16153 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Novi masini za perenje pod visok pritisok HAWK - Italy

Пумпите на HAWK можат да работат на максимален притисок до 200 бари и...


1 €
или предлог цена
Денес 09:54Промовирано

ОПРЕМА ЗА СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА

Се продава комплет опрема и инвентар за стоматолошка ординација.


1 €
или предлог цена
12 јан 13:00Промовирано

PROFESIONALNA OPREMA ZA HOTELI I RESTORANI HIPOTOMI

PRODAVAME SEKAKOV VID NA PROFESIONALNA OPREMA ZA HOTELI I RESTORANI ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Индустриски машини

27 дек 12:27Промовирано

rabotna masa za elektricar, mehanicar

Prodavam aluminska rabotna masa za elektricar, mehanicar


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дукани и опрема

Денес 12:47MOTOROLA Radiostanica /o/o/ Моторола радио станица

Prodavam radiostanica Motorola so polnac antena i kozna futrola, moze...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Денес 12:46MOTOROLA RADIOSTANICA

Prodavam Motorola radiostanica GM360 pogodna za bazna stanica vo t...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Денес 12:46staklenca i kapacki za retrovizori site modeli avtomobili

se prodava retrovizori i staklenca kapacki i zmigavci za site vidovi ...


6 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 12:42retrovizori novi za lada niva golemi i mali

se prodava retrovizori golemi i mali za lada niva dostava po kargo n...


349 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 12:42Moler-Gletuvanje

За нас почитувани бојадисувањето е уметност. Професионално молеро-фар...


40 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Занаетчиска дејност

Денес 12:36Циркулар, cirkular

Циркулар во исправна состојба со трофазен мотор. Цена по договор! 0...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:33Korpi

korpi za bager: 1.korpa za golem bagerO&K-RH6, 1,30m3 2.korpa za sk...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

Денес 12:27PRODAVAM PLASTICNI GAJBI g

gajbite mozat da se koristat za za sekakva namena ise so zleb za da n...


5 МКД
или предлог цена
Денес 12:02AC / DC STRUJNA KLESTA MASTECH ednonasocna i naizmenicna

Novi neotpakuvani vo kutija STRUJNI KLESTI, digitalen instrument, uni...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 11:59MINI DIGITALNA VAGA MERI 200 GRAMA SO PRECIZNOST 0.01 GRAMA

Prodavam mini digitalna vaga meri 200 grama so preciznost od 0.01 gra...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 11:57Elek. Pila 2200w PARKSIDE

Elektricnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina ...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:55Prodavam masini za dekarbonizacija na vozila

Prodavam masini za dekarbonizacija na vozila


1 €
или предлог цена
Денес 11:48Pecka za plastificiranje

Pecka za plastificiranje/ Susenje za podetalni informacii tel ...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Индустриски машини

Денес 11:40KLESTA ZA LIM 750kg

klesta za lim odlicna 750kg cena 120e info na viber 079353307


120 €
или предлог цена
Денес 11:34Otstapuvam kompanija so dve vozila za prevoz na patnici

Otstapuvam kompanija osnovana vo 2016g za prevoz na patnici so licenc...


4.990 €
или предлог цена
Денес 11:33DIZNI 1.0 CO2/TIG pogolem broj

DIZNI 1.0 VO POGOLEM BROJ CENA 40den mozit i na golemo poveke inf 079...


40 МКД
или предлог цена
Денес 11:33SUPERPLASMA 60/3 -TELWIN

SUPERPLASMA 60/3 -TELWIN plasma cutting sistem telwin ispravna povek...


750 €
или предлог цена
Денес 11:33TIG/CO2/aparati zavaruvanje

uvoz na sekakov vid na aparati za zavaruvanje po povolna cena profesi...


300 €
или предлог цена
Денес 11:33AC DC CEM/150/ zavaruvanje

CEM T150 AC DC tig е машина за заварување е машина за лачно заварувањ...


750 €
или предлог цена
Денес 11:33TRANSTIG /FRONIUS-2000

trans tig 2000 FRONIUS DC 200amp so pistol kako nov extra cena za ke...


450 €
или предлог цена
Денес 11:33MANOMENTRI NOVI /zavaruvanje/co2/ac dc

manomentri vo pogolem broj novi neupotrebuvani.cena 50e parce. 079353...


50 €
или предлог цена
Денес 11:33DIZNI/CAURI/KERAMIKA/ZAVARUVANJE

DIZNI -1.0 cena40 den CAURI-cena 100 den KERAMIKA- cena 30den difoser...


60 МКД
или предлог цена
Денес 11:33zavaruvanje/pistol so ladenje/co2/ac dc/inoks

nov pistol so ladenje 4/30metra crevo dolzina cena 100e info na vib 0...


100 €
или предлог цена
Денес 11:32MASA ZA APARATI UNIVERSAL

masa za aparati za varenje univerzal vo pogolem broj dolzina 4/20m-15...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Работилница и Алатник

Денес 11:32PRO WELD 364 s/2 ac dc pro

profesionalen ac dc aparat 400ampera so ladenje kako nov malko korist...


1.500 €
или предлог цена
Денес 11:32USB Mikroskop

Se prodava nov mikroskop, so site dodatoci (instalaciono CD, stalak ...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:31Инокс опрема, inox, mijalnici, vitrina, mikser, konvektomat,

Сопствено производство и изработка на севкупен асортиман за прехранбе...


1 €
или предлог цена
Денес 11:29Udarna Strafilica MILWAUKEE FUEL M18FHIWF12-502X **KOMPLET**

Strafilicata e kako NOVA. Doaga komplet set od 2 baterii 18V/5Ah so F...


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 11:29vafli vafla вафла вафли професионални производи

Професионални палачинкари за вафли, различни форми, одличен квалитет ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:29vafli, babl, bubble waffle, vafla, бабл

Професионални палачинкари за вафли, различни форми, одличен квалитет ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:29Машини (мелници) за кафе

Продавам 2 машини за мелење на кафе VAPA Tip A - Чачак капацитет 50...


2 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Денес 11:24Elektrostatsko farbanje na metalnii aluminiumski proizvodi

Tehno-Zastita e firma koja od 1999godina , Koja pravi uslugi za elek...


1 €
или предлог цена
Денес 11:21БИОХУМУС 100% ОРГАНСКО ЃУБРИВО

БИОХУМУС е високо квалитетно органско ѓубре добиено од арско ѓубре со...


10 МКД
или предлог цена
Денес 11:09Kupuvam Evro paleti

kupuvam paleti Evro dimenzija 80×120 Bitola i okolinata


По Договор
или предлог цена
Денес 11:06Brother P-Touch 1280–printer za etiketi—nov nekoristen

Printerot e nekoristen. go dobivate gratis so 2 dodatni toneri so eti...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:02Masine za plasticne case

Komplet masine za proizvotstvo na PP plasticni casi Extruder za d...


65.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
66.000 €
Денес 10:54Racen abrihter maffel

Maffel abrihter 17 sm noz. Mnogu malku koristen. Kontakt tel. 070879...


700 €
или предлог цена
Денес 10:46Buka parena talpa i daska

Prodazba na parena buka extra klasa bez cvor 100% cista. Kontakt tel...


11.111 €
или предлог цена
Денес 10:46Orev

Se prodava orev paren i suv, razlicni dolzini i sirini. Kontakt tel. ...


111.111 €
или предлог цена
Денес 10:46Страна 1 од 404

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам