Цела Македонија
                   
706 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani Dojran - Vila Mario

Izdavame apartmani i studia vo centralno podracije na Star Dojran, 30...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Апартмани

17 сеп 15:41



Се издаваат соби до хотел Гранит Охрид

Се издаваат студија во Долно Коњско Телефон 078/281-655


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 сеп 13:10



Се издава апартман во Љубаништа-Охрид

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naoga na glavniot pat naspro...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 сеп 10:44



Se izdava apartman vo Ljubanista za 5 osobi - Ohrid

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naogja na glavniot pat naspr...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 сеп 10:44



Lux studia-apartmani Jovan strog centar do postata so garaza

Apartmanite Jovan-novi, luksuzno opremeni, locirani se vo najstrogiot...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 сеп 10:26



DI ANGOLO Apartmani- Perfektna lokacija, luksuzno opremeni.

🏘 Apartmani Di Angolo, sovrseno mesto za prestoj vo centarot na gra...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 сеп 20:32



Sobi so kupatilo, terasa i pogled na ezero Ohrid

СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ на web: https://ohridlakeview.gdenamore.com/ Студ...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 сеп 19:59



Apartmani za izdavanje vo centarot na Ohrid - Villa Luna

OD 30 DEKEMVRI DO 02 JANUARI E IZDADENA! ОДБЕРЕТЕ НОВО ,ЧИСТО СО...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

14 сеп 16:46



Garsoniera- Studio Apartman vo najstrog centar na Ohrid

Se izdava kompletno opremen Studio Apartman ( kablovska TV, bezzicen ...


1.990 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

14 сеп 13:00



SE IZDAVA VIKENDICA VO LJUBANISTA

SE IZDAVA VIKENDICA VO LJUBANIŠTA SO PREKRASEN POGLED NA OHRIDSKOTO E...


2.990 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

14 сеп 13:00



Издавам стан

APARTMAN SO DVE SPALNI DNEVEN PRESTOI KUNJA TERASA WFI KAB.TV.PARKING...


11.111 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

12 сеп 18:20



Apartmani / Villa Kiril / Dolno Konjsko, Ohrid

Телефон: 071 563 484 (Кате) Се издаваат апартмани во Долно Коњско....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 сеп 10:24



Приватно сместување апартмани - Маркоски

Се издаваат апартмани, студиа и соби кај градската болница, на ул. Мо...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 сеп 18:41



Sobi i apartmani Ohrid Konjsko

Se izdavaat sobi i apartmani vo Konjsko vo sklop na restoran Grne ras...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 сеп 16:51



Villa Marija

Издавам реновирани апартмани и соби на 300m од плажата Метропол. *В...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 сеп 14:46



STUDIA VO OHRID

Se izdavaat dve trokrevetni studio-apartmani i edno cetirikrevetno st...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 сеп 12:10



APARTMANI STUDIJA PALOSKI

Izdavam dobro uredeni apartmani studija. Raspolagam so 2 trokrevetni...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 сеп 13:28



APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

08 сеп 10:37



Apartman Ohrid Sv.Stefan

Се изнајмува комплетно опремен апартман во Охрид - Св. Стефан. Ап...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 сеп 16:34



Apartmani studia sobi vo Ohrid

Се издаваат апартмани, студиo и соби кај градската болница, на ул. Мо...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 сеп 09:38



APARTMAN OHRID АПАРТМАН ОХРИД

Izdavam kompletno opremen apartman vo Ohrid na prizemje , potpolno z...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 сеп 10:06



⭐⭐⭐ APARTMAN OHRID АПАРТМАН ОХРИД⭐⭐⭐

Издавам комплетно опремен АПАРТМАН- стан во куќа потполно засебен 2...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 сеп 09:10



Villa " Vera " Pestani

Apartmanite se opremeni so spalna soba dvo krevetni, tro krevetni i ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 сеп 20:24



Студија во центар на Охрид позади охридска банка

Studijata se opremeni so posebno WC,TV,internet,Mini kujna,dvorno me...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 сеп 11:03



Apartmani vo Pestani Ohrid

Amelia Accommodation se naoga na samo 20m od ezerskiot breg, vo Pes...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 сеп 19:36



Se izdava kamp bungalovOhrid

Na 20m od plaza i blisku do carsijata kapacitet 5 lica 075498450


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 сеп 11:51



Ohrid centar izdavam apartman

Ohrid centar na Jane Sandanski vo blizina na Valentino iz...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 сеп 22:03



Kukunesh apartmani Ohrid

Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улиц...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 сеп 13:16



APARTMANI!!!

Izdavam apartmani vo struga vo blizina na ezerot !!!


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

02 сеп 13:08



Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani

"Villa Daniel" s. PESTANI Ohrid vi nudi odlicen i prekrasen smestaj A...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 20:10



Apartmani Studia "Villa Daniel"

Villa Daniel izdava Apartmani, Studia (sobi) vo s. PESTANI so prekras...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 20:10



Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani

Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani vi nudi novi Apartmani i Stud...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 20:09



Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani

"Villa Daniel" Pestani vi nudi prekrasni novi i opremeni Apartmani i ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 20:09



APARTMANI CENTAR OHRID

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 16:47



Kukunesh apartmani Ohrid

Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улиц...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 10:49



se izdava vila na berovsko ezero

Se izdava vila na Berovsko ezero. So dva apartmani so posebni vlezovi...


1 €
или предлог цена
Берово

Апартмани

31 авг 21:25



Kukunesh apartmani Ohrid

Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улиц...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

31 авг 20:20



Apartmani " Studia Daniel" Pestani

Apartmani "Studia Daniel" Pestani vi nudi prekrasni novi i opremeni S...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 авг 14:46



44 Villa - апартмани во центарот на Охрид, сопствен паркинг

Во тивка, пријатна и мирна околина, 44 ВИЛА е лоцирана на само 7 мину...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 авг 15:35



Апартмани А ргироски центар Охрид

Се издаваат апартмани на кеј во Охрид, со сопствено купатило, кујна, ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 авг 12:09



Страна 7 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам