Цела Македонија
                   
702 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani

"Villa Daniel" s. PESTANI Ohrid vi nudi odlicen i prekrasen smestaj A...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 20:10Apartmani Studia "Villa Daniel"

Villa Daniel izdava Apartmani, Studia (sobi) vo s. PESTANI so prekras...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 20:10Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani

Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani vi nudi novi Apartmani i Stud...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 20:09Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani

"Villa Daniel" Pestani vi nudi prekrasni novi i opremeni Apartmani i ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 20:09APARTMANI CENTAR OHRID

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 16:47Kukunesh apartmani Ohrid

Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улиц...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 сеп 10:49se izdava vila na berovsko ezero

Se izdava vila na Berovsko ezero. So dva apartmani so posebni vlezovi...


1 €
или предлог цена
Берово

Апартмани

31 авг 21:25Kukunesh apartmani Ohrid

Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улиц...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

31 авг 20:20Apartmani " Studia Daniel" Pestani

Apartmani "Studia Daniel" Pestani vi nudi prekrasni novi i opremeni S...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 авг 14:4644 Villa - апартмани во центарот на Охрид, сопствен паркинг

Во тивка, пријатна и мирна околина, 44 ВИЛА е лоцирана на само 7 мину...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 авг 15:35Апартмани А ргироски центар Охрид

Се издаваат апартмани на кеј во Охрид, со сопствено купатило, кујна, ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 авг 12:09APARTMAN TRPEJCA

apartmanot 1 se naogja vo centarot na seloto na samiot parking raspol...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 авг 10:55Stan za 2 lica vo Centar na Ohrid

Se izdava stan za 2 osobi vo strog centar na Ohrid. Ima dupol krevet...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

29 авг 08:05Apartmani "Studia Daniel" Pestani

"Studia Daniel" Pestani vi nudi prekrasni novi i opremeni Studia ( so...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 авг 15:39Odlicni Apartmani vo Ohrid

Prekrasni Apartamani, 150m od ohridskoto krajbrezje. Pogled na stadi...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 авг 11:34Апартман, стан, куќа за изнајмување, apartman, stan, kuka.

Во близина на Женска плажа.


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

26 авг 16:55APARTMAN OHRID so 2 SPALNI SOBI АПАРТМАН ОХРИД

Издавам комплетно опремен АПАРТМАН- стан во куќа потполно засебен 2 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 авг 16:41APARTMANI OHRID

IZDAVAM APARTMANI VO OHRID


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 авг 11:40Se izdavaat "Studia Daniel" Pestani

"Studia Daniel" Pestani vi nudi prekrasni novi i opremeni Studia (sob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 авг 20:16Apartmani "Studia Daniel" Pestani

"Studia Daniel" Pestani vi nudi novi opremeni Studia (sobi) koi raspo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 авг 20:15Se izdavaat sobi vo centar kaj pazarot vo samata carsija

Sekoja od sobite raspolaga so: sopstveno kupatilo tv i wifi. Sobite s...


123 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

25 авг 14:05Студио во Љубаништа

Се издава студио во Љубаништа


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 авг 13:43Се издава апартман во Љубаништа

Се издава апaртман во Љубаништа комплет спална , детска плус дневна...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 авг 13:43STAN NA SAMIOT KEJ STUDIO 3 BOBAN

SE IZDAVA STUDIO 3 SE NAOGA NA SAMIOT KEJ UL MARSAL TITO, IZMEG...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 авг 09:23APARTMAN-STAN pozadi hotel Milenium

Izdavam aprtman vo Ohrid. Za 5 osobi so dve spalni sobi. Golema teras...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 авг 21:53APARTMAN VO OHRID DO HOTEL DIPLOMAT-OHRIDATI

Apartmanot e 41m2 za 5 osobi. Dve spalni so kujna. Golema terasa na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 авг 21:53Apartman Tine Ohrid- Centar

Луксузен апартмана во центар на Охрид, на само 2 минути од езеро, ко...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

22 авг 13:00Се издаваат апартмани и соби

Вила Cherry се наоѓа во мирната и тивка населба Езерски лозја во Стру...


25 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

22 авг 12:27Apartmani vo Ohrid, Peshtani

Се издаваат нови апартмани во туристичката населба Пештани на брегот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

22 авг 10:18Izdavam Apartmani(Studio)

Kompletno opremeni aparmani so kablovska TV, wi-fi Internet, sopstven...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 авг 12:37Se izdava ubav familijaren apartman vo Ohrid

Se izdava ubav familijaren apartman za 4 lica vo Ohrid(moznost 5 lic...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 авг 02:32IZDAVAM APARTMAN VO OHRID 55m2

IZDAVAM APARTMAN ZA TURISTI VO OHRID 55m2 SPALNA KUJANA DNEVNA KUPARI...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 авг 15:49Se izdava Apartman vo Struga

Kapacitet max 4 lica


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

20 авг 12:50Izdavam aprtman vo Struga

Se izdava apartman vo Struga. Se naogja na prizemje so svoe dvorce. M...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

20 авг 08:41Privatno Smestuvanje vo Ohrid STUDIO 2

izdavam studio na tivka i mirna lokacija vo ohrid vo neposredna b...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 авг 07:34Apartmani vo selo Trpejca

Se izdavaat dva apartmani vo s.Trpejca, na samiot breg na Ohridskoto ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 17:09Апартман во стариот дел на град Охрид

Апартманот е лоциран во стариот дел на градот Охрид, над Античкиот те...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 17:08Apartmani, APARTMAN pozadi hotel Milenium

Cetiri apartmani za po 3, 3,5 i 7 osobi pozadi hotel Milenium na 250m...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 13:27Apartman vo Ohrid

Apartman so dve spalni sobi,kujna,wc,terasa. Pogoden za dobar odmor.


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 13:27APARTMAN SO DVE SPALNI ZA 7 OSOBI

Apartman za 7 osobi so dve spalni sobi,odvojana kujna,golema terasa n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 13:26Страна 8 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам