Чучер Сандево
                   
206 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


32 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

GOLIEVO VIKEND NASELBA

Tel.078 411200 PRODAVAM ZEJIŠTE GRADEŽNO VO GOLIOVO -- OGRADENO SO CO...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 дек 00:30Под Итно се продава ливада 525 м2

Ливада во Кучевишка Бара општина Чучер Сандево на рамно место на 100 ...


10.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 ное 23:31Plac Brodec

Se prodava plac vo Brodec, na mirna lokacija i bujna vegetacija.


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 ное 19:06Се продава Плац во Село Мирковци

Во градежен реон


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 ное 13:18Placevi vo Radisani

placevute se nogaat nad trgovskihot placevite se so markica za graden...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 14:10PRODAVAM PLAC VO GOLIEVO-GORNO ORIZARI

Prodavam plac vo Gorno Orizari mesto vikano Golievo opstina Cucer San...


111.111.111 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 ное 19:16Се продаваат ниви

Се продаваат ниви во катастарска општина Визбегово место викано Коњск...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 ное 14:54Se prodava plac

Se prodava plac vo s.Mirkovci vednas do pat


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 ное 22:22Se prodava plac vo Cucer Чучер so markica za gradba

Se prodava plac vo Cucer kaj crkvata sv. Trojca, struja i voda vo bli...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 ное 10:58Hitno se prodava plac vo gradezen reon

Hitno se prodava plac vo gradezen reon vo Kuchevacka bara 1318 m2. Im...


20.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 ное 10:52Gradezno zemjiste vo Radisani !!!

Se prodavaat dve parceli na gradezno zemjiste vo Radisani - Skopje ,...


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 окт 18:51plac vo industriska zona butel

placot e so golemina od 4000m2 se naoga vo industriskata zona vo rasa...


70 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 окт 22:14placevi

se peodavaat placevi vo naselba radisani


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 сеп 19:34Prodavam plac vo Cucer Sandevo

Placot se naogja posle crkvata sv. Trojca vo cucer, do placot ima asf...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 11:28Plac vo Brazda

Se prodava plac reonot Brazda Gluvo sporti EuroTrejd mesto Stitinje. ...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 сеп 19:51Plac vo industriska zona Vizbegovo

Se prodava plac vo industriskata zona vo Vizbegovo, do zaobikolnicata...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 сеп 14:16Se prodava plac vo nas radisani

Placot se naoga vo naselba radisani do gorniot rezervar za voda na gl...


555 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 сеп 20:13Se prodava gradezen plac vo ind.zona Vizbegovo

Se prodava gradezen plac vo industriska zona Vizbegovo pogoden za izg...


31 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 сеп 11:37Продажба на нива

Нивата се наоѓа во Глуво Бразда, поточно во местото Штитение, култура...


10 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 сеп 18:20Prodavam ovostarnik vo selo Pobozje

Prodavam mlad ovostarnik vo selo Pobozje, na polovina pat od naselba...


14.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 сеп 13:00СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ

Продавам плац во градежен реон,во близина на Визбегово кај мостот што...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 13:35Плац во викенд населба Бањани 612м2

Катастарска парцела: 686/1 Катастарска општина: БАЊАНЕ Имотен лист...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 11:20Niva na kacanicki pat KO Gluvo Brazda KP 1670 i 1671

Ja prodavam celata niva, ne se deli. Cena 60 evra/m2. Vkupna povrsin...


60 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 авг 21:28Niva Dancov Brest KO Gluvo Brazda KP 3183/1-4 Kacanicki pat

Se prodava niva na sporeden pat, kaj Dancov Brest kacanicki pat. Cena...


100 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 авг 21:28Plac pogoden za se

Placot se naoga na 400 m od raskrsnicata kaj restoran Cardak i vila V...


5 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 16:05Prodavam plac vo Kuceviska bara 1100m2

Prodavam plac vo Kucevska Bara 1100m2 blizu obikolnicata i rekata Ser...


25.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 13:00Se prodava plac na sama obikolnica stenkovec

Plac od 1740 m2 so izlez na pat imoten list kp2475/1 ko gluvo brazda ...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 09:56Se prodava plac naselba radisane Bel Kamen

Prodavam plac naselba radisane Bel Kamen placov e vo Gradezen reon be...


14.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 22:38Niva Gluvo Brazda

Se prodava niva od 2492 m2 vo Gluvo Brazda mesto vikano Gradiste.Cena...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 08:58Niva vo Gluvo Brazda

Se prodava niva od 2492 m2 vo Gluvo Brazda mesto vikano Gradiste


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 08:25СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО МИРКОВЦИ

Се продава плац во Мирковци од 1750м2 во близина на школо, градинки и...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јул 12:20Се продава земјиште од 4.755 м2

Градежно неизградено земјиште од 4.755 м2 во КО Глуво - Бразда, Општи...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 јул 12:08Plac vo vikend naselba Pobozje

Се продава плац во викенд населба Побожје, на Скопска Црна Гора. Плац...


18.490 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 јул 09:13Prodavam plac vo Skopska Crna Gora

Se prodava plac od 720 m2 vo SCG, mesto vikano Golievo. Placot e na o...


16.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 јул 20:54Se prodava plac vo Selo Mirkovci 573m2

Се продава плац во Село Мирковци со добра местоположба, блиску до гла...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јул 22:32Se prodava plac vo Pobozje vikend naselba 2476m2

Се продава плац во Село Побожје викенд населба со површина од 2476m2....


12 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јул 22:28Se prodava plac vo Skopska Crna Gora - Goliovo 765m2

Се продава плац во Голиово со површина од 765m2. Контакт: 075 445 ...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јул 22:22Плац во Голиово Чучер Сандево

Се продава земјиште/плац од 1645 m2 со пристапен пат 643 m2 во област...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јун 15:02Се продава градежно земјиште на сама обиколница Стенковец

Се продава трансформирано земјиште на самата обиколница Стенковец, К...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јун 11:42Се продава плац во Мирковци

Се продава плац во Мирковци со можност за објект од 680м2 - По+Пр+1. ...


70.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 јун 11:04Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам