Прилеп
                           
255 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во Прилеп

Продавам куќа во Прилеп на ул. "Самоилова" бр.36 (старa "Кузман Јосиф...


42.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 авг 13:44Куќа со плац во Прилеп

Се ПРОДАВААТ катастарски працели КП:13628, КП:13626 и КП:13625 КО:ПРИ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 авг 13:12Baram kujka vo zamena za atan

Baram kujka vo zamena za stan


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 авг 11:03Kuka vo Mariovo Vitoliste

Se prodava kuka vo s.Vitoliste vo centralnoto podracje na seloto. Na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 авг 08:46Издавање спрат од куќа

Се издава спрат од куќа со две спални соби на ул. Марксова, помеѓу Ур...


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 авг 17:33Prodavam novoizgradena kuka vo centarot na gradot

Prodavam novoizgradena kuka vo centarot na gradot Prilep so deloven p...


370.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 авг 04:29НОВА НЕВСЕЛЕНА КУЌА!!!

Се продава нова куќа на три спратови со три плочи, со внатрешна и над...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јул 16:24Се продава куќа

По договор


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јул 09:57Се продава куќа

По договор


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јул 09:57Куќа во Мало Коњари-Прилепско

Се продава веднаш вселива куќа во Мало Коњари. Куќата е 240 м2 со ...


33.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 јул 20:55продавам куќа

се продава ново изградена куќа со целосна документација ,во населба н...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 јул 21:28СЕ ПРОДАВА МОБИЛНА МОДУЛАРНА КУЌА

Се продава нова мобилна куќа, изработена од врвни и квалитетни матери...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 јул 15:13Se izdava kuca

Se izdava kuca za familija na ul." Peco Krsteski" Br.11-Prilep Za In...


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 јул 20:53Prodavam kuka so dujcan

Prodavam kuka so dujcan vo selo Malo Konjari dvor 1000 metri kvadrati...


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 јул 15:55Куќа со деловен простор и поткровље

Куќата се наоѓа во ПРИЛЕП на ул " Александар Македонски " веднаш до...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 јул 11:21Куќа на 2 спрата

Се продава куќа на ул. Никола Тесла - 116 м2 станбена површина ( 2 ...


55.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

21 јул 13:00Се продава куќа наспроти салида кај могилата

Куќата може да се види во секое време. Звонете на 077 728 532


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 јул 00:03Се продава куќа во строг центар на Прилеп

Се продава куќа во строг центар на Прилеп - населба Багеска ограда. К...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 јул 21:02Куќа во населба Вишне

Се продава куќа во непосредна близина на О.У.Кире Гаврилоски, куќата ...


21.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 јул 20:48Се продава куќа во близината на Џими Маркет на булеварот.

Се продава куќа во близината на Џими Маркет на булеварот. Средена док...


130.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 јул 22:12Се продава куќа во центарот на Прилеп

Се продава куќа во центарот на Прилеп, на ул. Илка Присаѓанка бр. 36,...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 јул 22:11Се продава куќа до катастар

Се продава куќа до катастар п+1+п поволна локација и за дуќан , делов...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 јул 13:00Се продаваат две куќи во еден двор, може замена за стан

Постарата 76м2, новата 45м2, новата може да се пренамени во дуќан, ве...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 јул 11:54Барам плац за куќа, куќа или стан

Барам да купам плац за куќа, куќа или стан во Прилеп.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 јул 17:28se prodava kuka vo centar na Prilep 300m od plostad

Се продава куќа во центар на Прилеп на 300м од плоштад 4 минути пешки...


38.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 јул 13:20Seizdava sprat moderno namesten vo cetarot na gradot

INFORMACI NA 070208021 KLIMA INVERTER KABLOVSKA ITERNET PARKING ...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 јул 19:54Se prodava kukja vo Prilep !!!

Kukjata e na 2 sprata plus prizemje i garaza so vkupna povrsina od 25...


47.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

05 јул 14:50Куќа со дуќан и двор во строг центар

Куќа на приземје и спрат плус подрум и помошни простории и дуќан во с...


110.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јул 12:15SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka na ubava lokacija solidno odrzana po cena od ednosobe...


39.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 јул 11:14Se prodava kuka na Varos kaj meanite

Kukata e pogodna za deloven prostor e na glavniot pat


17.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 јул 10:15Se prodava vikendica, kuka, викендица

Се продава викендица и дворно место , вкупно 500 м2 во Прилеп со ИЛ.П...


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 јун 15:57Вила нова

Se prodava kykja nova na 9 km.od prilep namestena so site uslovi za z...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 јун 17:40Kуќа

Kukata e na eden sprat samo so ploca 100m2 So markica za gradba za...


25.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 јун 12:01Se prodava kujka na glavna ulica

Se prodava kujka na trizla 88 nasproti (boro furna) na glavnata ulica.


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 јун 13:24Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа на убава локација во центарот на Прилеп наспроти нова...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 јун 16:42se prodava kuka na ul trajko nikoloski 40 tel 071 317 551

tel 071 317 551 vo blizina na novata avtobuska stanica vednas vseliva


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 јун 09:37Se izdava kuca vo varos,prilep

Kucata e renovirana i so golem dvor. Se naoga na glavata ulica


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јун 11:17Се продава куќа на ул.Истарска бр 96 Прилеп.

Куќата е приземје и спрат. На приземјето има 3 соби купатило и салон....


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 мај 21:30se prodava kuka

se prodava kuka kaj stara avtobuska strong centar kukata e po stara n...


39.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 мај 09:53Izdavam sprat od kujka za turisti

Spratot e celosno namesten so celosno opremena kujna, wc, kupatilo, k...


25 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 мај 17:07Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам