Прилеп
                   
226 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorce za staklo levo mercedes actros euro 5

Motorceto e novo za mercedes actros euro 5


150 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 мај 22:51TAM / TAMCE 75 T3 Odlicno zacuvano

Se prodava Tam 75 T3 vo mnogu dobra sostojba godina na proizvodstvo 1...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 мај 16:38SCANIA 164L - V8 480; COGEL kiper; VANHOOL cerada

☎ +389 75 208 979 ☎ VANHOOL - полуприколка церада ролетна - Регистр...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 апр 13:00Se prodava kamion marka mercedes 1213

Se prodava kamion marka mercedes 1213, godina na proizvodstvo 1985 ne...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 апр 18:26Skania 112H-Kiper

Se prodava Skania 112H kiper registrirana servisirana top sostojba.07...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 апр 22:31IVECO STRALIS 420KS E5 AUT.RETARDER 2006

IVECO STRALIS 420KS E5 AUTOMATIK SO RETARDER SERVISIRANO ISPRAVNO 100...


8 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мар 10:09IVECO STRALIS 420KS E5 AUT.RETARDER 2009

IVECO STRALIS 420 E5 AUTOMATIK SO RETARDER SO FUL OPREMA MEGA NAPRED ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мар 10:09Iveco Stralis 460 Euro 6

2014 godina registriran vo top rabotna sostojba so 690.000 km. Za do...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 мар 13:57MAN TGA 18.410 2003GOD.FUL RETARDER

MAN TGA 18.410 2003GODINA XXL KABINA SHALTER SO FUL OPREMA SO RETARDE...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 мар 09:54FEDERI ZA MERCEDES I ZA PRIKOLKI

Se prodavaat komplet federi za mercedes i feder platna za prikolki Ut...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 мар 19:18KLIP

Se prodava klip ispraven izvaden e od kalabreza


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 мар 19:18TURBO ZA SCANIA V 8

NOVO TURBO ZA SCANIA V8. DC16/ DSI14A 075-870656 ALTERNATOR , ALN...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 мар 09:58TRILEKS Bandasi

Se prodavaat 10 parcina Colovni Trileks bamdasi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 мар 00:29Glavina komplet moze cel defenicijal za 12-13 Mercedes

Se prodava glavina (DOBOS) ISPRAVEN MOZE I CEL DEFENECIJALSRCETO ODNO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 мар 00:29Se prodava Volvo FH 460

Se prodava Volvo Fh 460 na Bg tabli. Kamionot e vo vozna i super sost...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 21:26Delovi od motor za Volvo fh 12

Se Prodava DEKLA za Volvo FH 12 glavina ili cela prednica za Volvo ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 20:57EGR Klip+Senzor+klapna SCANIA

0046738989441 viber


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 15:34Kotva za alnaser *ISKRA* Kamionska

nova kotva za alnaser ISkra dolga pasuva na mnogu modeli...zemena po ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 10:27Kogel

Kogel 27m3 zamena za avtomobil


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 јан 13:39Rezervoari

Prodavam rezervoari aluminiumski i prohrom od 300l do 900 litri


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 јан 16:09bandazi

aluminski bandazi za vlekac i bandazi za MEGA 19,5


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 јан 16:09Atego 1015

Atego 1015 vo ispravna sostojba 075374704 Mozi zamena za vlekac so ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

17 јан 20:19Sandak so nova cerada

Sandako e mnogu zacuvan so nova cerada aluminski krov pozadi so vrati...


900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 јан 14:26VOLVO FH 380

Se prodava VOLVO 380 KS 97 ne reg KIPER sistem blokaza vebasto..vozn...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 јан 13:45MAN

Se prodava man 1991g. Kiper Kran Registriran do 7 . 2022 Registr...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 дек 17:43Mercedes 16-22 kiper

Pali vozi so sasiski sitnici nema reg specijalno vozilo e miler kiper...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 дек 19:51Volvo 380 slep

Mozi zamena 071-511-326


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 дек 19:51SCANIA EGR ladnak

nov


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

20 дек 22:39Mercedes 16-35 miler kiper

83 godina pali vozi bez reg miler kiper gumi dobri 071-511-326


8 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 дек 22:21Iveco Eurocargo Slep Shlep

Iveco Euro Cargo . top sostojba


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 дек 16:13Lanci za standard kamion ADR torba ADR kofa RUSKI kluč

Ланци за стандард камион 3000ден Торнадо на воздух за чистејне каби...


999 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 дек 17:07SCANIA SENZORI

novi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 ное 16:23Pomosen rezervar za mercedes

Dolzina 100cm Visina 60cm 300 litri Cena 150 evra Ima prostor za ...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 ное 16:54Motori za ateogo vario

Motori za atego i vario mozi i na delovi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 ное 10:12Delovi za mikser za beton se sto vi treba. Pumpi,hidromotori

Se sto vi treba za mikser gi imame site delovi.Site delovi se polovni...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

04 ное 19:03Scania 111

Se prodava Scania 111. Plus Rezerven menuvac, potisna, lamela i dru...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

14 окт 17:23Reno kiper so hiab

Kamiono e vo ispravna sostojba kranot mu e odlicen ima i ploca za pos...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 авг 16:29Kapacki za AdBlue

Se prodava kapacka za AdBlue za Volvo 6ka novo Viber 077 393 007


111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 авг 21:37ТЕЖИНСКИ ТЕГ ЗА ПРИКОЛКА

Делот е нов, не користен. Производство, Прва петтолетка-Југославија.1


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 јул 16:10Sandak za kamionce

Dimenzii 3.60 na 2.10,40


800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

04 јул 16:48Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам