Куманово
                   
2710 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT LEON 1.9TDI 66 KW 2009 god.

SE PRODAVA SEAT LEON 1.9 TDI 66 KW 90 KS 2...


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

RENAULT SCENIC III XMODE AT

Renault Scenic III XMODE 1.5 dci 110 ks Registriran do 03/2024 Xmode ...


8.799 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:21Промовирано

Vw Golf 5 2.0Sdi 55kw 2008/7 Goal model Fabrika

Vw Golf 5 2.0Sdi dizel 55kw/75ks najekonomicen najpogoden i najizdrz...


4.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.899 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:05Промовирано

SE PRODAVA GOLF V 19 TDI 105 KS

Se prodava Golf V 19 TDI 105 KS vo odlicna sostojba napraven golem i ...


4.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:56Citroen C4 1.6 HDI Automatik 2008 Swiss

CITROEN C4 1.6 HDI 2008 AUTOMATIK SWISS NOV UVOZ OD SVAJCARIJA PLATE...


4.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:51BMW 420 GranCoupe

Bmw 420d 2016 Gran Coupe 2.0 dizel Avtomatik 140kw/190ks.Originalni 2...


19.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
23.500 €
Куманово

Автомобили

Вчера 11:46Audi A6 2.7 TDI '09 redesing Z.karton

Audi A6 2.7 TDI 2009 god redesing.Moze zamena, prednost avtomatik Mo...


2 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:37Ford Maverick 4x4 2.3 Benzin 2006god 170 000km

Se prodava Ford Maverick 4x4 2006god donesen od Svajcarija, 2.3 benzi...


5.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:35FIAT PANDA 1.1 BENZIN 40KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA SAMO 108 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNIS...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:32PEUGEOT 207 1.6 HDI 80KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 190 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNSIKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:32SEAT LEON 2.0 TDI 103KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 190 000 KM. ORGINAL MOZE PROVERKA VAS IZB...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:32Golf 6 2.0 TDI STYLE

GOLF 6 2.0 140PS TDI -STYLE- MODEL 2012 KOLAVA E VO EKSTRA SOSTOJBA ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:17Golf 6 1.6 TDI MATCH 2012

GOLF 6 1.6 TDI MATCH 2012 KOLAVA E VO EKSTRA SOSTOJBA NAJ FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:17Bmw 640d

Se prodava socuvano kako novo BMW 640. Kolkata e servisirana, registr...


39.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:14Golf 7.5/1.6tdi/85kw/2017 god

Se prodava GOLF 7.5 - 1.6tdi - 85kw - 2018god. Nov uvoz od EU Registr...


14.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:54Renault Clio 1.2 lpg

Renault Clio 1.2 lpg so vgraden plinski ured donesen od CH, so origin...


2.350 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:53Skoda Fabia 1.0 neuvezena

Voziloto e kupeno novo vo Porsche, proizvedeno 2017 godina, 125.000km...


7.990 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:45Audi A4

Shitet Audi A4 2.0 Tdi Ksenon Tempomat Klima tronik Bandash te a...


45 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:41Seat ibiza

Shitet seat ibiza 1.2tdi Viti 2011 Guma treja Servis komplet ibam...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:41Renault grand scenic 1.2 16v turbo swiss edition

Renault grand scenic 1.2 16v turbo swiss edition 131 ks. Kolata e k...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:25Peugeot 308 1.2 thp active 131 ks2015 godina PERFEKTNO

Peugeot 308 1.2 thp 131 ks 2015 godina. Kolata e donesena od Svajcar...


9.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:24Skoda Oktavia 2.0 tdi 150 ks 4x4 perfektna

Skoda Oktavia 2.0 tdi 150 ks. 4x4 2014 godina. Kolata e kupena vo Sva...


9.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:24MERCEDES C270 -03

Se prodava Mercedes C270 2003 godina vo perfektna sostojba na BG tabl...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:24RENAULT SCENIC III XMODE AT

Renault Scenic III XMODE 1.5 dci 110 ks Registriran do 03/2024 Xmode ...


8.799 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:21YUGO KORAL 60CL PALI - VOZI

Yugo Koral 60CL pali vozi - 1998 godina - 1.1 - 60ks -Polirano -N...


800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:07FORD FIESTA 1.4TDCI - 2008 GOD VO ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava Ford FIesta - 2008 godina poradi kupuvanje pogolemo vozilo...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Куманово

Автомобили

Вчера 10:07Fiat Punto Evo 1.3 Mjet 2011

Se prodava Fiat Punto Evo 1.3 Multi Jet Dizel. 62kw, 85hp, 2011 godi...


4.750 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:56Audi A3 2.0 2008god 8 ventili

Se prodava Audi A3 - Motor 2.0, 8 ventili, 103kw, 140ks - 2008 godi...


5.699 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:56POLO 1.4mpi REG.CELA GOD.KOMPLET ISPRAVNO STEGNATO..DOBRO..

POLO 1.4 BENZIN 2000GOD.REG.CELA GODINA KOMPLET ISPRAVNO VO ODLICNA ...


1.299 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.399 €
Куманово

Автомобили

Вчера 09:54VW PASSAT VARIANT BLUEMOTION 2007 G.

Voziloto e uvezeno od austrija, site davacki plateni do registracija....


4.390 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:52Sear Leon 1.6TDI 2011g

Svez uvoz od austrija vo top sostojba za povekje info 071-270-130


6.880 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:52BMW 120 2.0 dizel 163 ks 2005/4 EXTRA

BMW 120, 2000 cc dizel, 120 kw (163 ks), 2005/04 11 mesec so najpogo...


4.750 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.250 €
Куманово

Автомобили

Вчера 09:26Opel Zafira 1.6 Benzin-Metan ( Fabricki) !!

Registrirana,Dosta dobro socuvana i ekonomicna so mnogu mala potrosu...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:26Fiat Grande Punto 1.3 JTD Multijet

Dosta dobro i socuvano so dobra oprema 1.3 JTD -2009god.so 66kw ili ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:26BMW 420 GranCoupe

Bmw 420d 2016 Gran Coupe 2.0 dizel Avtomatik 140kw/190ks.Originalni 2...


19.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
23.500 €
Куманово

Автомобили

Вчера 09:23Opel astra 1.7cdti

Opel astra 1.7cdti 81kw So 2 para bandasi i gumi 17 i 16 Registri...


6.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.600 €
Куманово

Автомобили

Вчера 09:10Se prodava Ford Fiesta 1.3 2000g

Se prodava Ford Fiesta so 3 vrati. Mal gradski avtomobil so mala pot...


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:07Registrirana Lada 110 + Atestiran Plin + Novi Gumi

Se prodava dobro socuvana Lada 110.


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Куманово

Автомобили

Вчера 09:06PASSAT CC

Se prodava Passat CC Bluemotion 2011 godina B6/B7 mnogu dobro socuvan...


10.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:03Suzuki Alto 1.0benzin,50kw,2011g.euro5,Full-uvoz od CH

Se prodava Suzuki Alto 1.0benzin(motor na lanec) 50kw, euro5, proi...


3.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:00Mitsubishi Colt 1.3benzin 70kw, 2010g.full oprema-uvoz od CH

Se prodava Mitsubishi Colt 1.3 benzin(motor na lanec) 70kw, proiz...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:00Peugeot 206 1.4HDI, 50KW, 2009g. Full oprema-uvoz od CH

Se prodava Peugeot 206 1.4hdi, 50kw, proizvedeno 2009godina, so f...


3.750 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:00Mini One 1.4, 70kw, 2009god.6brzini, full oprema-uvoz od CH

Se prodava Mini One 1.4 benzin 70kw(motor na lance) so 6 brzini, pr...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:00Страна 5 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам