273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava IPHONE XS MAX

iPhone XS MAX 80% Battery Health ---------------------- Telefonot...


16.000 МКД
или предлог цена
15 мај 19:48Honor magic 4 lite Nov Nov Nov!!! od A1 moze zamena!!

Honor magic 4 lite nov nov nov !!! Od A1 kupen na 29.11.2022god So...


250 €
или предлог цена
15 мај 16:05iPhone 5s 16gb Neverlock

Se prodava iPhone 5s 16gb Neverlock donesen od amerika Mali grebnatin...


По Договор
или предлог цена
15 мај 10:28Sony Xperia M2 Aqua ... samo napuknato e staklo

Se prodava Sony Xperia M2 Aqua telefonot e se ispraven i se se funkci...


По Договор
или предлог цена
15 мај 10:27Honor magic 4 lite nov od A1

Prodavam Honor magic 4 lite nov od A1 kupen na 29.11.2022god so cena ...


16.500 МКД
или предлог цена
13 мај 09:49Nov Honor magic 4 lite od A1 moze zamena

Prodavam Honor magic 4 lite nov,od A1 kupen na 29.11.2022god So najg...


250 €
или предлог цена
12 мај 18:54iPhone 6 64GB

продавам iPhone 6 64 GB


3.500 МКД
или предлог цена
12 мај 09:06Iphone 8 plus

Se prodava iphone 8 plus prv gazda sleduva samo polnac so nego, nikog...


9.500 МКД
или предлог цена
10 мај 14:31SONY Xperia Acro S

Se prodava Sony, zacuvan raboti na site mrezi, so originalen polnac i...


1.800 МКД
или предлог цена
09 мај 17:23Iphone 8 64GB

Se prodava Iphone 8 64GB vo perfektna sostojba


150 €
или предлог цена
08 мај 13:37Telefonce na kopcinja

Novo nekoristeno so tri otkluceni sim karticki Bez Zameni Ne pr...


2.000 МКД
или предлог цена
02 мај 16:13Iphone Xs

Prodavam Iphone Xs,ekstra zacuvan se e funkcionalno na nego,koristen ...


250 €
или предлог цена
29 апр 20:08Iphone 14 256gb ( Novi )

Se prodavaat iphone 14 256gb novi ne otpakovani. Cena : 830 evra Za ...


830 €
или предлог цена
28 апр 17:20Samsung Galaxy A33 5G

koristen 1 mesec so maska i zastitno staklo kupen od A1 Bez zameni s...


230 €
или предлог цена
28 апр 15:57iphone 8 plus

Iphone 8plus vo odlicna sostojba bez grebnatinka so nova baterija Mo...


199 €
или предлог цена
27 апр 20:27Продавам Samsung Galaxy A9

Продавам Samsung Galaxy A9 6/128 сочуван исто како нов. Телефон за ко...


6.500 МКД
или предлог цена
26 апр 09:47Honor x8

So garancija kutija punac full Bez grebanici 078408696


8.000 МКД
или предлог цена
25 апр 19:56Iphone 13

Se prodava iphone 13 128 gb plava boja bez ni edna grebanica


По Договор
или предлог цена
23 апр 16:05PRODAVAM ALCATEL 2019G

..........PRODADEN VO PRILEPSKO KRIVOGAŠTANI.......... ..........PRO...


1.000 МКД
или предлог цена
21 апр 23:49Samsung Galaxy Y

Se prodava zacuvan Samsung Galaxy Y, raboti na site mrezi.


1.500 МКД
или предлог цена
21 апр 13:03SAMSUNG A04s

...........PRODADEN VO BITOLA........... ...........PRODADEN VO BITO...


6.200 МКД
или предлог цена
14 апр 09:44Honor X8 5G

NOV telefon, ne e koristen 6GB RAM 128GB Memorija AI CAMERA ASPH F...


10.000 МКД
или предлог цена
14 апр 04:06Samsung Galaxy A70

Продавам телефон во одлична состојба


8.000 МКД
или предлог цена
13 апр 21:01zlaten broj

se prodava zlaten boj 076 777 511 pripejd


1.500 МКД
или предлог цена
05 апр 20:28Xiaomi note 10 lite so kutija

Xiaomi note 10 lite so 7G ram. Ode komplet so kutija i maska


9.500 МКД
или предлог цена
05 апр 10:10Huawei P40 Lite

Se prodava Huawei P40 Lite. Telefonot e vo odlicna sostojba so minima...


7.000 МКД
или предлог цена
04 апр 18:15Huawei P40 Lite E

Se prodava Huawei P40 Lite E koristen mesec dena vo odlicna sostojba ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
04 апр 18:14Iphone 11 pro max

Se prodava 11 pro max Telefonot e maksimalno socuvan Face Id raboti T...


По Договор
или предлог цена
03 апр 20:10Samsung Galaxy S21

Се продава Samsung Galaxy S21 Број за контакт: 078 / 482 - 531 Стеф...


380 €
или предлог цена
30 мар 02:35Kupuvam Xiaomi 11t pro 5g

Kupuvam Xiaomi 11t pro samo nov ili mnogu malku koristen, 1 mesec naj...


300 €
или предлог цена
29 мар 11:05Iphone 12 pro MAX 6/128

Iphone 12 pro MAX 6/128 pacific blue EU model full box Battery hea...


630 €
или предлог цена
27 мар 19:37Xiaomi 13 Lite moze zamena za Velosiped ili Samsung ultra

Se prodava nov nekoristen telefon kupen na 10.03.2023 od TELEKOM kup...


28.000 €
или предлог цена
22 мар 01:41Se prodava Iphone 11 pro max vo perfektna sostojba

Prodavam iphone 11 pro max vo odlicna sostojba, tip top kako nov bez ...


420 €
или предлог цена
21 мар 17:48Samsung A12 kako nov

Se prodava samsung A12 vo odlicna sostojba bez nikakvi ostetuvanja so...


6.500 МКД
или предлог цена
21 мар 14:40Iphone 11 Pro Max 64 gb

Iphone 11 pro max silver Rabote na site mrezi 64 gb Extra kako nov...


30.000 МКД
или предлог цена
14 мар 13:14PRODAVAM ALCATEL 3080 4G NOV NEOTPAKUVAN

PRODAVAM MOBILEN TEL ALCATEL 3080 4G,NOV NEOPAKUVAN POEDNOSTAVEN MODE...


1.500 МКД
или предлог цена
03 мар 22:36Alcatel 3080 4G NOV so 2 godini garancija

Prodavam Alcatel 3080 4G NOV nekoristen so 2 godini garancija neukluc...


1.500 МКД
или предлог цена
03 мар 20:35Tcl 10

Nov kontakt 078958585


6.000 МКД
или предлог цена
20 фев 18:00Xiaomi Redmi Note 9 4/128

OS: Android 10, upgradable to Android 11, MIUI 12.5 E Chipset: Media...


6.000 МКД
или предлог цена
18 фев 17:30Xiaomi Redmi Note 8 pro 6/64

Xiaomi Redmi Note 8 Pro OS: Android 9.0 (Pie), upgradable to Android...


6.000 МКД
или предлог цена
18 фев 17:26Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам