Цела Македонија
                           
65725 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава паркинг простор во зграда спроти машински фак.

Се продава паркинг простор од 18 m2 под зграда спроти машински факулт...


10.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

16 јан 22:43Промовирано

Se izdava objekt

Se izdava objekt vo Kicevo.Objektot e lociran 1,5km od centarot na Ki...


1 €
или предлог цена
11 јан 15:57Промовирано

Se prodava luksuzno namesten stan vo Micurin

Se prodava stan od 77m2, vo Michurin na samo 600m do centar - 4ti sp...


113.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

11 јан 10:01Промовирано

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПРИПОР

Се продава куќа во Припор на одлична локација, со извонреден поглед к...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 01:24Se prodava stan 50 m2 Pripor Skopje

Stanot e vo odlicna sostojba. Ima WC i kupatilo zaedno, peralna, spal...


49.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 01:16PLAC VO GORNO SONJE

Se prodava plac vo Gordno Sonje


27 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 01:12PLAC VO SOPISTE

Se prodava plac vo sopiste tel za kontakt: 077-710-846


55 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 01:12ITNO SE PRODAVA KUKJA

Се продава куќа на 3 ката со вкупна површина од 200 м2, на вкупен пл...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Денес 00:58Se prodava 300 m2 plac blisku Podgorka

Se prodava 321 m2 plac vo blizina na fabrikata Podgorka, nasproti AS ...


50 €
или предлог цена
Денес 00:58Нива и Зграда

К.П 941. дел 1. класа 3. површина 4800 м² Сл: Аджиматово. Oпштина: ...


5.000 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 00:52PRODAVAM STAN NA ODLICNA LOKACIJA

Stanot ima odlicen raspored.2 spalni.Golema dnevna so trpezarija i ku...


68.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 00:50Stan vo zavrsna faza vo n.Michurin na samo 1.9km do plostad

Trosoben stan vo gradba, rok 31mart 2021 so imoten list, 56m2, na 2 k...


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.300 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 00:42Плац во близина на Јока и Жикол

Атрактивен плац до пат од лево и десно граничи со стамбени објекти ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 00:29Две куќи во центарот на градот во пакет

Се наоѓаат во централно градско подрачје, зад фурна Плетварец, Две п...


77.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
77.777 €
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 00:28Vlae baraka 55m2 NE E VO PATEKA

Vo Vlae se prodava baraka renovirana vnatresno i nadvoresno, osven k...


57.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 00:21Se prodava kuca vo Lokalitet Serava

Se prodava kuca so sredeni dokumenti i cist imoten list lokalitet Ser...


125.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 00:18Ponova zgrada 46 m2 so SPALNI 2

Vo Gjorce Petrov vo blizina na uciliste i gradinka ponova zgrada st...


39.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 00:18Тафталиџе Taftalidze NOV so МЕБЕЛ

Тафталиџе, на ул.Прашка се продава одличен стан користен само неколку...


61.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 00:17Gjorce Ponov 2 SPALNI

Ponov stan na 1 kat So 2 spalni Istok Sloboden parking pred zgrada...


39.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 00:17К.Вода K.Voda 44 m2 so SPALNA

Na odlicna lokacija vo K.Voda stan so edna spalna- ubav raspored na...


46.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 00:17Најпрометно ЌОШЕ во кругот на фабриката МЗТ

Најатрактивен повеќенаменски деловен простор на ПРВА КАПИЈА спроти КИ...


600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 00:16Магацин во кругот на фабриката МЗТ

Магацин 240 м/2 во кругот на фабриката МЗТ на Прва Капија, прва зград...


550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 00:16Магацин во кругот на фабриката МЗТ

Магацин во кругот на фабриката МЗТ на ПРВА КАПИЈА спроти КИА и ЕЛЕКТР...


1.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 00:15Канцеларии+изложбен простор во кругот на МЗТ фабриката

Деловен простор по високи станарди на ПРВА КАПИЈА спроти КИА и ЕЛЕКТР...


1.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 00:15Дуќан на пазарот БИСЕР-АЕРОДРОМ со два влеза

Дуќан на многу прометно место на самиот ПАЗАР БИСЕР-АЕРОДРОМ.Погоден ...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 00:15Se prodava kukja Vo naselba Przino

prodavam kukja na odlicna lokacija ima pogled kon vodno i kon centa...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:52Se Prodava niva so povrsina od 13000m2 vo.s.Dolna Bela Crkva

Se prodava niva vo s.Dolna Bela Crkva - Resen so povrsina od 13000m2 ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:45Se prodava dukjan vo Centar, Skopje

Dukanot se naoga na ul.Dame Gruev strog Centar, vo neposredna blizina...


250.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 23:43Se prodava dukan vo Centar/ Се продава дуќан во Центар

Dukanot se naoga na ul.Dame Gruev strog Centar, vo neposredna blizina...


250.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 23:43DNEVNO GARSONJERA VO CENTAR-800 den

se izdava namestena garsonjera kaj ramstor za dneven odmor 800 den a ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Вчера 23:40Плац Стопански двор ОБИКОЛНИЦА Plac Stopanski Dvor OBIKOLNIC

Nad kluckata kaj Stopanski Dvor - obikolnica. Nameneto za kompleksni ...


33 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:30SE IZNAJMUVA STAN vo TAFTALIDZE 2

Се изнајмува стан во Тафталиџе ,кај последна 24 ка,во нова зграда со ...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:18SE IZDAVA ATRAKTIVEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR, RAMSTOR

* ШИФРА 4713 Импулс агенција за недвижности издава атрактивен двособ...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:10Se prodava kukja vo Kocani

Kukjata e na ulica Vita Pop Jordanova 42a. Ima podrum, prizemje i dva...


88.000 €
или предлог цена
Кочани

Куќи / Вили

Вчера 23:08Nov nevselen stan vo Gjorce

Se prodava Nov nevselen stan vo Gjorce Petrov kaj stadionot, 77 m2 so...


920 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 23:05Куќа на цвеќето на АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА Нас. Ченто

Се продава плац на атрактива локација со две засебни куќи на ул.Сава ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:05Се продава куќа близу болница

Kukata se naoga na samo 5 do 6 minuti do bolnicata vo kukata momenta...


19.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:02Kuka vo Kolonija

Prodavam del od kuka vo Kolonija, so poseben stranicen vlez, poseben ...


38.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:01Se prodava dukan 26m2

Kontakt 075 207 097 Se prodava dukjan 26m2, komplet opremen so raf...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Дуќани

Вчера 23:01PRODAVAM STAN VO CENTAR

Prodavam namesten stan 83m2+ 5m2 terasi, pozadi univerzalna sala do z...


105.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:59KUKJA, VIKENDICA, VILA

Prodavam kukja na super atraktivna lokacija vo s.Tearce.. mesnost Big...


По Договор
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

Вчера 22:59Zidana baraka vo suto orizari

Prodavam zidana baraka vo suto orizari 50m' i dogradba, dvor 350m',g...


1 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:51SE PRODAVA - SE IZDAVA OBJEKT

Se prodava - Se izdava objekt vo poranesna fabrika BILJANA. Objektot...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:44Страна 1 од 1644