Подкатегорија:
                   
58 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorna pila - STIHL MS250 (Motorka)

Se prodava nova motorna pila STIHL MS250.


250 €
или предлог цена
Денес 11:42Prodavam polovni Hilti od Germanija

Polovna Hilta Kango, Hilta Kango donesena od Germanija so 3 sila 1...


8.000 МКД
или предлог цена
01 јун 12:42Se prodava perac karcher k3 premium

Perac pod visok pritisok, Karcher k3 premium, nov i neotpakuvan, so g...


По Договор
или предлог цена
31 мај 12:10Motorna pila - STIHL MS381 (Motorka)

Nova motorna pila STIHL - MS381


450 €
или предлог цена
30 мај 19:15WALBRO-karb.za pili, i pribor...

-Dva "Walbro" karburatori za pili , trimeri: model WA 99 F1, i HDB...


1 €
или предлог цена
27 мај 21:24Апарат за заварување MIG/MAG 250

Апаратот за заварување MIG / MAG 250 е дигитално контролиран инвертер...


1.450 €
или предлог цена
25 мај 08:32NEISPRAVEN BOSCH PERAC POD VISOK PRITISOK

PERACOT E KORISTEN SAMO ZA DOMASNI POTREBI


3.500 МКД
или предлог цена
23 мај 18:01Nozici za kroenje elektricni

Prodavam elektricni nozici novi nekoristeni so polnac poveke informac...


3.000 €
или предлог цена
14 мај 21:47Parkside pila na baterii

Parkside pila na baterii Nova bez baterii i polnjach


6.000 МКД
или предлог цена
13 мај 18:59Cilindar za presa

Cilindar za presa


5.000 МКД
или предлог цена
13 апр 14:04Kompresor za vozduh

Se prodavaat kompresori za vozduh vo odlicna sostojba. Kompresorite s...


По Договор
или предлог цена
27 фев 10:10demag krnovi

novi polovni site ispravni ve molam pred da se javite proverete gi c...


30.000 МКД
или предлог цена
10 јан 21:29Prodavam delovi za rasipani hilti

Imam i drugi delovi sto ne se na slikite prakam po kargo


11 МКД
или предлог цена
08 јан 19:14Prodavam delovi za rasipani brusalki

Delovite gi prakam po kargo


11 МКД
или предлог цена
08 јан 19:14Продавам хилти

Во исправна состојба пракам по карго цена по договор тел 070800904


11 €
или предлог цена
08 јан 19:12Prodavam bor masini

Bormasinite se vo ispravna sostojba prakam po kargo cena po dogovor


11 МКД
или предлог цена
15 дек 18:16Prodavam delovi za rasipani brusalki

Delovite gi prakam po kargo cena po dogovor


11 €
или предлог цена
15 дек 18:16prodavam pumpa za voda

prodavam motor pumpa za voda nekoristena


1.500 МКД
или предлог цена
04 дек 19:45mengeme masinsko

mengeme industrisko masinsko


5.000 МКД
или предлог цена
13 ное 20:35demag eletricen kran

nosivost od 250 - 500 kg


20.000 МКД
или предлог цена
13 ное 00:09cikular

prodavam malku koristen cirkular


4.000 МКД
или предлог цена
30 окт 21:52cirkular

prodavam malku koristen cirkular


4.000 МКД
или предлог цена
30 окт 18:47HEVTALKA UDARNA ZA TAPACIRANJE I ŠAJKI. NOVA!!!

Hevtalica NOVA neotvorena! Na kompresor.


2.800 МКД
или предлог цена
27 окт 21:43Убодна пила PARKSIDE

Нова, неупотребувана убодна пила,донесена од странство.


3.000 МКД
или предлог цена
11 окт 18:59digalka demag

kraovi od 125 do 1600 kg


18.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 21:59Se prodavaat 2 litium jonski baterii za strafilici

Ispravni


500 МКД
или предлог цена
11 сеп 13:15Se prodava shtrafilica Wurth

Se prodava shtrafilica Wurth, so edna baterija.


1.700 МКД
или предлог цена
09 сеп 18:56demag kran razni modeli

ima koristeni i novi kranovi od 125 do 1600kg kompletni za upotreba


18.500 МКД
или предлог цена
06 авг 21:35Prodavam polirka .....R

Prodavam koristena polirka na struja


1.700 МКД
или предлог цена
27 јул 21:03prodavam masina za pletene

prodavam masina za pletene 077556215


100 €
или предлог цена
10 јул 14:32ДОДАТОК ЗА ПНЕВМАТСКИ ПИШТОЛ

ДОДАТОК ЗА ПНЕВМАТСКИ ПИШТОЛ


700 МКД
или предлог цена
04 мај 20:30Дигалка

20 Тонска 075310250


5.000 МКД
или предлог цена
03 мај 12:46Апарат за заварување

Бакарна намотка 075310250


6.000 МКД
или предлог цена
03 мај 12:42Black&Decker agolna strafilica

Nema polnac


600 МКД
или предлог цена
30 апр 22:09Motorna pila STHIL 051 AV motorka

Prodavam odlicno socuvana motorna pila, od modelite sto se bez plasti...


370 €
или предлог цена
07 мар 12:29demag kran razni modeli

ima koristeni i novi kranovi od 125 do 1600kg kompletni za upotreba c...


24.000 МКД
или предлог цена
02 мар 01:32mengeme masinsko

mengeme masinsko polovno super sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
18 јан 13:51demag kran 125kg do 1600kg

cenata zavisi od nosivosta na kranot


18.000 МКД
или предлог цена
18 јан 13:42Black&decker

Odvrtuvac na baterii nov ispraven


500 МКД
или предлог цена
19 ное 12:35Cilindar za presa

Prodavam cilindar za presa ispraven cenata ne e fiksna


6.500 МКД
или предлог цена
18 ное 08:16Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам