Прилеп
                           
255 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа Варош Прилеп

Повеќе инфо на 078 223 826 Александар Повеќе инфо на 078 223 826 Але...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 16:50Се продава две кујќи на 11 ти Октомври бр 155

Се продава две кујќи на 11 ти Октомври бр 155 едната е 170 m2+ 40 ква...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 15:56Se prodava stara kuka vo centar na Prilep

Se prodava stara kuka vo centarot na Prilep so odlicna lokacija na ad...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 13:00Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа во Прилеп на одлична локација во центарот на градот....


70.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 11:35Хитно ,вселива куќа

Хитно се продава веднаш вселива куќа ,со голем и уреден двор, на добр...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 08:20SE PRODAVA DVOSPRATNA KUKA VO PRILEP STROG CENTAR

PRODAVAM PLAC VO CENTAR NA PRILEP OD 400 M2. CENA NA PLACOT E 500 EVR...


10 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 07:01Mesto vo strog centar na Prilep od 360 kvadrati

Se prodava mesto vo strog centar na Prilep od 360 kvadrati so stara g...


250.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 00:09kuka.kujca.

kuka.stan mozi iznajmuvamje za magacin kancelarija se po dogovor


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 19:39Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“

Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“ 42 во При...


47.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 12:36Se Prodava Kuka

Se prodava kuka na ul.Maksim Gorki br.122 vo Prilep.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 09:02Vednas Vseliva Kujka (Renovirana)

Se Prodava Vedsna Vseliva Kujka 62m2 100m2 dvor 42m2 garaza so plo...


22.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 08:17Се продава КУЌА во ПРИЛЕП

Се продава куќа на 2 спрата, со 4 опремени спални соби, со два салони...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 07:13Se prodava kujca vo Prilep

Се продава куќа во Прилеп, Марино маало, на два спрата по 110 квадрат...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 00:18СЕ ПРОДАВА KUЌА НА ул.11ТИ ОКТОМВРИ 186

INFORMACII ZA KUJKATA NA BROJ 075 205 804 DRAGAN KUJKATA SE NAOJGA VO...


31.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 авг 17:27Se prodava kukja

Se prodava kukja vo blizina na h.,, Kristal Palas". Mob. 071 278 247


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 авг 17:29Куќа , постара градба на убава локација.

Куќата се наоѓа на улица Нада Циривири бр 7. Севкупно околу 190 квадр...


29.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 авг 15:50Se izdava sprat od kujka 120 m2

Se izdava nov,ne vseluvan namesten sprat od kujka vo naselba Tipski v...


550 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 авг 08:18Куќа во типска насрлба

Се продава куќа во типска населба. Деловено простор 200м2 и и два сп...


200.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 авг 21:46Se iznajmuva kuka

Se iznajmuva kuka (sobi so posebni vlezovi) vo blizina na centar na P...


123 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 авг 17:59Kujca

Prodavam kujca nova gradba Mnogu cvrsta gradba. Na dva sprata plus...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 авг 13:26Се продава Куќа

Се продава Куќа на улица Богомилска Бр 48 -ТРИЗЛА Повеќе информац...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 авг 11:32Kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep ul.Bitolska vo izgradba, so cist imoten li...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 авг 09:55Se prodava mesto

Se prodava mesto so povrsina od 85 - 90 kvadrati na ulica Dime Dimesk...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 авг 22:31Se prodava kukja

Se prodava povolno, kukjata e vednas vseliva, ima i zasebna garaza o...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 авг 12:23SE PRODAVA KUKA SO DUJCAN

se prodava kuka na dva sprata sekoj sprat po 87 kvadrati zaedno so du...


35 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 авг 21:13SE PRODAVA KUJCA

KUJCATA IZLEGUVA NA DVE ULICI IMA DVA SPRATA IMA I VIZBA VO DVOR...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 авг 18:13Се продава куќа

Се продава веднаш вселива куќа на одлична локација во строгиот центар...


43.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 авг 16:49Куќа на само 700м од центар

Се продава куќа на улица Јоска Јорданоски 94а на само 700м од центар....


34.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 авг 14:58Се продава спрат од куќа на приземје

Се продава спрат од куќа на приземје - 80m2 во близина на авто мото с...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 авг 11:44KUKA NA RID

SE PRODAVA KUKA NA RID VEDNAS VSELIVA SO DVORNO MESTO NA 2 SPRATA 4 S...


29.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 авг 22:35Се Продава Куќа

Се продава веднаш вселива куќа со средена документација 4 соби салон...


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 авг 20:55INVESTITOR

INVESTITOR za gradba


30 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 авг 20:25Se prodava kuka

Kukata se najduva vo blizina na kristal palas kukata ima dnevna ,k...


28.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 авг 09:36Se prodava kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep, prizemje + kat vkupno 200m2, podrum 100m2...


199.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 авг 11:31Kupuvam kukja vo tipskata naselba

Ponudete kukja vo tipskata naselba. Nezavisno od koj tip na kukja.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 авг 09:42Куќа во кривогаштани

Куќата е на 2 спрата од по 60м² со по 3 соби од спрат + гаража. Куќат...


16.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Куќи / Вили

06 авг 08:46Kukja vo s. ZIROSHE

Se prodava Kukja vo odlichna sostojba gi ima site uslivi za ziveenje ...


180.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Куќи / Вили

04 авг 19:42SE PRODAVA KUKA

Se prodava dvospratna kuka kompletno renovirana i domakinski odrzuvan...


59.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 авг 10:54SE PRODAVA KUKA NA UBAVA LOKACIJA

Kukata e renovirana,domakinski odrzuvana,nov poklriv,nova kunja,novo ...


75.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 авг 10:54SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo ulicata od KRISTAL PALAS sprema TOCILA.Kukata e po...


65.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 авг 10:41Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам