Цела Македонија
                   
3073 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SCOTT SCALE 925

Големина “М”


1.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

24 ное 16:32Промовирано

FOR SALE Merida Big NINE 20, Se prodava 2016

Совршен за авантури, Shimano full опрема, чуван во соба. Edition 20...


470 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

17 ное 09:08Промовирано

DELOVI ZA VELOSIPED

Se prodavaat: 1.Pedali platforma ACID, industriski lageri cena ...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Денес 08:37Продавам велосипед Gazelle

Се продава велосипед Gazelle во исправна состојба со 21 брзини.


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 08:36ДЕТСКИ ТОЧАК SCOTT

Продавам детски точак Scott со Shimano опрема. Точакот е исправен.


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 08:35Se prodavaat povekje vidovi(elektricni,mehanicki) velosipedi

Se prodavaat povekje vidovi na velosipedi ( mehanicki i elektricni ) ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:21Rockhopper jumper velosiped EXTRA CENA

Velosipedot e jumper... specialized... Aluminium extra light mnogu le...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 08:11ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД-ТОЧАК МАРКА "ТОТЕМ"-29 ГЕРМАНСКИ ОДЛИЧЕН

ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД-ТОЧАК МАРКА "ТОТЕМ"-29 ГЕРМАНСКИ ОДЛИЧНА СОСТОЈБА ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 07:16SPECIALEZED Rockhoper Expert 29'

SRAM 1x12 suspezija Juddy Air golemina L vozen samo 200km CENA 85...


850 €
или предлог цена
Денес 06:46Rog Sport 1965

Velosipedo e kompletno restavriran i e vo odlichna sostojba. Za povek...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 03:03Cube LDT PRO RACE 29

Cube LDT PRO RACE 29


По Договор
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Денес 00:05TREK 4400

Prodavam velosiped TREK 4400. Poloven vo odlicna sostojba. Sreden kom...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 22:54Продавам КТМ

Велосипедот е во перфектна состојба


1 €
или предлог цена
Вчера 22:37GHOEST VELOSIPED Celosno servisiran

Prodavam velosiped GHOST SPECIAL EDITION Mehanicki vo TOP SOSTOJBA ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:37KTM ultra extra velosiped 2021 model

Prodavam extra KTM Velosiped


1 €
или предлог цена
Вчера 22:37Prodavam EXTRA velosiped KTM model 2021g

Velosipedot e vo extra sostojba mnogu malku vozen KAKO NOV Brzini 3×...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:37Prodavam velosiped RAM vo extra sostojba

Prodavam velosiped RAM vo extra sostojba Gumi 27.5 Ram L Brzini 2×...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:37Velosiped TOP LIFE City Germanski kvalitet

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product/top-life-cit...


14.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 22:32Road bike Cannondale Caad10

full ultegra grupa M-L golemina


600 €
или предлог цена
Гевгелија

Велосипеди

Вчера 22:05Se Prodava Tocak KTM

Tocakot e mnogu socuvan poseduva mnogu oprema sto se gledat po slikiv...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 21:48Road Bike Full Carbon perfekt -Velosiped Tocak

Prodavam Road bike Full Carbon vo izvonredna sostojba 2x10 Advanced ...


780 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 21:39CRESCENT city velosiped Sweden

Velosipedot e so menjac Shimano Alivio 3x8,kocnici so diskovi,28trka...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:06Velosiped so kontra i so 3 brzini

Prodavam 2 zdravi i ispraveni velosipedi bez nikakov problem.Imaat 3 ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:05WINCE elektricen

Wince max Ram m Raboti i so dodavanje gas NOV So polnac komplet ...


530 €
или предлог цена
Радовиш

Велосипеди

Вчера 18:22ELEKTRICNI VELOSIPEDI

Elektricni velosupedi po razlicni ceni Mal bel 280ev Flyer 300 e...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Велосипеди

Вчера 18:22VELOSIPEDI

Velosipedi po ozbor ceni od 4500 do 9000 den


6.000 МКД
или предлог цена
Радовиш

Велосипеди

Вчера 18:22Exstra velosiped

Exstra velosipedi,,vrvni marki,,26,,27.5,,,,28,,,29,,,, samo na ovoj ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:20Се продава нов GHOST Kato Essential 29''

Се продава нов GHOST Kato Essential 29'' неотпакован со гаранција. 0...


43.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
45.000 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 18:11ALUMINIUMSKI VELOSIPEDI SHIMANO OPREMA SO DISKOVI

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product/top-life-26-...


15.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:11Trkacki Velosiped

..


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:07MOUNTAIN BIKE 26"

Prodavam mountain bike marka "RAM" dimenzija 19" so sram menuvaci i s...


22.600 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
22.700 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:40Lepenki za viluska RockShox i Suntour

Lepenki-stikeri za viluska FOX 32,34,36 - 500 den. Rockshox recon -...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:40CUBE Reaction Pro 29er

Продавам велосипед CUBE Reaction Pro 29er во беспрекорна состојба. В...


780 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Вчера 16:54Elektricen velosiped,electricen,електричен Flyer

Многу сочуван електричен велосипед.Може да се вози во неколку режима,...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:50  НОВ ОГЛАС

Нов B-Twin

Се продава нов Btwin бајк, 27.5 нови Митас гуми, XL рам, опрема SRAM-...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:49Velo Rakavici

NOVO !! Belgiski brend Jarface, odlicen kvalitet Mid season - 1000 ...


1.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Вчера 16:42Italijanski Benotto Ram

Se prodava italijanski road frameset ** Taze farban ** Ramka+vilusk...


3.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Вчера 16:42Velosipedi

velosipedi i se za velosipedi Fb.Bike service kavadarci.extra ceni.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Вчера 16:31military swiss bike

ispravna sostojba ,avtenticni 3x205eur.


205 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Вчера 16:30tricikl

izrabotka na tricikli ,cena na tricikl od 400eur.elektricni so 250wat...


430 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Вчера 16:30Velosipedi

Velosipedi vtora upotreba ,servisirani .fb bike service kavadarci


295 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Вчера 16:30velosipedi

Izrabotuvame tricikli,coffee bike,prikolku za velosipedi I razni name...


480 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Вчера 16:30Страна 1 од 77

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам