Цела Македонија
                   
702 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam APARTMAN-APATRMANI pozadi hotel Milenium i Hotel Dip

Apartmanite se pozadi hotel Milenium, so kapacitet za 5 lica za 7 lic...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 13:26IZDAVAM APARTMAN-STAN

Aprtmani vo Ohrid pozadi hotel Milenium. EDNIOT E ZA 6 OSOBI, DRUGIOT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 13:26APARTMANI OHRID

IZDAVAM APARTMANI VO OHRID


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 11:04Кампување во Љубаништа

Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и ку...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 10:52Privatno Smestuvanje vo Ohrid STUDIO 1

iznajmuvam studio opremeno so francuski lezaj, + edinacen kre...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 08:22Apartmani i studija za izdavanje Ohrid

Вила Blue Sky I.L. има за издавање 4 апартмани и 13 студија. Вон-сезо...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 01:43Apartman Mirko- centar

SLOBODEN OD 15 AVG.Izdavam apartman vo Ohrid vo centar do HALK BANK...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 авг 16:20“VOLINA”-Rooms&Apartments

Se izdavaat 12 kompletno opremeni apartmani i sobi vo struga. 50 met...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

18 авг 13:00Super opremeni studia apartmani so pogled na ezero

Kompletno opremeni studija i apartmani, na 10 min. peski od plaza i O...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 авг 10:31APARTMANI-TRIFUNOVSKI

Izdavam tri studija ...sopstveno kupatili..kujna..parking..wi-fi... ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 авг 14:14rooms apartments center ohrid

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


2 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 авг 12:15Se iznajmuva Studio OHRID

Studio za iznajmuvanje so sopstveno kupatilo, WIFI, MAXTV, Obezbeden ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 20:17Se izdava vila vo Ljubanista

se izdava vila vo vikend naselba vo selo Ljubanista.So 3 spalni sobi,...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 20:17OHRID APARTMANI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 15:16Aпартман 100м од езеро-комерцијална банка

Две соби на спрат ,(спална соба со тераса и соба со лежај и кујна) хо...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 12:10NAJ apartmani za NAj cena vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centarot na gradot, vo mirna i tivka ulick...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 11:51Apartmani, Studia - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 11:51Се издава апартман во Пештани

Се издава апартман во Пештани со посебна дневна и спална + тераса. Ко...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 11:12ODLICEN APARTMAN EMI- STARA AVTOBUSKA

Stanot se naogja vo strog centar, stara avtobuska, nad NLB Banka, na ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 10:14Apartmani i sobi Ohrid

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 09:32IZDAVAM APARTMAN 20 EU OD DEN

Apartmanot-stanot se naoga do gradska bolnica Ohrid vo nova zgrada ,a...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 08:20APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSK...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 авг 18:37ЕТНО ВИЛА ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ

(тел.за контакт 070 770 611)------Етно Вила,,Самовила,,е објект граде...


1.500 МКД
или предлог цена
Делчево

Апартмани

15 авг 17:02Eftini apartmani na sama plaza, prekrasno!

Aprtmanite se naogjaat na glavna ulica i odma na samata plaza. Raspol...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Апартмани

15 авг 13:54APARTMANI VO OHRID

se izdavaat apartmani vo naselba Raca na 1.5 km. od centarot na Ohri...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 авг 13:13Apartmani Slavica i Marce

SE IZAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 6 DO 10 OSOBI KAJ NOVATA AVTOBUS...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 авг 11:30Izdavam apartmani vo Ohrid

Izdavam kompletno opremeni apartmani!!! Dvokreveten, i trokreveten s...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 авг 10:38Апартмани и соби Охрид

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 авг 08:21GARSONJERA SOBI I STUDIA EXTRA POVOLNO

Garsonjerata se naoga vo naselba Biljanini Izvori 15 minuti peski do ...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

14 авг 15:38Apartmani

Apartmani vo Ohrid ekstra povolno , dve spalni so posebni kuptila ,za...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 авг 16:08Apartman ,,VERA,,-STROG Centar

Se izdava aпартманот ,,ВЕРА,, Sе наоѓа во Строг Центар на градот, во ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 авг 11:09Апартман ,,СИМОНА,, -Центар

Апартманот ,,СИМОНА,, се наога во Центарот на градот (во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 авг 11:09Apartmani vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 авг 09:53APARTMANI STRUGA

Se izdavaat apartmani vo Struga, vo neposredna blizina na detskoto o...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

12 авг 13:55Apartman - Struga

Se izdavaat novi apartmani vo Struga, za 2-4 osobi, vo blizina na ...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

12 авг 13:55Апартман за 2 особи во строг центар на Охрид, со паркинг

> Се издава апартман во централно градско подрачје во близина на глав...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 авг 21:41SE IZDAVA APARTMAN RAFTO VO OHRID KAJ BILJANINI IZVORI

SE IZDAVA APARTMAN KAJ BILJANINI IZVORI,CELOSNO OPREMEN,KUJNA DVE SPA...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 авг 13:00АПАРТМАНИ ROOM 88

МЕСЕЦ АВГУСТ, НАЈДОБАР ЗА ОДМОР, ВО НАЈДОБРИТЕ СТУДИЈА ВО ГРАДОТ ДОСТ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 авг 12:35Apartmani Ace

Се издаваат луксузни Апартмани во населбата Елешец до самиот брег на ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 авг 21:27Викендица во Љубаништа

Се издава вила во викенд населба Љубаништа.Вилата поседува дневна соб...


50 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 авг 21:03Страна 9 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам