Чучер Сандево
                           
249 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


32 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

PLAC VO CUCER SANDEVO (GLUVO)

Se prodava plac vo s.gluvo 1757m2 Struja,voda,odvod, I bunar vo s...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
22 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:43Plac vo Mirkovci

Se prodava plac od 1300m2 so stara kuka od 60 m2 vo selo Mirkovci. Im...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:00Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


32 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00PLAC VO STENKOVEC NAD VIZBEGOVO 1664M2 MOZNA E ZAMENA

📍 Plac vo Stenkovec nad Vizbegovo 1664m² pozadi carinski sklad, plac...


20 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
22 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:34IZDAVAM MAGACIN 400m2 SO PLAC 8500m2 VO VIZBEGOVO

Izdavam magacin 400m2 so plac 6000m2 tamponiran ograden voda struja s...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

Денес 11:59PLAC GOLIOVO VIKEND NASELBA - SKOPSKA CRNA GORA PRED GLUVO

📍Placovi vo Skopska Crna Gora vikend naselba Golievo 801m² i 340m² 1...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:04PLAC/NIVA karši We and Nature s.Brazda Skopje

PLAV /NIVA 980 m2 SE PRODAVA VO SE.BRAZDA KARŠI NOVATA NASELBA - WE A...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:18PRODAVAM SHUMA ZABEL VO SKOPSKA CRNA GORA

Prodavam zabel vo Skopska Crna Gora vikano mesto Bukoramno od 9000m2 ...


5 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:00Prodavam plac

Prodavam plac vo OPSTINA SUTO ORIZARI DO OBIKOLNICA


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:25Niva kaj BesaPetrol,Kacanicki pat

Se prodava niva kaj Besa petrol 2385m2.


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:25Se prodava zemjiste/plac pomegju g. Orizari i Brazda

Се продава земјиште/плац од 1256m² во областа помеѓу горно Оризари и ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00се изнајмува лозов насад

Се изнајмува лозов насад (шпалир) за винско и трпезно грозје во Чучер...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 11:03Kupuvam Niva/Plac vo Brodec ili okolina po razumna cena

Kupuvam Niva (Zemjodelsko zemjiste) vo Brodec (Rakotinci) ili okolina...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:01PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO

Нивата се наоѓа на патот кон чардак од лева страна и е во индустриска...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 06:59Се продава нива 2684м2 лепенец

Се продава нива од 2864м2 со имотен лист средени документи до обиколн...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 мар 19:11Se prodava niva vo selo kuceviste

Prodavam niva vo selo kuceviste po noviot pat od kucevacka bara pod c...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 мар 16:58Se iznajmuva vikendica za proslavi

Se iznajmuva vikendica za sekakvi proslavi. Vikendicata se naogja vo ...


150 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

26 мар 11:59Парцела во викенд зона - с.Бањани

Се продава парцела во Општина Чучер Сандево село Бањани К.О Бањане К...


11.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 мар 11:56PLAC / NIVA KAJ OBIKOLNICATA IND. ZONA VIZBEGOVO

PLAC/NIVA 2700 m2 SE PRODAVAAT : a može i pola 1350 : 33/40/40/33...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 мар 21:26Куќа со плац во Кучевиште

Се продава куќа во Кучевишка бара со површина од(43м2) со двор од 405...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

25 мар 09:28NIVI 1000 do 3200 m2 do REKA IZ. STENKOVEC i S.BRAZDA S.C.G.

SE PRODAVAAT : NIVA OD 2047 m2 : 45/70/75/30 e do REKA vidi slika...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мар 20:17Se prodava plac vo selo Sandevo

Se prodava plac vo selo Sandevo vo blizina na Osnovno Ucliiste Aleksa...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мар 19:07PLAC do pistata stenkovec KP 2891/1 Gluvo BRAZDA

Prodavam niva koja izleguva na pistata stenkovec. KP 2891/1. 4220 m2....


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 мар 20:13Плац 600

Се продава еден од овие два плаца позиционирани измеѓу с.Побожје и Ви...


37 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 мар 14:54Se prodava odlicen plac na top lokacija Vizbegovo

Se prodava zemjiste od 11423 m2 na odlicna lokacija do magistralniot ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мар 13:40Се продава нива во Мирковци

На влезот во Село Кучевиште, од страна на рудник Бањани. Парцела бро...


8 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мар 12:47Se prodava kuka vo s.Brazda

Se prodava kuka od 100upotreblivi i 200 m2(dva kata karabina) vo selo...


45.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

22 мар 12:15Се продаваат 2 ниви/плацеви

Се продаваат 2 ниви/плацеви кои се наоѓаат на КП 2540 и КП 2297 во КО...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 мар 19:47Продавам плац во Чучер Сандево

Продавам плац во Оризарска рупа, Мирковци, Чучер Сандево, број на пар...


30.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 мар 09:49Plac vo s. Brazda

Prodavam plac vo selo Brazda skopska crna gora so povrsina od 2048m2 ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мар 20:17SE PRODAVA NOVA KUKA ZATVORENA KARABINA

Se prodava nova kuka zatvorena karabina. Prizemjeto e osposobeno za ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
85.000 €
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

20 мар 19:10СЕ ИЗДАВА

Се издава плац 3624 м2 со деловен простор од 66м2 и магацински просто...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

20 мар 15:31Prodavam NIVA vo Skopska Crna Gora, BLATINA

Се продава НИВА во Скопска Црна Гора, 2434 m2 место викано Блатина. Н...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мар 13:19Prodavam niva

Nivata-placot se naogja pokraj avtopat vo blizina na tehnicki pregle...


22 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мар 09:57Prodava niva do novata obikolnica blizu k. bara

nivata se naoga na obikolnica skopje megu butel kluckata i orizari kl...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 19:58prodavam niva vo selo Radisani

prodavam niva KO Pobozje,KP 2562,1908m2,. I KP 2563,816m2, dvete pa...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 19:09Plac do obikolnica pod orizari

Se prodava plac do obikolnica 1126m2 so pat.Broj na parcela 651/1.Tuk...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 17:22Плац на Чардак СЦГ

Плац на Чардак СЦГ, после ресторанот и мостот од десна страна. Контак...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 13:49Plac na Cardak scg

Plac na Cardak posle restoranot od desna strana.Placot ima pat, blisk...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 13:45Prodavam zemjiste 5775m2 kaj Granit opstina Cucer Sandevo

Prodavam zemjiste patot na kaj Kosovo kaj Granit opstina Cucer Sandev...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 11:43Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам