Цела Македонија
                   
3075 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FOR SALE Merida Big NINE 20, Se prodava 2016

Совршен за авантури, Shimano full опрема, чуван во соба. Edition 20...


470 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

17 ное 09:08Промовирано

SCOTT SCALE 925

Големина “М”


1.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

24 ное 16:32Промовирано

Trinx M1000 Elite 27.5 trkala velosiped/tocak

Se prodava Trinx velosiped 2021 godina vo odlichna sostojba so hidrau...


270 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 ное 20:03TREK XCALIBER 9 2021 + додатна опрема

Се продава одлично сочуванj велосипед TREK XCALIBER 9, 2021 година, г...


57.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
60.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

27 ное 19:53Cube , bike , tocak , velosiped

Cube Ams 120 Full suspension Odlicna sostojba Oprema se gleda na sli...


810 €
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

27 ное 19:35Scott ebike , e-bike , bike , tocak , velosiped

Scott Eride 930 Odlicna sostojba 29 inci trkala M/L Ramka oprem...


2.550 €
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

27 ное 19:35PRODAVAM VELOSIPED "HACKER " SO MEHANIZAM SHIMANO

Se prodava velosiped marka Hacker hood,kupen pred 3 god od prodavnica...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 ное 18:37Velosiped

.


8.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

27 ное 18:22Velosiped CANYON

.


12.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

27 ное 18:22Velosiped WHEELER

.


11.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

27 ное 18:22Alpina caravele

Alpina caravele 3 godini star bez brzini so kontra Telefon za kontak...


8.000 МКД
или предлог цена
27 ное 18:06Velosiped Sintesy Vertigo - Patnicki

Italijanska ramka. Vo odlicna sostojba. 071/235-342


65 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 ное 17:52Velosiped CENIX full-suspension

Vo odlicna sostojba 071/235-342


109 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 ное 17:52Winora Grenada

Zacuvan donesen od Germanija


10.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 ное 16:39SPRICK gmbh

Sprick velosiped Germanija


9.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 ное 16:39Svajcarski velosiped

Super vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 ное 16:10Svajcarski velosiped

Super


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 ное 16:10Velosped kako nov 26" so 18 brzini

Prodavam velosiped kako nov, mnogu malku koristen. So 18 brzini, shim...


4.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

27 ное 15:24PRODAVAM NOV VELOSIPED MERIDA KUPEN OD SETEK

KUPEN E 40.000 denari se prodava za 35000 sostojbata e ista kako od p...


25.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
28.000 МКД
Битола

Велосипеди

27 ное 15:22VELOSIPED "CRESTA" VO ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava velosiped CRESTA vo extra sostojba,svajcarski velosiped so...


180 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 ное 14:23Уникатен модел Gianni Bugno Panther

Уникатен модел на велосипед!Донесен е од Италиа.Брзините напред и наз...


2.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

27 ное 13:58Celosno repariran ROG

Se prodava celosno repariran ROG, so golemina na ram 56, golemina na ...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

27 ное 13:39E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale

E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale Se prodava E-City Bike HE...


760 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 ное 13:33E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale

E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale Se prodava E-City Bik...


960 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 ное 13:33dobar velosiped K.TM

se prodava dobar velosiped ktm gumi 28 dobri road ram .M .mnogu mal...


300 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

27 ное 13:26Canyon mtb 27.5

Canyon mtb 27.5 Golemina 17.5 inci L Oprema DEORE komplet od shifteri...


540 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

27 ное 12:40Pinarello Montello 1989, Columbus SLX

Pinarello Montello 1989, Columbus SLX Комплетно реставриран, нова фа...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 ное 12:29TREK X CALIBER 8 - 2021/29er/L/Roskshok

TREK X Caliber 8 - model 2021,golemina na guma 29'',golemina na ram L...


750 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
790 €
Крива Паланка

Велосипеди

27 ное 12:10Velosiped

Velosipedot e vo super sostojba So 7 brzini KONTAKT:078 236 361


По Договор
или предлог цена
27 ное 12:07Prodavam maski velosiped Max odlicno socuvan

Prodavam maski tocak Max odlicno socuvan. Samo na ovoj broj 078 526 ...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 ное 12:01BMX OUTDOOR

Повеќе инфо! Е Ф Т И Н О Може на вибер: 071/31-66-99


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
27 ное 11:24Booster Plasma Velosiped/Велосипед

Детски велосипед Booster Plasma by Polar во добра состојба,не многу в...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 ное 11:17Karbon

Karbon velosiped ; mozna e i zamena za drug velosiped Ponudete


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

27 ное 11:12VELOSIPED OD SVAJCARIJA 075508988

Donesen od svajcarija pred mn godini no e kako nov so novi gumi orgin...


1 €
или предлог цена
27 ное 11:02PRODAVAM VELOSIPED LEOPARD SPORT SITY SPRINTER 18 SPEED 24''

PRODAVAM VELOSIPED LEOPARD - SPORT SITY SPRINTER HI - TEN STELL FORK ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
5.500 МКД
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

27 ное 10:30Road bike BIANCHI

2x9 kombinacija, 50/34 FSA SORA shifteri I menjachi BIANCHI obrachi...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 ное 09:05Velosipedi od CH

Uvezeni velosipedi od ch


4.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 ное 08:25Pristigna Nova tura velosipedi od svajcarija ceni od 4000

Tocaci Od CH


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 ное 08:25TREK DOMANE AL2

Prodavam Road Bike Trek Domane AL 2 28'Trkalo 56 Ram Novi gumi Bo...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

27 ное 08:07Детски велосипед Scott

Се продава добро сочуван детски велосипед 20 ка марка Scott, со два а...


5.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
Струмица

Велосипеди

27 ное 07:10Velosiped Ortler Chur

Tocakot e vo odlicna sostojba, opremata se gleda na slikite. Golemina...


430 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 ное 02:08MERIDA CROSSWAY

Se prodava Merida crossway 52 ram M/L domakinski vozen so novi gumi.


230 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 ное 00:55Страна 5 од 77

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам