Прилеп
                   
228 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ТЕЖИНСКИ ТЕГ ЗА ПРИКОЛКА

Делот е нов, не користен. Производство, Прва петтолетка-Југославија.1


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 јул 16:10Sandak za kamionce

Dimenzii 3.60 na 2.10,40


800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

04 јул 16:48PUMPA ZA VISOK PRITISOK SCANIA

Nova pumpa Za visok pritisok viber 0046738989441


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 јун 21:54ALNASER SCANIA V8

nov ALNASER Za Scania v8


350 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 мај 19:25LIaz KOMPLET ILI NA DELOVI

SE PRODAVA LIAZ KOMPLET LIAZOT MOZE DA SE PRODAVA I NA DELOVI MOTOR...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 мај 12:53Se prodavaat bandaz so se guma i tahogrAfi za kamion

Bandaz so se guma 315,70,22,5 i tahografi izvadeni od man 440


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 мај 23:451213

se prodava 1213 vo ispravna sostojba ne e registriran


2.700 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 мај 09:14Kamion

Se prodava vo odlicna sostojba,renoviran Momentalno vozi niz Evropa


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 мај 17:09Kamion volvo 5

Odlicen,Ful zlaten servis, Vo vozna sostojba momentalno vozi niz Evro...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 апр 18:22DELOVI ZA SCANIA

Zvonete na 076 664 971


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мар 20:55Scania R420 I poluprikolka Schmitz

Scania R420 2008god. Reg do 08.2021,vebasto,klima,retarder smenet nov...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 мар 01:35Hitno Vlekaci i prikolki

Se prodavaat hitno Vlekaci i prikolki Kontakt 078 208 198


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 08:59Se prodavaat povejke vidovi vlekaci i prikolki

Iveka euro 5 Manovi euro 3 Manovi euro 5 Manovi euro 2 Kontakt 07...


333 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 08:59Se prodavaat povejke vidovi vlekaci i prikolki

Manovi euro 2 Manovi euro3 Manovi euro5 Iveka stralis euro5 prik...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 08:58Se prodava povejke vidovi na vlekaci i prikolki

Manovi euro 2 Manovi euro 3 Manovi euro 5 Iveka stralis euro 5 P...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 08:58IVECO EUR5,MAN TGA,MAN 19403 I PRIKOLKI

PRODAVAME POVEKE VLEKACI IVECO EUR5,MAN TGA,MAN 19403 I POVEKE POLUPR...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 08:58VOVLO

Volvo euro 3 2000godina vo ispravna sostojba Za poveke informaci zvo...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 мар 15:36Webasto Air Top2000

Webastoto e mnogu malce koristeno bez nikakov problem sleduva komplet...


260 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 јан 00:09EGR SCANIA ladilnik

Info na 0046738989441 viber


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 дек 12:28Menjač za FAP 13-14

Se prodava Menuvac/Menjac za fap ispraven i drugi razni rezervni delo...


120 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 дек 13:45diferencijal za iveko

diferencijal za iveko


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 дек 17:09Aluminiumski bandasi

Aluminiumski bandasi za kamioni i poluprikolki


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 дек 17:04Vebasto Air Top 2000

Vebasto Air Top 2000 i Air Top 2000 ST


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 дек 17:01Kamion man

Kamionot e vo odlicna sostojba servisiran novi akmulatori registriran...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 ное 13:00IVECO euro5

IVECO STRALIS 2009 GOD. 450 KS. VO TOP SOSTOJBA - SO ORGINAL 800000km


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 ное 20:29SCANIA

SCANIA 112 - 400KS VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRANA CELA GOD


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 ное 20:24SCANIA - DUPLAK

SCANIA 112H 400KS VO TOP SOSTOJBA DUPLAK SO ORGINAL DEFERENCIJALI SCA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 ное 20:20VOLVO -FH-380

Se prodava Volvo fh 380.vo odlicna kondicija.godina na proizvotstvo ...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 ное 08:40se prodavaat kamioni

se prodavaat kamioni mercedes euro 3 i motor za mercedes actros 18/44...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 окт 18:34Se prodava deferencijal EVROPA

Se prodava deferencijal EVROPA,komplet,ispraven,izvaden od TAM


200 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 окт 10:59Man tga 460 poluprikolka kogel

Ispraven pali vozi 2002 nema reg Retareder ispraven Kiper sistem no...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

14 сеп 08:13mercedes 1622 reg cela god pali vozi 90god

cena za kes ekstra


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 јул 14:13FORD TRANSIT so Dupla Kabina 2.4 TDCI, 74KW,2007 god,so 7 se

FORD TRANSIT 2.4 TDCI ,74kw,so DUPLA KABINA ,proizvedeno 2007 godina,...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 јул 17:31Volvo FH12 460

Se prodava volvo 2005 godina registrirano do 20.04.2021 so odlicni gu...


11.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 јул 15:54SHMITZ

Poluprikolka shmitz registrirana do 26.06.2021.prva osovina podvizna....


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 јул 15:53SHMITZ

Poluprikolka shmitz registrirana do 25.06.2021 .prva osovina podvizna...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 јул 15:53MAN TGA 18.460

2003 so odlicni gumi servisiran


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 јул 15:53Delovi za KAMION

Avtomatce za alnaser 24v novo 6000den Motorce za stakla za kamion 24v...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јун 21:56Skania 113 kiper interkuler

Damperski sandak 5.50


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 јун 15:48Zastava 624 omche

Se prodava specijalno vozilo - lebarka. Proizvedeno 1991 vo dobra sos...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 јун 15:23Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам