Прилеп
                   
228 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Man 8.180

Se prodava Man 8.180 2009 god 400 000 so realni km reg ima cela god p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 јан 19:50MENJAC ZA VILJUSKAR I DAJC AVTOBUS

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 јан 14:42motori za mercedes vario atego 814 815

motori za mercedes vario atego 814 815 od9 do 20 casot


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 дек 15:10klip teleskop za kiper

klip teleskop za kiper nisalka


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 дек 15:10BUCHER GT 1200

info 078318941 078318941 078318941


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 дек 00:26NOX senzor SCANIA

viber 0046738989441


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 дек 17:41MAN TGX 18.440 2010g

Se prodavat MAN TGX 18.440 2010g Mega Registiran do 11.03.2023 SC...


23 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 дек 15:09DELOVI ZA SCANIA 111, 112, 143

Delovi za Scania 111, 112, 143 Informacii 079 323 812


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 ное 13:19Scania 164L 480 V8 Euro 3

PRODADENA


2 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 ное 13:14SCANIA

ecu kompjuter za Scania eur5 440


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 ное 22:34ECU SCANIA XPI

nov ECU


10 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 ное 22:34TAM 5000 so digalka I prikolica duplak

Tam 5000 so prikolica top za banderi I trupci I digalka 3.5t duplak. ...


3.700 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 окт 23:33Plakar za scania

078607122


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 окт 22:16315/70/22.5 Continental

Prodavam guma so predna sara Continental so 90% šara. Gumata e odli...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 окт 19:03TRILEKS COLOVNI BANDAZI

Se prodavaat trileks colovni bandazi 8 parcinja odgovaraat za 225ki i...


2.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

20 окт 23:34SLEP SLUZBA 24/7 PRILEP

BA-DA ANGROMEHANIKA PRILEP POMOS NA PAT 24/7 AVTO DELO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

20 сеп 19:55blokaza za atego

blokaza za atego 815 816 817 818


120 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 сеп 20:35glava za atego 815 816

glava za atego 815 816


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 авг 07:56Kamionski gumi 295/80 R 22.5

Dve parcina odlicni ednata e so bandaz


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

17 авг 09:51Kamionski gumi 315/80 R 22.5

Dve parcina odlicni


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

17 авг 09:51Delovi za iveco euro5

Se prodavaat delovi za iveco euro 5, celosno ispravni:motor, menjac, ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 19:02Delovi za VOLVO euro3

Se prodava komplet vo top sostojba so garancija a moze i na delovi ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 19:02Delovi za Volvo Euro5-480

Se prodavaat delovi za Volvo Euro5-480 Motor,avtomatski menuvac,def...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 19:02Volvo euro 3 mega(Delovi)

Se prodavaat delovi za VOLVO EURO 3 MEGA Site delovi se dostapni 07...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 19:02Delovi za iveco euro5

Se prodavaat delovi za iveco euro 5, celosno ispravni:motor, menjac, ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 19:02Volvo euro5 440 celo ili na delovi

Se prodava Volvo Euro5 440 celo ili na delovi,vo odlicna sostojba,sme...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 19:02РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА ТАМЧЕ 1

Се продаваат Половни Резервни делови за Тамче 2001, Мењач, Потисна П...


15.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 авг 21:37inverter 24v-220v 1000w novi

novi inverteri od 24vna220v 1000w prajcame po kargo niz cela mk


2.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

04 авг 10:33SCANIA

novi delovi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 авг 22:10Se prodavaat kamioni VOLVO FH12

Prodavam dva kamioni Volvo fh12 neregistrirani vo solidna sostojba so...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 јул 13:56alternator BOSCH original za mercedes actros E3 E5

alternator bosch orinal NOV 24V 075 636 912 075 636 912 samo na ov...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 јул 08:32Slep

Se prodava ili zamenuva za kola Iveco rival 98 godina 100ks registri...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 јул 20:40Kamionski predni gumi 315 70 22,5

Gumata e vo dobra sostojba!!!


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јун 22:30Pomosna kabina za kamion ,so krevet

Kabinata e vo odlicna sostojba so izlezi za parno i vebasto ,staklo, ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 јун 21:25Se prodavaat Tahografi

Se prodavaat Tahografi od 2007, 2008, 2010 i 2014 godina. Site se isp...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 јун 08:05Iveco Stralis 480 Euro 6

2014 godina registriran cela godina, vo top rabotna sostojba so 630....


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мај 18:16makara vitlo za slep 10t hidraulicno orginalno

makara vitlo za slep 10t hidraulicno orginalno izvadeno od slep sluz...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 18:57menuvac za mercedes vario 8 14 8 16

menuvac za mercedes vario 8 14 8 16 celi i za delovi 5 brzini na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 18:57Atego Vario motori menuvaci volan i dr

Motori menuvaci za atego vario 814 815 na poraki ne odgovaram od ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 18:56Branik za kamion

Branik za kamion Kontakt tel 070999667


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 мај 18:48Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам