Прилеп
                   
2077 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Polo 1.4 benzin/plin

Za poveke info na tel 077 790 126


1.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 17:50Промовирано

SEAT IBIZA 1.9 TDI 2008

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI 77KW 105KS 2008 GODINA Kolata e ...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

26 мар 20:37Промовирано

Bmw X5 M BlackM Edition

Perfektna sostojba,registriran,kasko osiguran,zelen karton 20 m feln...


48 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:18GOLF 1.6 77KW 105 KS 2009G

GOLF VO SUPER SOSTOJBA


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:45Opel Astra 1.7 TDCI

Opel Astra 1.7 TDCI..2005/4 Ful Oprema -Aluminiuski bandasi. -Cent...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:33Alfa Romeo 146 2000g JTD 1.9 77kw

Kolata e registrirana do 02.2024 vo odlicna sostojba za vozilo od 22g...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:29Havarisan Landrover mozi zamena za ispravna kola

Lesno havarisan mozi zamena so moja doplata za ispravno vozilo ili mo...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:51Bmw 320d e90 163ks 2005god mozi i zamena*

Марка: BMW Модел: E90 320D Година: 2005 Гориво: Дизел Километри:...


5.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:51GOLF 6. 1.6 TDI DSG 77KW AVTOMATIK

Golfot e fabrički R -Line Webasto greenje Euro 5 motor BlueMoti...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:42Се продава Ford Mondeo '95 1.8 benzin

Se prodava ford mondeo '95 1.8 benzin 16 ventili vo odlicna sostojba ...


60.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:41PEUGEOT 406 COUPE 3.0 V6 207KS

Kolata e perfektna maximalna oprema registrirana cela godina smenet ...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:20BMW 525d e60

Prodavam bmw525 proizvedeno 2004, registrirano i servisirano vo Top S...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:12SKODA SUPERB,ful oprema,zamena

Колата е со тотална фул опрема, како секое луксузно возило и плус кож...


10.099 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
10.999 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:03Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2006 god

Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 66 kw 2006 godina 📞077800282 ...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:29Delovi za Audi A4 1.9 TDI 131ks 2004god

Delovi za Audi A4 1.9 TDI 131ks 2004god 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:29Delovi za Seat Alhambra 1.9tdi 2004god

DELOVI ZA SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 85kw 2004god. 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:29Lada 111 za delovi

Se prodavaat delovi za Lada 111 karavan Karoseriski delovi Vrati, g...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:19Zastava fico 750

Vo ispravna sostojba pali vozi ima vgradeno plin bez atest Ne e do...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:56  НОВ ОГЛАС

BMW 525d EDITION FULL M PAKET

BMW 525d EDITION SPORT M PAKET 2010 god 3.0 motor so 197ks M-sport ...


12.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:10Volvo c30 R desing 2007g mozna zamena CH

🇨🇭Volvo c30 R desing 2007g -1.6d -registriran do 7 mesec -cen...


4.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:49Fiat 500 1.2 benzin

Poseduva full oprema


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:53Peugeot 307 HDI SW 7 sedista

Voziloto e registrirano so 7 sedista Voziloto e registrirano do 03.0...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:53Se prodava Skoda Forman 1.3

Se prodava Skoda Forman 1.3 registrirana so plin ates vo ekstra sosto...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:48Se prodava Fiat Punto

Se prodava Fiat Punto 1.9jtd vo dobra sostojba motor mejnac top potsk...


1.199 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.200 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:48Se prodava Chevrolet Spark 0.8

Se prodava dobro socuvan Chevrolet Spark servisiran registriran 4 nov...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:48SE PRODAVA SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 110 KS

Se Prodava Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KS Registrirana Do 11 Mese...


2.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:37Honda CR-V zacuvana full oprema

Redovno odrzuvana najvisoko nivo na oprema Registrirana so zelen kar...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:08Se prodava citroen Jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen Jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw prv sopstvenik dobr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:06Smart ForFour1.5cdi

Zdrava kola bez vlozuvane.078345602


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:03Audi A7 3.0

Se prodava Audi A7 2012/2011 S Line 240,000 km uvoz od Ch (vtor gaz...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:57Seat leon 1.4 tsi

Se prodava Seat Leon 1.4 tsi FR benzin 2009 redizanj 92KW 125PS. Regi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:51Opel Astra 1.7 CDTI - COSMO Paket 125ks Xenon

Se prodava Opel Astra 1.7 CDTI - 92kw (125ks) Cosmo Paket - full opre...


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:39  НОВ ОГЛАС

Pezo 307 2,0hdi 2003g

Se prodava pezo 307 2,0hdi 2003g reg so oprema prva farba zacuvano vn...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:38Opel Corsa C 1.2Benzin 2004g

✅Se prodava Opel Corsa C 1.2Benzin 2004g ✅Registrirana cela godina 1...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:09CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00СЕ ПРОДАВА PEUGEOT 407SW 2.0 HDI

PEUGEOT 407SW 2.0 HDI Панорама кров; Електрика на ретровизори; Еле...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.700 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Golf 5 1.9TDI GOAL oprema 2006/7

-Oprema GOAL -el. na stakla -el. na retrovizori -dvozonski klimat...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.750 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Renault Megane 2 Coupe (cabrio)

Се продава Renault Megane 2 cc кабриолет, во одлична состојба. 2.0 б...


3.699 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.799 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Peugeot 306 1.9 XTdt

Се продава Peugeot 306 произведена во 1994г. Возилото е во моја сопст...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Се продава Opel Corsa 1.2 2008 god

Се продава Opel Corsa 1.2 2008 god 180000km Бензин плин Клима, Ел...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Volkswagen Passat 2011 god

Se prodava Passat , vo perfektna sostojba, so FULL oprema. Moze zamen...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:10Smart ForFour 1.3 benzin/plin

Se prodava Smart ForFour vo odlicna sostojba: ✔️2004 ✔️1330 cc ✔️Kli...


2.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.299 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:05Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам