339 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sony Xperia Acro S

Sony Xperia Acro S, koristen so originalen polnac Raboti na site mrez...


2.000 МКД
или предлог цена
07 фев 14:40Samsung Galaxy Y

Se prodava Samsung Galaxy Y S5360. Maksimalno zacuvan, raboti na site...


2.000 МКД
или предлог цена
07 фев 13:59Xiaomi Poco X3 NFC 6GB ram 128GB mem

Se prodava Xiaomi Poco X3 NFC Cobalt Blue 6 GB ram +128 GB rom ,telef...


12.200 МКД
или предлог цена
05 фев 12:18Iphone 13 (Nov)

Se prodavaat novi ne koristeni Iphone 13 128gb i 256gb memorija. Tele...


770 €
или предлог цена
01 фев 13:23Huawei P Smart Z

Se prodava 2 godini koristen Huawei P Smart Z. Telefonot ima napuknat...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 16:05Slusalki

Novi nekoristeni cena 150 evra .


150 €
или предлог цена
30 јан 13:08Se prodava Iphone 8

Se prodava Iphone 8


200 €
или предлог цена
29 јан 18:32Iphone 7 100 EUR

Iphone 7 32GB Во беспрекорна состојба, повеќе инфо на 078-270-081...


135 €
или предлог цена
17 јан 17:54IPHONE 8 PLUS 64 GB

Телефонот е во одлична состојба. Следи со целосна кутија


12.000 МКД
или предлог цена
15 јан 20:14iphone XS Max

prodavam iphone ne nogu koristen, ne osteten 64GB,so nova baterija


280 €
или предлог цена
13 јан 21:46Sony Ericsson K800i, Xperia Acro S, W100i Spiro

Se prodavaat Sony Ericsson mobilni telefoni Site se ispravni i rabota...


1.500 МКД
или предлог цена
13 јан 12:58iPhone 13 pro

Prodavam iPhone 13 pro 256GB / neverlock. Komplet pakuvanje, koriste...


950 €
или предлог цена
11 јан 10:41SAMSUNG Z FLIP3

Se prodava samsung Z flip 3 Kupen nov od Telekom, koristen e samo e...


500 €
или предлог цена
04 јан 13:00Glanc novi ne koristeni

1. 2.000den 2. 600den Komplet 2te = 2.300den


2.300 МКД
или предлог цена
04 јан 11:48Super Fast Charging 18 watts

Orginal SAMSUNG 1.200 den VIVANCO Power 3.0 900 den


30 €
или предлог цена
04 јан 11:46Glanc novi ne koristeni

1.500 den 1.200 den 800 den Site komplet 3.000den


3.000 МКД
или предлог цена
04 јан 11:40PRODAVAM SAMSUNG A12 KAKO NOV !!!

Telefonot e koristen ama e socuvan kako nov so kutija i site dodatoci...


6.000 МКД
или предлог цена
30 дек 15:17Iphone12 128gb

.


500 €
или предлог цена
19 дек 09:23SAMSUNG A71 KAKO NOV

TELEFONO RABOTE ODLICNO PRV GAZDA KUPEN OD GERMANIJA FULL PAKET NEMA ...


13.500 МКД
или предлог цена
18 дек 23:13Se prodava Apple iPhone 8

Se prodava iPhone 8 (64 Gb) White - vo dobra sostojba - orginalna ba...


9.000 МКД
или предлог цена
04 дек 18:50Mate 20 pro

Mate 20 pro


1.111 €
или предлог цена
29 ное 02:32I phone 11 pro max

Prodavam I phone 11 pro max 64 GB socuvan maksimalno bez nikakva greb...


470 €
или предлог цена
26 ное 10:59Slusalki bluetooth wireless

Novi wireless slusalki Viber. 00306999510972


700 МКД
или предлог цена
25 ное 20:13iPhone 12

Se prodava odlicno socuvan iphone 12. Otklucen na site mrezi. 64gb vn...


520 €
или предлог цена
24 ное 16:03Samsung Galaxy Z Fold 3 - 5G

Se Prodava Samsung Galaxy Z Fold 3 - 5G , 256 GB , Black NOV Kupen od...


По Договор
или предлог цена
23 ное 17:49iPhone 12 Pro 256GB

Se Prodava Iphone 12 Pro 256GB , Pacific Blue , odlicno socuvan 0702...


По Договор
или предлог цена
23 ное 17:49Prodavam IPhone X

Prodavam Iphone X


199 €
или предлог цена
23 ное 07:28iPhone 8 64 GB Space Gray

Се продава iPhone 8 64 GB, боја Space Gray. Сочуван телефон, без греб...


160 €
или предлог цена
06 ное 21:35Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 ULTRA kupen od germanija koristen 3 meseca 078322...


700 €
или предлог цена
28 окт 11:14PRODAVAM MOBILEN DORO 1370

........................PRODADEN.......................... ............


1.200 МКД
или предлог цена
28 окт 06:25Iphone 11 Pro max 380 evra bez true tone

Se prodava iPhone 11 Pro max bez true tone. 380 evra 078221596


380 €
или предлог цена
27 окт 21:46Iphone 11

Se prodava iphone 11 vo odlicna sostojba kupen od Germanija ima sitni...


250 €
или предлог цена
10 окт 16:30Iphone 8 plus

Se prodava iphone 8plus vo odlicna sostojba puknato zadno kapace funk...


150 €
или предлог цена
10 окт 16:27Iphone 8

Se prodava iphone 8 bez grepka nikogas ne otvaran fabricna sostojba ...


130 €
или предлог цена
10 окт 16:24Se Prodava Iphone 8

Iphone 8 prv gazda kupen vo avstrija 2018 godina za poveke informacii...


150 €
или предлог цена
08 окт 16:47PRODAVAM MOBILEN DORO 2404

.........................PRODADEN.......................... ...........


2.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 22:51Samsung S20+

Telefonot e vo odlicna sostojba bez grebnatinki


380 €
или предлог цена
13 сеп 13:26Samsung Galaxy S10 128GB Dual Sim [KAKO NOV]

Bez kutija. Doaga so obicen polnac, wireless quick charger, usb kabe...


199 €
или предлог цена
09 сеп 12:07iPhone 13 Pro Max Gold 128GB NEVERLOCK

Se prodava iPhone 13 Pro Max Gold 128GB NEVERLOCK. Ima mala puknatink...


999 €
или предлог цена
08 сеп 23:42Iphone 8 Vo Odlicna Sostojba

Prodavam iphone 8 vo odlicna sostojba. Na slikite sto se gleda toa...


1 €
или предлог цена
27 авг 22:11Страна 5 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам