Подкатегорија:
                   
59 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vodovod vodovodzija vodoinstalater odzatnuvanje

Se vo vrska so vodovod, odvod I elektrika; popravka na sporeti, cist...


1 €
или предлог цена
11 мај 08:43Промовирано

Vinkler/ vinkluvanje/ elektromotori/ elektro motori/ винклер

Поправка на хидрофори, компресори, пумпи, вентилатори, млинови, музач...


1 МКД
или предлог цена
05 мај 07:52Промовирано

Склопување - Составување на Мебел - Sklopuvanje na Mebel

Услуга за склопување, составување и монтирање на мебел како, плакари,...


600 МКД
или предлог цена
08 мај 18:37Сервисирање на венецијан ролетни и вариолајт завеси

Сервисирање на венецијан ролетни и вариолајт завеси


31 јан 13:22Tapaciranje Mebel -VALE

-Tapaciranje na sekakov vid mebel (spalni,kreveti, stolovi..) -Izrab...


500 МКД
или предлог цена
11 јан 17:12TRANSPOT MONTAZA PRESELBI NA SEKAKOV VID MEBEL !!!

Vrsime : Transport ,Selidbi , Montaza, Demontaza na sekakov vid mebel...


29 дек 20:16Mestenje sharki na plakari.

Ми треба некој што има искуство со затегање т.е. местење на шарки на ...


500 МКД
или предлог цена
29 дек 15:29FOTELJI so perli

-Izrabotka na detski fotelji, fotelji od perli (za deca i vozrasni) ...


2.000 МКД
или предлог цена
05 дек 16:55Tus kabini zavaruvanje туш кабина заварување

Tus kabini zavaruvanje.


02 дек 09:40STOLARSKI USLUGI

IZRABOTUVAM KUJNI I PLAHARI I MOZNA E POPRAVKA NA STAR MEBEL I OKOV...


300 МКД
или предлог цена
30 јул 00:07Tapaciran mebel

Izrabotka na tapaciran mebel po vadha ideja i zamisla, tapacirani sep...


17 јул 12:17Tapaciranje tapetar mebel

Vrsime tapaciranje i komletno servisiranje na: -kancelariski mebel ...


100 МКД
или предлог цена
10 мај 11:38TAPACIRANJE NA MEBEL I IZRABOTKA NA NOV

TAPACIRANJE NA MEBEL I IZRABOTKA NA NOV


1 €
или предлог цена
22 апр 21:44TAPACIRANJE NA MEBEL I IZRABOTKA NA NOV

TAPACIRANJE NA MEBEL I IZRABOTKA NA NOV


1 €
или предлог цена
22 апр 21:35ТАПАЦИРАЊЕ НА МЕБЕЛ ПО ПОВОЛНА ЦЕНА

Тапацираме секаков вид на мебел


1 €
или предлог цена
10 јан 20:02Tapaciranje mebel

Tapaciranje i pretapaciranje na sekakov vid na mebel Telefon za kon...


По Договор
или предлог цена
24 фев 08:08Popravka na vasiot namestaj

Vrsam popravka na vasiot namestaj ( garnituri , kauci , lezai , plaka...


По Договор
или предлог цена
17 фев 23:03Замена на клап шарки

Zamena klap šarki na kujni i plakari. -Pri ošteteni klap šarki ili d...


99 МКД
или предлог цена
10 сеп 08:50Izrabotuvanje na mebel

Kujni, dneven program, predsobja, plahari, komodi, izrabotka po merka...


1 €
или предлог цена
13 авг 17:55Изработка на секако вид мебел

Изработка на секако вид мебел од иверка, медијапан и дрво, кујни, пла...


По Договор
или предлог цена
09 јул 17:50Farbanje i restavracija na sekakov vid mebel

Farbanje po povolni ceni od m2 so site vidovi na boi poliuretanski ma...


25 €
или предлог цена
28 мај 21:29Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам