMATIK DSG F1 150KS POMINATI:216.000KM SERV...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:08FIAT PUNTO 1.4 BENZIN 70KW 07 AUTOPLAC ZAZO

FIAT PUNTO 1.4 BENZIN 70KW 6 BRZINI POMINATI:156.000KM SERVISNA KNIŠ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:08ALFA ROMEO 147 1.9 JTD MULTIJET 08 AUTOPLAC ZAZO

ALFA ROMEO 147 1.9 JTD 16V MULTIJET 88KW TI 🏁 MODEL POMINATI:217...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:08FORD TRANSIT TDCI 2.2 DIESEL 09 AUTOPLAC ZAZO

FORD TRANSIT TDCI 2.2 DIESEL 81KW DONESENO OD SVAJCARIJA🇨🇭NA VOZE...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:08VW TOURAN 2.0 TDI 103KW 7 SEDISHTE AUTOPLAC ZAZO

VW TOURAN 2.0 TDI 103KW 7 SEDISHTE 6 BRZINI POMINATI:140.000KM SE...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:08MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI 2.2 DIESEL AUTOPLAC ZAZO

MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI 2.2 DIESEL 85KW POMINATI:227.000KM SERVIS...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:08CITROEN JUMPER 2.2 HDI LLADNJAK 09 AUTOPLAC ZAZO

❄️LLADNJAK DO -32❄️ CITROEN JUMPER 2.2 HDI 88KW POMINATI:230.000KM...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:07MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI 2.2 DIESEL AUTOPLAC ZAZO

MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI 2.2 DIESEL 85KW POMINATI:232.000KM SERVI...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:07ekstra swiss avto

kolata e ekstra,mnogu socuvan,.Registriran do krajot na godinata so z...


4.400 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.700 €
Куманово

Автомобили

Вчера 14:00Se prodava audi A6 3.0 tdi Quattro 2014 automatik f1 ad blue

Se prodva audi a6 3.0 tdi Quattro 2014 automatik f1 ad blue 245 ks s...


7 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:52  НОВ ОГЛАС

Volvo S90 Inscription D5 AWD Polestar

Voziloto Poseduva najvisoka Oprema, 239hp All wheel Drive 4x4 Kolat...


33.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:49Touran 2.0 TDI 2011

2.0 TDI, 140KS 2011 godina 268.000 kilometri 5 sedishta Registri...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:48Se prodava Daewoo Tacuma

Motor 1.6 so atestiran plin,servisiran registriran do 5 5 2023 so ful...


1.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:48Audi a3 1.9 TDI - 07 - S LINE

Kolata e donesena od Germanija I e vo odlicna sostojba. Od oprema pos...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:43Audi a3 1.9 TDI - 08

Voziloto e uvezeno od Germanija so vozenje I e vo fabricka sostojba b...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:43Seat Alhambra 1.9 Tdi 2007 Automatik Full Oprema sharan

🇨🇭Info viber 071 777 715🇨🇭 Kombe e uvezen od svajcarija Reg ima...


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:40OPEL CORSA D 1.2 2007 CH

OPEL CORSA D 1.2 59KW 80KS 21.12.2007god UVOZ OD SVAJCARIJA 2019GO...


3.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:37Opel Zafira dizel 1.9

Opel Zafira dizel 1.9 so 120 hp i 6 brzini odlicna bez mana registrir...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:13Za prodazba Citroen C5 2.7

Se prodava Citroen C5 2.7 vo besprekorna sostojba garaziran bez nikak...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.500 €
Куманово

Автомобили

Вчера 13:07Audi A4

Prodavam Audi A4, B8 2.0, Diesel 143 H/P Avtomatik/Multitronik S-Line...


9.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.100 €
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00СЕ ПРОДАВА MERCEDES-BENZ A160 CDI

ИТНО СЕ ПРОДАВА Автомоби...


2.950 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.250 €
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00OPEL ASTRA J 1.7 CDTI NOV UVOZ SWISS EURO 5 STAKLO!!!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭OPEL ASTRA J 1.7 CDTI (81KW) 2011GOD. ECO FLEX M...


5.400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.700 €
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Audi a4 2.7 190hp

Audi a4 2008godina 2.7 190hp Na 180000 uvezeno od Germanija Momen...


9.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.300 €
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00СЕ ПРОДАВА HYNDAI MATRIX 1.5DCI

Автомобилот е во одлична состојба, прва фарба, 4 нови гуми, регистрир...


2.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Audi A6 2.0 TDI 177 ks Avtomatik

-Prodavam Audi A6 2.0 TDI 177 ks so ful servisna istorija do posleden...


15.780 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes-Benz C250 4matic

4matic - 204ks Km - 196.000+ Avtomatik menuvac 7G Greenje na predn...


15.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00PRODAVAM CHEVROLET SPARK 2006, 50 000 KM,PRV SOPSTVENIK

SE PRODAVA CHEVROLET SPARK 2006GOD. Avtomobilot e vo dobra vozna sos...


2.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

Peugeot 308 1.6 thp GT-line 205 ks 2017/16. PERFEKTNO

Peugeot 308 1.6 thp GT-line 205 ks. Kolata e donesena od Svajcarija i...


13.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:56Renault grand scenic 1.2 16v turbo swiss edition

Renault grand scenic 1.2 16v turbo swiss edition 131 ks. Kolata e k...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:56Страна 2 од 69

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам